Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugpjūčio 17d. 18:00

Likimo vingiai: jaunavedžiai rado vaikystės nuotrauką, kurioje jie įamžinti dar prieš pažintį

Jaunavedžiai Nickas Wheeleris ir Aimee Maiden rado nuotrauką, kurioje jie abu nufotografuoti vaikystėje dar prieš susipažindami
Asmeninio albumo/swns.com nuotr. / Jaunavedžiai Nickas Wheeleris ir Aimee Maiden rado nuotrauką, kurioje jie abu nufotografuoti vaikystėje dar prieš susipažindami

Kiekviena pora linkusi manyti, kad jiems lemta būti kartu. Tačiau viena britų pora netikėtai sužinojo, kad likimas juodu buvo suvedęs ir anksčiau: tarp vaikystės nuotraukų jie aptiko tokią, kurioje atsitiktinai įamžinti yra abu.

Kaip rašo dailymail.co.uk, britai Nickas Wheeleris (26 m.) ir Aimee Maiden (25 m.) bevartydami vaikystės nuotraukų albumą apstulbo suradę bendrą nuotrauką, darytą prieš 20 metų – joje jie užfiksuoti žaidžiantys paplūdimyje. Nicko senelis nufotografavo jį su seserimi ir pusseserėmis, o fone matyti dvi mergaitės, su tėvais statančios smėlio pilį – viena tų mergaičių ir yra Aimee.

Jų šeimos nepažinojo vieni kitų ir tik atsitiktinai leido laiką tame pačiame paplūdimyje.

Nuotrauka daryta 1994-aisiais Kornvalio grafystėje – ten Aimee gyvena, o Nickas atostogavo su šeima. Jų šeimos nepažinojo vieni kitų ir tik atsitiktinai leido laiką tame pačiame paplūdimyje.

Praėjus metams nuo tada, kada daryta nuotrauka, į Kornvalį persikėlė ir Nicko šeima, tačiau prireikė dar 11-os metų, kad Nickas ir Aimee susipažintų ir pamiltų vienas kitą.

Prieš trejus metus jiedu apsigyveno kartu, o pernai Nickas mylimajai pasipiršo. Viešėdami pas jo senelius jie nutarė pavartyti senų nuotraukų albumus. Pamačiusi savo nuotrauką mylimojo vaikystės albume, Aimme net suriko iš nuostabos: „Ten aš!“

Liepą likimo suvesti Nickas ir Aimee susituokė, o vestuvinei fotosesijai pasirinko tą patį paplūdimį, kuriame prieš 20 metų abu žaidė.

Nicko ir Aimee nuotraukų galite pamatyti ČIA.

Temos: 1 Likimas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką