Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 8d. 10:19

Meilės dienai skirtame Manto Jankavičiaus koncerte bažnyčioje skambės ypatingas duetas

 Mantas Jankavičius
Gedimino Gražio nuotr. / Mantas Jankavičius

Charizmatiškasis dainininkas Mantas Jankavičius Šv. Valentino dienos proga savo gerbėjus kviečia susitikti vienoje gražiausių, ypatinga aura pasižyminčių, Vilniaus vietų – Šv. Jonų bažnyčioje. Ten vasario 14 d. jis su grupe surengs gyvo garso akustinį koncertą. Atlikėjo teigimu, koncertas šioje sakralinėje erdvėje bent trumpam padės pamiršti kasdienybę ir leis jaukioje aplinkoje pabūti su mylimiausiais žmonėmis. Beje, Mantas prasitarė, kad koncerto metu žiūrovai išgirs ne tik jo balsą – nuskambės ir duetas su viena perspektyviausių jaunųjų Lietuvos popmuzikos atlikėjų.

Dainininkas tikisi, kad susitikimas tokioje ypatingoje aplinkoje bus neeilinis. „Koncertuoti bažnyčioje nusprendžiau neatsitiktinai. Norisi gelmės ir tikrumo. Norisi apie vadinamąją meilės dieną pamąstyti kiek kitaip, mažiau paviršutiniškai. Tai neturėtų būti viena diena metuose, kai savo mylimam žmogui nupirkę tulpių gaunam lauktą atsaką.

Manau, kad įsileisdami šventę į savo vidų, pasikviesdami savo mylimąjį į koncertą ar kitaip parodydami dėmesį ir matydami jo švytinčias akis, įsitikiname, kaip svarbu būti dėmesingais nuolat,“ – dalijasi mintimis Mantas.

Ieva Jura nuotr./Mantas Jankavičius
Ieva Jura nuotr./Mantas Jankavičius

Vasario 14-osios koncerte skambės ne tik žinomiausi Manto kūriniai, bet ir dainos, sukurtos kino filmams „Pakeliui“, „Tadas Blinda. Pradžia“, spektakliui „Laisvi drugeliai“. Be gyvo garso grupės scenoje su Mantu pasirodys ir viena perspektyviausių jaunųjų Lietuvos pop muzikos atlikėjų Monique.

Duetas akustiškai pristatys naujausią, dar niekur taip neskambėjusį, kūrinį „Ateities žmogus“. Vasario mėnesį šiai dainai taip pat bus išleidžiamas naujas Manto ir Monique bendras vaizdo klipas. „Ir viskas tik meilei, dėl meilės, meilėje, su meile... Žodžiu, santykyje tarp Tavęs ir manęs, mūsų ir Jūsų, meilės dieną – Šv. Valentino dieną! – šypsosi dainininkas.

Manto Repečkos nuotr./Mantas Jankavičius
Manto Repečkos nuotr./Mantas Jankavičius

Nors Šv. Valentino dieną atlikėjas turės progą koncertuoti tik sostinėje, jis džiaugiasi galėdamas pranešti, jog Kauno publika taip pat neliks pamiršta. Dar vieną meilei skirtą koncertą Mantas planuoja surengti Moters dienos proga, kovo 8 d., Kauno Vytauto Didžiojo universiteto salėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:37
01:19
02:26
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką