TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Marina Bui: surimtėjo ir įsimylėjo. „Jaroslavas įkvėpė mane gyvenimui“ (papildyta sausio 15 d.)

Marina Bui
Žurnalo "Privatu" viršelis / Marina Bui
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

2011 metai grupės „Olialia pupytės“ narei Marinai (22) neabejotinai bus kur kas geresni nei praėjusieji. Neseniai ji pasikeitė buvusio mylimojo A. Daščenkos pavardę ir tapo Marina Bui. Be to, mergina jau turi naują simpatiją – žavų bendraamžį, kurį pamilo po pirmos pažinties dienos. „Nuo šiol būsiu kitokia“, – tvirtai sako mergina.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Marina, Tavo gyvenime dabar daug teigiamų permainų. Prisipažinai, kad nebenori skandalų. Kodėl?

Nusibodo man tie skandalai. Noriu, kad žmonės pamatytų kitą mano pusę. Nesu tokia, kokia buvau pateikta viešumoje. Visi mano draugai žino, kad nesu skandalistė.

Kokia vis dėlto Tu?

Negaliu savęs apibūdinti... Tai gana sunku. Negaliu sakyti, kad nesu vakarėlių liūtė. Tai būtų netiesa. Tačiau tikrai nesu vulgari mergiotė. Labai noriu, kad žmonės pakeistų apie mane nuomonę, kuri buvo dirbtinai suformuota. Trokštu, kad mane pažintų iš gerosios pusės ir pamatytų tikrąją mano asmenybę. 2011 metams užsibrėžiau sau tikslą – pakeisti savo etiketę (šypteli).

Turbūt pakeisti požiūrį paskatino ir naujas Tavo mylimasis Jaroslavas Avgustas, tiesa?

Man pačiai audringo gyvenimo jau gana. Bet neneigsiu, jis tikrai tam pritaria. Jaroslavas nenori „nuogų“ mano fotosesijų, skandalų. Paisau jo nuomonės.

Marina Bui
Marina Bui

Galbūt ketini imtis papildomos veiklos, kad pakeistum savo įvaizdį?

Ne, neapsimetinėsiu. Nenoriu meluoti žmonėms ir vaidinti neva lankausi visuose labdaringuose renginiuose, vaikų namuose. Reklamos man nereikia. Esu, kokia esu.

Turbūt nepaneigsi, kad prie neigiamo Tavo įvaizdžio formavimo prisidėjo ir buvęs mylimasis Andrejus Daščenka...

Taip, tai tiesa, tačiau nenoriu apie jį kalbėti. Jau užverčiau tą gyvenimo puslapį. Žvelgiu tik į ateitį. Manau, reikia užkasti karo kirvį su Andrejumi ir nesisvaidyti piktais žodžiais.

Kodėl nusprendei susigrąžinti mergautinę pavardę?

Noriu, kad nuo šiol visi mane vadintų Marina Bui. Nors kol kas dar nesu oficialiai išsiskyrusi, tačiau su Andrejumi seniai nesame kartu. Taip bus geriau tiek man, tiek jam.

Galima sakyti, kad pradedi naują gyvenimo etapą. Turbūt ketini susigrąžinti dukrelės, kurios jau labai seniai nematei, globą...

Taip, siekiu oficialiai išsiskirti ir susigrąžinti mažylės globą. Pasisamdžiau garsią advokatę Svetlaną Proniną. Iš karto ledai pajudėjo. Labai tikiuosi, kad vėl galėsiu pamatyti dukrelę (susijaudina).

Kadangi iš esmės keitiesi, galbūt galime tikėtis permainų ir grupės „Olialia pupytės“ veikloje? Nepasakysite „nuogoms“ fotosesijoms „ne“?

Mes augame, keičiasi mūsų požiūris į gyvenimą. Jei dabar manęs kas nors paprašytų apsinuoginti, turbūt atsisakyčiau. Dėl savęs ir savo naujo mylimojo. Labai gerbiu jo nuomonę.

Praėjusiais metais Tavo gyvenime netrūko skausmo, stokojai meilės ir šilumos. Galbūt todėl stačia galva vos po kelių dienų pažinties su Jaroslavu nėrei į naujus santykius?

Taip, visiems noriu pasakyti, kad nebeliko tos verkšlenančios ir nelaimingos Marinos. Dabar aš kitokia. Nebelieju ašarų ir žiūriu į gyvenimą optimistiškai.

Ar tiki meile iš pirmo žvilgsnio?

Taip, manau, ji mane dabar ir aplankė. Nesigėdiju pasakyti, kad esu įsimylėjusi, kad visa degu, spinduliuoju euforija.

Kaip manai, ar toks staigus įsimylėjimas gali išaugti į ilgalaikius rimtus santykius?

Nežinau, kaip bus ateityje. Nenoriu spėlioti. Visaip gali nutikti. Tačiau dabar džiaugiuosi, kad viskas yra labai gerai.

Kuo Tau patinka Jaroslavas?

Šitas žmogus įkvepia mane gyvenimui. Vėl pasijutau moterimi, esu reikalinga. Mano akys blizga. Nors dar visai neseniai jaučiausi sugniuždyta, tačiau dabar viskas apsivertė aukštyn kojomis – spinduliuoju laime.

Kada galime tikėtis judu pamatyti drauge viešumoje?

Kai bus pasirengęs Jaroslavas. Aš jo nestumsiu į viešumą. Man jo nuomonė yra šventa.

Yra žmonių, vadinančių Tave barakuda. Atsitiktinumas ar ne, tačiau Tavo naujas mylimasis taip pat turtingas...

Nenoriu apie tai kalbėti. Man nesvarbu, ar Jaroslavas iš turtingos šeimos, ar ne. Jis yra labai paprastas berniukas, geras, nuoširdus ir gerbiantis moteris. Apie tokį galėtų svajoti bet kuri mergina. Galiu tik dar kartą pakartoti, kad vyro piniginės storis man yra paskutinėje vietoje, nes nesu barakuda.

Ar pati save išlaikai?

Taip, visiškai. Turiu užtektinai pinigų, kurių reikia mano poreikiams patenkinti.

Pagrindines pajamas gauni iš koncertų ar turi ir kitos veiklos?

Dalį pinigų gaunu iš pasirodymų, o kitus uždirbu filmuodamasi reklamose. Priklausau vienai agentūrai, kuri reguliariai pasiūlo man darbo. Tačiau tos reklamos rodomos ne Lietuvoje, o Danijoje.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Įsimylėjimas

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką