Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 8d. 07:10

Liutauro Salasevičiaus kūną papuošė dar viena įspūdinga tatuiruotė: ir tai – ne pabaiga

Liutauras Salasevičius
Asmeninio albumo ir 15min nuotr. / Liutauras Salasevičius

Panašu, kad dizaineris Liutauras Salasevičius savo kūną naujomis tatuiruotėmis puoš tol, kol galiausiai neliks jokio laisvo odos plotelio. Ir šįkart žinomo vyro pasirinkimas galėtų nustebinti net visko mačiusius – ant pakaušio jis išsitatuiravo milžinišką vabalą. Vyras neslėpė, kad procedūros metu tikrai skaudėjo.

Liutauras 15min atskleidė, kad problematiškose vietose daryti tatuiruotes patiki ne bet kokiems meistrams. Vyras pasitiki vienu specialistu, kuris darė ir dabartinį meno kūrinį.

„Kadangi pakaušis nėra eilinė vieta, tai aš vėl grįžau pas jį. Jis man darė tatuiruotes ant kaktos, veido. Na, aš pas jį ne vieną tatuiruotę pasidariau“, – prisipažino dizaineris.

Asmeninio albumo nuotr./Liutauro Salasevičiaus tatuiruotė
Asmeninio albumo nuotr./Liutauro Salasevičiaus tatuiruotė

Ir nors atrodo, kad šis meno kūrinys turi kokią nors svarbią reikšmę, tačiau, anot Liutauro, ji iš principo nieko nereiškia. Vienintelis dalykas, kurį jis nurodė dizaineriui – tai ryškumas. Į šį vyro norą atsižvelgęs meistras pasiūlė du variantus, iš kurių jis ir pasirinko vabalą.

„Norėjau ryškios tatuiruotės, todėl man pasiūlė vabalą ir gyvatę. Ir aš apie ją sužinojau, kai buvo likusi tik minutė iki darbo. Prieš tai buvau susiskambinęs su tuo meistru ir jis viską man suorganizavo. Tačiau dabar svarstau, kad ji man per maža. Norisi, kad tie sparnai būtų dar ant šono“, – apie įspūdingos tatuiruotės gimimą pasakojo L.Salasevičius.

Paklausus žinomo dizainerio, kada pasidarė savo pirmą tatuiruotę, jis prasitarė, kad šį žingsnį padarė būdamas 17 metų. L.Salasevičius tikino, jog jaunystėje padaryta tatuiruotė yra visiška nesąmonė. Garsus vyras džiaugiasi, kad nugaros apačioje esančios tatuiruotės net nemato.

Kitą meno kūrinį dizaineris pasidarė draugo iniciatyva. Iš pradžių tatuiruotę turėjo pasidaryti tik Liutauro bičiulis, tačiau netikėtai jis į tai įtraukė ir žinomą vyrą.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Liutauras Salasevičius
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Liutauras Salasevičius

„Draugui dovanojau tatuiruotę ir jis sakė, kad darysiu, jeigu tu darysi kartu. Tai aš ir nuvažiavau. Man tada nebuvo svarbu, ką daryti. Ką pats meistras sugalvojo, tą man ir padarė. Aš neapsikroviau ir dariausi tokioje vietoje, kurioje pats gyvenime nematyčiau. O draugas, kuris tuo metu manęs laukė, iš tikrųjų susirado labai gražią tatuiruotę“, – pasakojo Liutauras.

Dizaineris taip pat pridūrė, kad viena jo tatuiruotė atliko labai svarbų vaidmenį jo draugės gyvenime.

„Viena mano tatuiruotė buvo skirta draugei, kurios buvo 70-ties metų gimtadienio jubiliejus. Tačiau aš negalėjau atvykti į jos gimtadienį ir sugalvojau jos vardą išsitatuiruoti. Tada nufilmavau ir jai nusiunčiau. Vėliau draugė man paskambino apsiašarojusi“, – šypsodamasis prisiminė žinomas vyras.

Pasiteiravus, ar nebijo, kaip dėl šių tatuiruočių atrodys senatvėje, L.Salasevičius atsakė, kad tikrai ne. Jo manymu, šie klausimai yra kvaili, o jo telefonas nuolat pilnas būsimų idėjų ir įvairiausių piešinių.

„Idėjų semiuosi iš visur. Iš tikrųjų važiuoju darytis vieno kūrinio, o grįžtu visai su kitu ir kitoje vietoje. Tai viskas ateina savaime“, – paaiškino dizaineris.

Tiesa, apie tatuiruočių šalinimą jis net nesvarsto. Dizaineris teigia, kad ant kūno dar neturi tokio meno kūrinio, kurio tektų atsikratyti. Vyras tik atskleidė, kad viena tatuiruotė pati savaime dingo.

„Pasidariau vieną tatuiruotę, kai atvažiavau į Vilnių ir tik prieš dvejus metus supratau, kad ant mano kaklo buvo nupiešta karvė. Ir ją man darė pažįstama, kuri atlieka permanentinius. Su jos aparatu tatuiruotė buvo tokia trumpalaikė, kad aš ją tik dvejus metus ir atsimenu. Ji dingo visiškai be jokio pėdsako“, – kuriozišką situaciją prisiminė ne vieną tatuiruotę turintis Liutauras.

Komentarai: 7

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

04:17
01:26
02:04

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką