Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 12d. 15:09

„Man-go“ lyderė Rima Petrauskytė susilaukė antro vaiko: gimė dukra

Rima Petrauskytė ir Rolandas Paulauskas
Asmeninio albumo ir Lauros Kazlauskienės nuotr. / Rima Petrauskytė ir Rolandas Paulauskas

Malonios permainos „Man-go“ lyderės Rimos Petrauskytės-Paulauskienės (38) gyvenime. Su vyru Rolandu Paulausku atlikėja susilaukė vaikelio – laimingiems tėvams gimė mergaitė.

Kaip skelbia lrytas.lt, gandrai Rimą Petrauskytę aplankė kiek vėliau, nei tikėtasi. Nors vaikas į šį pasaulį turėjo atvykti sausio 6-ąją, tėvai jį ant rankų sūpavo keliomis dienomis vėliau – sausio 11-ąją.

Skelbiama, kad laimingi tėvai susilaukė dukters. Tiesa, kol kas atskleisti dukters vardo nepanoro.

Tai – jau antrasis vaikelis Rimos šeimoje. Iš pirmos santuokos ji taip pat augina dukrą Andreją.

Tiesa, dar anksčiau atlikėja prisipažino, kad mergaitei reikėjo laiko priprasti prie žinios, jog šeimą papildys dar viena atžala.

„Andrejos emocijos iš pradžių buvo visokios, ji į visa tai žiūrėjo labai atsargiai, ji dar nepakankamai didelė, kad suprastų tuos visus laukimo niuansus, kad tai trunka 9 mėnesius. Bet tai normalu.

Todėl mes labai daug apie tai kalbamės, tuo gyvename kiekvieną dieną, visa šeima labai laukiame. Einame kartu į parduotuves ir renkamės, ką pirksime, atrinkinėjame jos žaislus, kurie atiteks mažiausiam šeimos nariui. Kartu pas gydytojus į apžiūras važiuojame, kad ji dalyvautų, matytų ir nė kiek nesijaustų atstumta“, – 15min anksčiau pasakojo Rima.

Asmeninė nuotr./Rima Petrauskytė-Malašičevė su dukra
Asmeninė nuotr./Rima Petrauskytė-Malašičevė su dukra

Pati Rima kone viso nėštumo metu išliko darbinga ir energinga. Spalio mėnesį grupei „Man-go“ švenčiant 20-ąjį gimtadienį scenoje, ji Klaipėdos arenoje lipo į sceną, dainavo, šoko su merginomis koncerte.

Algirdo Kubaičio nuotr./„Man-go“ koncertas Klaipėdoje
Algirdo Kubaičio nuotr./„Man-go“ koncertas Klaipėdoje

„Antras laukimas man yra visiškai naujas ir stebuklingas. Aš gal jaučiuosi labiau pavargusi, bet paanalizavau save ir supratau, kad dabartinės gyvenimo aplinkybės duoda tą didesnį nuovargį – turiu daug veiklos. Jei pirmo nėštumo metu galėjau skirti daug laiko sau, tai šio -poilsiui laiko turėjau mažiau. Skirtumas tik toks“, – šypsojosi ji.

15min primena, kad 2017 metais Rima Klaipėdos Kristaus Karaliaus bažnyčioje amžiną meilę prisiekė metais vyresniam Rolandui Paulauskui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:50
04:41
01:21

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką