Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 birželio 10d. 14:38

Marius ir Renata Jampolskiai pakrikštijo pirmagimę Viltę: sveikino garsių bičiulių būrys

Penktadienį Renatos ir Mariaus Jampolskių šeimoje – didelė šventė. Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje jiedu surengė dukros Viltės krikštynas.

Baltai rožinėje, aukso detalėmis dekoruotoje šventėje dalyvavo kone 30 artimiausių Renatos ir Mariaus bičiulių bei svečių.

Praėjusių metų paskutinę lapkričio dieną gimusios Viltės krikšto tėvais tapo geri Jampolskių bičiuliai, jų vestuvių liudininkais buvę draugai. Mergaitei tėvai davė Mortos krikšto vardą.

„Norėjome, kad šventas vardas būtų labiau lietuviškas, toks senovinis. Viltė – irgi lietuviškas. Morta mums pasirodė gražus, todėl daug nesvarstėme“, – Žmonės.lt kalbėjo Renata.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Renatos ir Mariaus Jampolskių dukros Viltės krikštynos
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Renatos ir Mariaus Jampolskių dukros Viltės krikštynos

Pasak jos, krikštynos Jampolskių šeimai – itin svarbus įvykis. Tiek Renata, tiek Marius buvo auklėjami katališkose šeimose, jie abu – krikštyti, todėl ir dukrą norėjo pakrikštyti.

Mažosios Viltės šventę laimingi tėvai nusprendė surengti savo pačių namuose, kur jau penktadienio vakarą sugužės būrys bičiulių.

Jampolskiai sako vis dažniau pasvarstantys ir apie šeimos pagausėjimą. Renata neslepia – tiek ji, tiek Marius norėtų susilaukti ir antro vaiko.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Renatos ir Mariaus Jampolskių dukros Viltės krikštynos
J.Kalinsko / 15min nuotr./Žilvinas Žvagulis su Jampolskių dukra

„Norime, kad tarp vaikų būtų ne didesnis, nei dvejų metų skirtumas, todėl nebėra kur dingti. Gal po kokių metų norėtume jau ir antro. Ir šiaip, abu nebesame labai jauni, o daug smagiau vaikus auginti, kai dar netinki jiems į senelius“, – Žmonės.lt šmaikščiai kalbėjo Renata.

Planuoti šeimos pagausėjimą tiek ją, tiek Marių įkvepia ir Viltės charakteris. Mergaitė – labai rami, ne irzli, dažnai gerai nusiteikusi, linksma, naktimis ramiai miega. „Būna, kad aš pabundu pirma, o ji vis dar miega ramiai, šypsosi. Kiti kartais sako, kad Viltė – labai maloni mergaitė. Dėl to net nesuabejojo, kad turėsime ir antrą vaiką“, – kalbėjo Renata.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Renatos ir Mariaus Jampolskių dukros Viltės krikštynos
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Renatos ir Mariaus Jampolskių dukros Viltės krikštynos

Ir nors daugiausia laiko su dukra šiandien praleidžia ji, mergaite ne ką mažiau rūpinasi ir tėtis. Renata sako, kad kai tik gali, visuomet su Mariumi dalinasi darbais, vaiko priežiūra, o kai šis turi laisvesnę dieną nuo darbų, Viltę palikusi jam ji pati skuba pasidžiaugti laisvalaikiu, planuojasi savo darbus, susitikimus.

„Lengva būti mama, kai šalia turi gerą tėtį“, – įsitikinusi ji. Renata sako, kad vaiko gimimas į judviejų šeimą įnešė daugiau harmonijos, tarpusavio supratimo. „Marius sako, kad tapau kantresnė, ramesnė. Bet juk kitaip ir neišeina, vaikai – gyvenimo džiaugsmas“, – kalbėjo ji.

O tarp svečių, penktadienį atvykusių į krikštynas, buvo Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė, Algirdas ir Milisandra Radzevičiai, Džiugas Siaurusaitis ir Lina Rastokaitė, Irūna Puzaraitė ir Ineta Žvagulienė, Laima Lapkauskaitė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

13:00
05:27
13:56

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką