Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 23d. 12:44

M.A.M.A apdovanojimus Justinas Jankevičius ves ne vienas: antras vedėjas – Vidas Bareikis

Vidas Bareikis
Manto Repečkos nuotr. / Vidas Bareikis

Sausio 25 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje nugriaudės Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2018. Šventės organizatoriai anksčiau pranešė, kad ceremonijos vairas šiais metais patikėtas humoristui ir laidų vedėjui Justinui Jankevičiui. Šis užsiminė, kad renginį ves su partneriu, tačiau jo tapatybę gaubė paslaptis. Šiandien visi vardai jau žinomi.

M.A.M.A 2018 renginį kartu su J.Jankevičiumi ves kūrybingas atlikėjas, jokiais formatais savęs neribojantis autorius ir režisierius Vidas Bareikis.

Toks apdovanojimų prodiuserių pasiūlymas sujaukė visus Vido planus, tačiau sprendimą jis priėmė greitai.

„Paskambino Saulius Urbonavičius-Samas, klausė, ką ketinu veikti sausį. Planavau visą mėnesį praleisti ne Lietuvoje, bet kai skambina Samas, gali nuspėti, kad pasiūlys ką nors ypatinga. Tiesa, jau buvome kalbėję apie tai, kad M.A.M.A ceremonijoje galbūt surengčiau pasirodymą. Maniau, pratęsime šį pokalbį. O tada jis pasiūlė vedėjo pareigas. Sakyčiau, tai buvo netikėta. Viduje iškart atsakiau: „Wow, kaip norėčiau!“ O žodžiais tai nuskambėjo maždaug: „Na, man reikėtų pagalvoti, pasitarti, susiskambinkime rytoj...“ Tačiau „rytoj“ sutrumpėjo iki valandos. Netrukus viskas buvo sutarta“, – juokiasi V.Bareikis.

Šiais metais Vidas jau surengė 99 savo turo koncertus ir netrukus įgyvendins ambicingą 100-ąjį. Sausis turėjo būti skirtas poilsiui, bet atostogos palauks: Lietuvos muzikos apdovanojimų renginį V.Bareikis vertina labai rimtai ir ketina jam ruoštis ypač atsakingai.

„Tikrai nepakaks paskutinę naktį scenarijų perversti. Man tai yra labai svarbu, – sako būsimasis vedėjas. – Aš užaugau su tuo metu vykusiais „Bravo“, „Radiocentro“ muzikos apdovanojimais. Jų visuomet laukdavau, net jei pats dar nepriklausiau muzikantų bendruomenei. Paskui apdovanojimų nebeliko. Man buvo keista, – kodėl? Ir kai atsirado M.A.M.A, aš labai džiaugiausi ir džiaugiuosi toliau. Niekada nesiveliu į peripetijas, aptarimus, ar buvo gerai, ar nelabai. Aš tai vertinu kaip itin svarbų muzikos bendruomenės metų renginį. Pats, turėdamas renginių vedėjo, atlikėjo, režisieriaus patirties save kitąsyk pagaunu viduje svarstantį, – galbūt kaiką aš kiek kitaip būčiau daręs. Realiai dabar turėsiu progą tai išbandyti.“

Anot V.Bareikio, sausio 25-ąją jis su J.Jankevičiumi sieks sukurti tokį metų įvykį, kuris skatins džiaugtis visų pergalėmis. „Ir Justinui pabrėžiau, kad man svarbi tarpusavio pagarba. Nes tai yra šventė. Aš žinau, kad jis labiau linkęs į „hardcorą“, bet mes surasime balansą. Ir dar, ko gero, apjungsime scenoje ir judesį, šokį, dainavimą, nors mano partneris jau buvo pasižadėjęs Lietuvai, kad viešai arenoje nedainuos. Pamatysime sausį“, – šypsodamasis kalbėjo V.Bareikis.

Apdovanojimų M.A.M.A ceremoniją pernai vedė Manto Stonkaus ir Manto Katlerio duetas. Organizatoriai sako, kad šiemet jiems numatyta speciali misija. Muzikos pasaulio prestižinės iškilmės vyks sausio 25-ąją. Bilietus platina bilietai.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

00:46
01:50
04:41

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką