Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 29d. 15:24

„Lietuvos talentuose“ žiūrovų simpatijas pelnė oro akrobatė I.Kuzelytė – pasirodymas užgniaužė kvapą

„Lietuvos talentų“ pusfinalio akimirka
Vido Černiausko nuotr. / „Lietuvos talentų“ pusfinalio akimirka

Sekmadienio vakarą televizijos žiūrovai galėjo stebėti antrąjį „Lietuvos talentų“ pusfinalį. Jame pasirodė dvylika dalyvių. Pasirodymus vertino šou teisėjai: Ineta Stasiulytė, Justinas Jankevičius ir Marijus Mikutavičius. Kas pateks į projekto superfinalą sprendė žiūrovai balsuodami.

Daugiausiai žiūrovų balsų surinko ir tiesiai į superfinalą pateko oro akrobatė Izabelė Kuzelytė. Prieš teisėjų akis stojo ir savo šanso laukė „Auggi & Violeta DaQueen“ ir „Viduramžiai.lt“. Už šokėjus balsavo M.Mikutavičius, už iliuzijų šou J.Jankevičius, I.Stasiulytė. „Viduramžiai.lt“ – superfinale!

Studijos RED šokėjai – grupė LILI KIDS – žengė į sceną pirmieji. Gabūs mažieji šokėjai sulaukė pagyrų! Juos gyrė visi trys teisėjai. „Vaikai, jūs nuostabūs. Taip ir toliau“, – ragino I.Stasiulytė.

Jekaterina Kriukova su rytietiškais šokiais keliauja aplink pasaulį. Ir nors teisėjų atrankose mergina sulaukė pastabų, šį kartą mergina parengė išties įspūdingą šou. „Į jus labai malonu žiūrėti. Buvo šiek tiek daugiau to paties, bet buvo gražu“, – sakė J.Jankevičius.

Vido Černiausko nuotr. /„Lietuvos talentų“ pusfinalio akimirka
Vido Černiausko nuotr. /„Lietuvos talentų“ pusfinalio akimirka

Naglis Mačėnas atliko dainą, kurią skyrė visoms išėjusioms mamoms. Vyro talentas – tekstų kūrimas populiarioms dainoms ir jų atlikimas. „Iš jūsų akių eina šviesa. Tai kabina ir nepalieka abejingų“, – sakė M.Mikutavičius. O štai I.Stasiulytė Nagliui paspaudė X.

Tomas ir Rokas Baranauskai nuolat treniruojasi ir tas buvo matyti pasirodymo metu! J.Jankevičius ir žiūrovai plojo atsistoję. „Esate artistai, kurie dirba labai daug tam, kad į jus būtų malonu žiūrėti“, – gyrė J.Jankevičius. „Koją kiša per daug klaidų... Tiesa, lyginant, kas buvo prieš tai, dėjot šviesmečiais į priekį“, – sakė M.Mikutavičius.

„Auggi & Violeta DaQueen“ nori gatvės šokį iškelti į didžiąją sceną. „Jūsų pasirodymas labai profesionaliai sudėliotas. Esate tikslūs, tai sukuria didelį įspūdį. Esate labai kieti“, – sakė I.Stasiulytė. „Nežinau, kaip galima jūsų nemėgti ir nemylėti“, – tikino M.Mikutavičius.

Dominykas ir Gytis – muzikantai, grojantys akordeonu ir mušamaisiais. Netikėtas duetas sulaukė teisėjų liaupsių! „Jūs labai gerai valdote instrumentus“, – gyrė M.Mikutavičius.

MODUS DANCE vaikai pakėlė iš kėdžių teisėjus! Profesionalai plojo atsistoję. Jausmingas, originalus pasirodymas nepaliko abejingų. „Žiūrėjome šokį, miuziklą, filmą. Jūs atėmėte žadą“, – gyrė J.Jankevičius.

Mokslo populiarintojas Pijus Vaškevičius su komanda scenoje sukėlė tikrą chaosą, o teisėjai negalėjo liaupsių. „Buvo ne taip karšta kaip praeitą kartą. Tema kitam jūsų pasirodymui – meilė. Norėčiau kažko švelnaus“, – sakė I.Stasiulytė.

Ginas Baladinskas groja skrabalais. Scenoje vaikinas pasirodė išdrąsėjęs ir nauja šukuosena! „Skrabalai yra mano mėgstamiausias muzikos instrumentas. Puikiai pasirinktas kūrinys, nė vienas skrabalas pro šalį“, – sakė J.Jankevičius.

Vido Černiausko nuotr. /„Lietuvos talentų“ pusfinalio akimirka
Vido Černiausko nuotr. /„Lietuvos talentų“ pusfinalio akimirka

Džeilandas Mažeikiuose yra tikra žvaigždė. Repuojantis dvylikametis – vienas drąsiausių projekto dalyvių. „Repuoji geriau nei kokie nors mūsų scenos profesionalai. Tavo ateitis labai šviesi, jei nesužvaigždėsi“, – sakė J.Jankevičius. „Be to, kad esi sproginėjantis energetinis kamuolys, reikėtų padirbėti dėl artikuliacijos“, – sakė M.Mikutavičius.

Organizacija „Viduramžiai.lt“ neslepia – jie yra šiek tiek išprotėję, tačiau labai profesionalūs. Teisėjai dalyviams plojo atsistoję – scenoje vyko magiški dalykai. „Magams slėptis... Kaip?“ – klausė I.Stasiulytė. „Tai, ką jūs padarėte, buvo mažų mažiausiai stebuklinga“, – sakė J.Jankevičius.

Oro akrobatė Izabelė Kuzelytė pirmosios atrankos metu išgirdo auksinį mygtuką. Šį kartą mergina vėl paliko teisėjus be žado – visi plojo atsistoję! „Aš mačiau paprastą moterį... Ir pagalvojau, jei tu gali, mes visos galime. Tai labai inspiruoja, mes galime padaryti labai daug dalykų. Ačiū labai už tavo riziką“, – sakė I.Stasiulytė. „Negalvojau, kad galite padaryti geriau nei aną kartą. Rodote špygas mirčiai ir leidžiate mums žiūrėti. Gailiuosi, kad neturiu auksinio mygtuko“, – gyrė J.Jankevičius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:19
00:31
01:03

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką