Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 31d. 12:26

Linas ir Irma Adomaičiai pirmagimei išrinko lietuvišką vardą: „Buvo ženklas, kad tokio nori ji pati“

Linas ir Irma Adomaičiai dukrai išrinko Saulės vardą
Asmeninio albumo nuotr. / Linas ir Irma Adomaičiai dukrai išrinko Saulės vardą

Linas Adomaitis sako, kad šiuo metu jaučiasi laimingiausias per visą savo gyvenimą. Jųdviejų su Irma šeimai papildžius dukrai, atrodo, daugiau nieko nebereikia – viduje tik ramybė ir begalinis džiaugsmas. Savo stebuklui pora jau išrinko ir vardą.

Spalio 21-ąją Irma ir Linas Adomaičiai tapo tėvais – porai gimė mergytė.

Nuo tos dienos Linas tiesiog netveria savo kailyje – sako esantis be galo laimingas žmogus.

Šeimos džiaugsmui jis kartu su Irma jau išrinko ir vardą. Mergytę pavadino Saule. Pasak dainininko, tokį vardą į pasaulį ji atsinešė pati.

„Kai vasarą rinkome mūsų dukrytei vardą, mes ilgai ieškojome prasmės ir gražaus skambesio. Dar labai norėjome, kad vardas būtų lietuviškas. Kadangi daug keliavome drauge su vaikeliu, kol jis dar buvo mamos pilvelyje – vis džiaugėmės giedru dangumi.

Italijos kalnuose buvome arti mėlyno dangaus, o Čilėje nebuvo dienos be saulėtų vakarų, visai šalia Ramiojo vandenyno. Vėjelis glostė mūsų plaukus ir mintis. Paskui mes grįžome į Lietuvą ir visą laukimosi etapą turėjome nepaprastai karštą vasarą, kuomet daug laiko leidome gamtoje sodyboje bei Nidoje prie mūsų nuostabios jūros.

Visą šį palaimos laiką mus bučiavo saulės spinduliai. Nebuvo dienos be saulės. Taigi mes prisijaukinome mintį, kad mums labai patinka Saulės vardas. Mudu su Irma kalbėjome, kad kai rudenį gims mūsų dukrelė, ir už lango verks apniukęs dangus – mums namuose ir toliau švies Saulė.

Tik gimus mažylei ir pažiūrėję į ją nutarėme, kad šis vardas jai beprotiškai tinka – ji mūsų indėniukė, keliauninkė, kartu su mumis pabuvojusi ypatingai saulėtuose kraštuose. Saulė – tai, ko mes laukiame visur ir visada.

Ir kas galėjo pagalvoti, ji net gimti panoro per savo vardo dieną, nors prisiekiu, mes to net nežinojome. Spalio 20 d. yra Saulės vardo diena, o mūsų mažytė gimė vos valanda vėliau naktį iš 20 į 21 d. Tai buvo mums ženklas, kad Saulės vardo ji pati nori.

Be to šio nuostabaus vardo reikšmė – Dievo išmelstoji. Prisipažinsiu: mes labai meldėmės, kad mūsų Saulė mus pasirinktų. Ji atkeliavo pas mus! Ir žinokit jau padovanojo pirmuosius savo šypsnius, kurie mums yra tikri ir labai šildantys spinduliukai.

Brangūs bičiuliai, susipažinkite – Saulė Adomaitytė“, – rašė Linas Adomaitis.

Šis vaikelis Irmos ir Lino šeimoje – itin lauktas. Gimus mergytei, L.Adomaitis skyrė labai šiltus žodžius vaikui ir savo žmonai.

„Mudu su Irma tikime, kad ne tėvai pasirenka vaikus, bet vaikai tėvus, todėl esame beprotiškai laimingi ir dėkingi, kad mus pasirinko. Mes juk taip ilgai to laukėme ir štai vieną dieną netikėta žinia pasibeldžia ir į mūsų duris.

Tą akimirką, kai paėmiau mūsų dukrytę į rankas, realiai pajutau, kas yra amžinybė ir didžiausia kada nors jausta meilė. Laikydamas šį mažutį žmogutį rankose supratau, kad nemiegosiu visą naktį, po to dar kitą, ir žinau, kad tokių bemiegių naktų bus daug daugiau.

Prisipažinsiu: verkiu, nes tikras džiaugsmas visuomet turi ašaras. Kai svajoji ir kažko ilgai lauki – gavimo džiaugsmas yra neišmatuojamas, jis yra gilus, beribis. Tik tada prasmė įgauna savo formą.“, – rašė jis.

Asmeninio albumo nuotr. /Irma Adomaitienė su dukrele
Asmeninio albumo nuotr. /Irma Adomaitienė su dukrele

Linas Adomaitis ir Irma Jokubaitytė susituokė po dvejų metų draugystės, 2010-ųjų birželio 12 dieną Višakio Rūdos Šv. vyskupo Stanislovo bažnyčioje, visai netoli savo sodybos, kurią įsigijo dar prieš vestuves.

Irma Adomaitienė – Lino muzikos vadybininkė, fotografė. Ji taip pat vadovauja prieš metus įsteigtam Lino Adomaičio labdaros ir paramos fondui, kuris rūpinasi likimo nuskriaustais vaikais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:17
01:25
01:10:33

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką