Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Madų šou surengusiam Robertui Kalinkinui – ir pagyrimai, ir pastabos

Roberto Kalinkino kolekcijos pristatymo svečiai
Žmonės.lt nuotr. / Roberto Kalinkino kolekcijos pristatymo svečiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Po trečiadienio vakarą pristatytos dizainerio Roberto Kalinkino kolekcijos, mados šou žiūrovai buvo pakviesti į prabangų povakarį, kur galėjo aptarti matytą reginį ir atšvęsti televizijos TV6 dešimtąjį gimtadienį.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vakaro metu, vykusio toje pačioje erdvėje, kur neseniai pražygiavo dešimtys modelių, svečiai buvo vaišinami tauriaisiais gėrimais, virtuvės šefo Ruslano Bolgovo ruoštais kulinariniais siurprizais, o jaukią atmosferą kūrė atlikėja Giedrė Kilčiauskienė.  

Žmonės.lt pakalbino mados pristatymo svečius ir paklausė jų nuomonės apie matytą šou, Roberto kolekciją ir ką iš matytų jo kūrinių norėtų vilkėti. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Robertas Petrauskas su drauge Vaida
Robertas Petrauskas su drauge Vaida

TV laidų vedėjas Robertas Petrauskas

Aš sėdėjau, galvojau, ką aš galvoju, galvojau, ką kiti žmonės galvoja... Turbūt buvo žmonių, kurie galvojo, kad čia nieko ypatingo nepamatė. Bet tada pagalvojau, kiek čia buvo įdėta darbo, kiek bemiegių naktų praleista, kiek išgeneruota idėjų, kiek dūšios buvo įdėta į visą šį reikalą... Todėl rezultatas nėra pats svarbiausias dalykas. Svarbiausia, kad žmonės kažką darytų. O menas yra subjektyvus dalykas – kažkam patinka, o kažkam ne. Ar pats ką nors apsirengčiau? Manau, kad ne.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Viktorija Jakučinskaitė
Viktorija Jakučinskaitė

Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė

Man labai patiko scenografijai, ledai, fonas. Patiko, kaip jie ruošėsi pristatymui, kaip šį dalyką viešino. O kalbant apie kolekciją, moteriški drabužiai nėra mano stiliaus. Roberto moteris perdaug vyriška, jis negalvoja apie jos subtilų seksualumą. Negaliu sakyti, kad man nepatiko, bet aš pati taip atrodyti nenorėčiau. O vyriška kolekcija man labai patiko. Savo vyrą taip tikrai aprengčiau. Jis ir pats mėgsta tokius drabužius, pavyzdžiui, paltukus su sagomis. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./`arūnas Kirdeikis ir Kotryna Kirdeikytė
Šarūnas Kirdeikis ir Kotryna Kirdeikytė

Choreografas ir šokėjas Šarūnas Kirdeikis

Man patiko, kad Robertas parodė visą save, viską, ką jis yra sukūręs. Matėsi ryškus jo braižas. Jei kažkas dėvės jo rūbą, žmonės supras, kad tai Roberto darbas. Tai labai geras ženklas jauniems dizaineriams ir kūrėjams. Kadangi jį pažįstu kaip draugą, žinau, kad į šią kolekciją jis įdėjo labai daug savęs, savo aplinkos, draugų. Pristatyme buvau su savo sese (Kotryna Kirdeikytė – aut. past.), kuri yra stilistė, ir ji rekomendavo vieną mėlyną paltą su auksinėmis sagomis. Tad aš jį ir nusižiūrėjau. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Skaiva Jasevičiūtė
Skaiva Jasevičiūtė

TV ir radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė

Man labai patiko scenografija, matyti, kad žmonės išmano savo darbą. Patiko ir viena kolekcijos detalė – nuoga moters nugara. Tai yra žavinga, žiauriai seksualu ir gražu. Tačiau pirmoje kolekcijos dalyje minusas buvo tas, kad mano figūros moteriai daugumą suknelių būtų sunku dėvėti, nes jos lengvai storina. Nesinorėtų užsidėti dar daugiau, nei turi pati. Visgi vieną modelį, kurį mielai dėvėčiau, aš išsirinkau. O kalbant apie vyrišką kolekciją, ji man pasirodė per saldi. Norėtųsi daugiau vyriškumo, nes lietuviai vyrai yra konservatyvesni. Bet visgi mano draugui, sėdinčiam šalia, patiko kelerios kelnės, o man patiko paltai. 

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Mantas Petruakevičius
Mantas Petruškevičius

Stilistas Mantas Petruškevičius

Mums visiems  reikia dar labai pasistengti, kad pristatymai Lietuvoje būtų kuo gražesni ir įspūdingesni. Tačiau norėčiau išskirti vieną dalyką apie šį įvaizdžio kūrėją – jo užsispyrimą padaryti gerą šou. Scenografija man labai patiko, bet stengtis yra kur. Aš esu už tai, kad visada reikia stengtis padaryti kuo geriau. Manau, Robertas irgi to siekia, todėl tai man stipriai imponuoja. O su drabužiais reikėtų padirbėti... Tačiau buvo trys suknelės, kuriomis norėčiau, kad mane lydinti dama vilkėtų.

O kaip savo kolekcijos pristatymą, jam pasibaigus, vertina pats Robertas Kalinkinas, žiūrėkite Žmonės.lt vaizdo įraše:

VIDEO: Robertas Kalinkinas apie kolekcijos pristatymą

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Roberto Kalinkino kolekcijos pristatymo akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Roberto Kalinkino kolekcijos pristatymo akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką