Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 18d. 12:42

LNK 15-ąjį sezoną atidarys dundant „Pramogų traukiniui“

LNK „Pramogų traukinys“
LNK nuotr. / LNK „Pramogų traukinys“

LNK šiemet pirmoji iš visų televizijų pradeda naująjį sezoną ir pirmadienį 19 val. kviečia į atvažiuojantį „Pramogų traukinį“. Tiesioginiame eteryje bus pristatytas naujasis penkioliktasis LNK sezonas, kuris linksmybes užves visu greičiu. „Pramogų traukinys“ žiūrovams atveš meilę, skardų juoką, muzikos garsus, sensacijas, gandus ir apkalbas, nuoširdžius pašnekesius – visą krūvą naujų ir laiko patikrintų laidų, serialų, filmų.

LNK „Pramogų traukinio“ vairas bus atiduotas į Rolando Vilkončiaus rankas, jis pirma klase veš žaviąją Ingą Jankauskaitę bei iš Belgijos atvykusį asilą Antaną, naujos laidos „Antanėlio Lietuva“ vedėją. Šis smagus trio ir ves LNK sezono atidarymą „Pramogų traukinys“.

„Stok!“ – traukinį sustabdys Rūta Mikelkevičiūtė, dainuodama duetu su Mantu Jankavičiumi ir „Pramogų traukinys“ sustos „Jausmų“ stotelėje. Čia išlips naujojo LNK serialo „Moterų alėja“ veikėjai - Mikas, kuriam sekasi viskas, išskyrus jausmus, ir jo moterys, kurios neleidžia jam ramiai gyventi – mama, buvusi žmona, tuzinu meilužių ir maištingoji dukra. „Moterų alėja“ – ne vienintelė vieta jausmams šį naująjį LNK sezoną. Ir toliau jausmingas gyvenimo istorijas pasakos žinomos LNK laidos „Nuo... iki...“ , „Gyvenimas pagal moteris“.

„Gandų“ stotelėje išlips „Supertortas“ – visiškai naujas LNK apkalbų šou su Algiu Ramanausku torto priešakyje. Jam kompaniją palaikys naujoji infošou „Kakadu“ vedėja Ugnė Skonsmanaitė, kuri rengia labai netikėtą muzikinį duetą su Lietuvos moterų numylėtiniu, dažnai patenkančiu į gandų, apkalbų ir sensacijų laidas.

Sustojime „Juokas“ pasirodys naujas LNK „Humoro šou Nr.1“ su dirigentu Donatu Katkumi, taip pat humoro laidų „Laba diena“, „Dviračio šou“ komandos. „Muzikos“ stotelėje skambės „Muzikos akademijos“ himnas, pasirodys nauji šou dalyviai. Jiems sėkmės linkės vienas ryškiausių praėjusio sezono „Muzikos akademijos“ dalyvių – Sasha Son, kuris savo naują dainą atliks su būriu draugų – Linu Adomaičiu, Daiva Starinskaite, Giedre iš „Empti“, Donatu Montvydu, Vaidu Baumila.

„Laimėjimų“ sustojime pinigus žarstys Ridas Žirgulis iš naujos LNK laidos „Švarūs pinigai“, o su nedeklaruotu milijonu kišenėje per muitinę bandys prasmukti „Teleloto“ vedėjas Jonas Radzevičius.

Kai pasigirs „y-a-y-a“, reikš, kad „Pramogų traukinys“ sustojo „ Pašnekesių“ stoty. Čia asilas Antanas išlips kartu su laidų „Valanda su Rūta“, „Auksinė blykstė“ vedėjais. Antanas ketina rimtai ir iš esmės pakalbinti daugumą LNK laidų vedėjų – Ingą Jankauskaitę, Rūtą Grinevičiūtę, Živilę Vaškytę, Rolandą Vilkončių ir net didžiausią savo konkurentę – taip pat naujos pokalbių laidos vedėją Rūtą Mikelkevičiūtę. Aišku, ne visos LNK žvaigždės norės duoti interviu asilui ir bandys jam pakišti koją. Tam paruošta Ramūno Rudoko ir Vilijos daina „Duok asilui kelią“.

„Auksinės blykstės“ vedėjas, žinomas automagnetolų išmontuotojas Saulėns rengia staigmeną savo kolegei Živilei Vaškytei – dainą „Nemylėjau tavęs“. Jei nepavėluos į „Pramogų traukinį“, ją kartu su Saulėnu turėtų sudainuoti Džordana Butkutė.

Sezono atidarymo šventėje LNK laidų vedėjai su penkioliktuoju gimtadieniu sveikins bene ilgiausiai televizijos eteryje esančią „Dviračio šou“ laidą. „Dviračio šou“ komanda už sveikinimus atsidėkos daina. LNk sezono atidaryme taip pat pasirodys Inga Valinskienė su daina „Užgesę šviesos“ bei operos solistų trio – Liudas Mikalauskas, Merūnas ir Rafailas Karpis su daina „Mergina iš aukštuomenės“. Tiesioginį naujojo sezono atidarymą pabaigs nauja LNK daina „Grįžtu namo“, kurią atliks visos kanalo žvaigždės.

Temos: 2 Traukinys LNK

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką