Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 11d. 12:21

Mama tapusi D.Filmanavičiūtė apie silpnumo akimirkas: „Kartais pagalvoju, kad aš parduosiu tą vaiką“

Dovilė Filmanavičiūtė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Dovilė Filmanavičiūtė

Dovilė Filmanavičiūtė kažkada buvo žinoma tik saujelei radijo stočių klausytojų atlikėjos „Miss Sheep“ vardu. Paskui jos muzika buvo įvertinta muzikiniuose apdovanojimuose, kuriuose ji, atsiimdama metų debiutantės statulėlę, rėžė per visa šalį nuvilnijusią kalbą ir įkando ne tik Oksanai Pikul, bet ir kitoms labiau pasimaivyti nei padainuoti mėgstančioms atlikėjoms.

Kad ir kur ji beatsidurtų, visada pasižymėjo iškalba. Todėl netrukus tapo viena mėgstamiausių televizijos projektų komisijos narių. Šiemet jos gyvenimas nusispalvino dar naujomis spalvomis, o pagrindiniu projektu tapo buvimas mama.

Šią penktadienio popietę, 17.30 val., LNK pasirodysiančioje laidoje „Bus visko“ Dovilė papasakojo apie savo gyvenimą, kuris apsivertė aukštyn kojomis ir privertė stoti akistaton su naujais, kartais itin sudėtingais iššūkiais.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Dovilė Filmanavičiūtė
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Dovilė Filmanavičiūtė

„Būna labai daug silpnumo akimirkų, kai pagalvoju: aš parduosiu tą vaiką. Ir kai kažkas klausia, kaip tu taip gali kalbėti, aš sakau, kad galiu taip kalbėti, nes aš taip jaučiuosi“, – sakė Dovilė.

Prieš motinystę laidos herojės gyvenimą sudarė ne tik dainavimas ir sėdėjimas komisijos kėdėse, bet ir rimtas darbas vienoje žinomiausių ir daugiausiai apdovanojimų gavusių reklamos agentūrų. Moteris teigė, kad sukimasis tokioje aplinkoje ne tik suteikia šansą realizuoti savo begalinį kūrybinį potencialą, bet turi ir kitą, tamsesnę, pusę.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Dovilė Filmanavičiūtė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Dovilė Filmanavičiūtė

Todėl prisimindama etapą, kuomet dar negalėjo vadinti savęs mama, moteris atviravo: „Mes augom ir brendom su dideliais tėvų ir aplinkos lūkesčiais. Būtinai turi kažką pasiekti, kažkam kažką įrodyti, uždirbti krūvą pinigų. Ir tada, aišku, nuo to varymo ir bandymo tuos lūkesčius pateisinti, pervargsti. Mano industrijoje visas tas nuovargis malšinamas barais ir alkoholiu, o kitą dieną, po tų barų ir taurelių, tu vėl eini dirbti ir tuos lūkesčius puoselėti. Ką čia vyniot į vatą, aš gyvenau labai egoistiškai. Dabar kai pagalvoju, kur buvo mano sveikas protas – tūsinausi kaip beprotė ir dirbau irgi žiauriai daug.“

Gyvenimas pasikeitė Dovilei susilaukus sūnaus. Moteris ne tik atskleidė, kaip susidoroti su užgriuvusiais motinystės rūpesčiais ir pačia savimi, bet ir su pasikeitusiais santykiais su vyru.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Dovilė Filmanavičiūtė
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Dovilė Filmanavičiūtė

„Aš netikiu tomis nesąmonėmis, kai sako, kad praėjo dešimt metų ir staiga supratom, kad vienas kito nebemylim. Reikia kažką daryti, kad vis dar mylėtum tą žmogų. Reikia disciplinuotai kurti tas tradicijas – eiti pabūti į viešbutį arba prisiminti, kaip atrodo ta skalbimo mašina, kokie ten jos išmatavimai, kur ten dar gali savo užpakalį padėti. Ir turi tuos santykius išlaikyti. Juk tai yra tavo pora, tavo meilė ir tavo sekso partneris. Ne tik vaiko tėvas.“

Dovilės Filmanavičiūtės gyvenimo akimirkos – galerijoje:

Koks buvo moters nėštumas? Kokią auksinę taisyklę supratus, pasikeitė Dovilės ir jos sužadėtinio Aurimo santykiai? Ir kaip atrodys poros vestuvės? Jau šią penktadienio popietę, 17.30, per LNK laidoje „Bus visko“.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką