Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 19d. 18:51

Meksikietiška „Tamstos“ vadovės ir motoakrobato santuoka: nuo pažinties vandenyje iki sužadėtuvių ore

Onos Skernevičiūtės ir Arūno Gibiežos vestuvių akimirkos
Mariaus Repečkos nuotr. / Onos Skernevičiūtės ir Arūno Gibiežos vestuvių akimirkos

Vestuvės – viena gražiausių gyvenimo švenčių. Nuostabūs ir kaip niekada gražūs jaunieji, nuoširdžiausi vestuviniai įžadai, pirmasis poros šokis... Romantiška pažintis ir iš pirmo žvilgsnio įsiliepsnojusi meilė suvedė ir muzikos klubo „Tamsta“ vadovę Oną Skernevičiūtę (31) bei motoakrobatą Arūną Gibiežą (29). Po pusantrų metų pažinties, jie vasario 15-ąją sumainė aukso žiedus ir prisiekė amžiną meilę.

Kiekviena meilės istorija prasideda nuo pažinties. Žmonės netikėtai susitinka gatvėse, pamerkia vienas kitam akį autobusų stotelėse, o kartais poros susijungia ir šiltus jausmus pradeda puoselėti po ilgų išsiskyrimo metų. Onos ir Arūno susitikimas buvo taip pat ypatingas – ant vandens, 2017 metų vasarą. Su vandenlente mėgstanti plaukioti Ona gavo pasiūlymą sudalyvauti fotosesijoje. Jai reikėjo plaukti su lenta, o vidury ežero Arūnas atliko triukus ant motociklo.

Meilė iš pirmo žvilgsnio prasidėjo Liuksemburge

„Mes susimojavome, vienas kitam nusišypsojome. Išliko ryšys, o vėliau gražiai bendravome. Po mūsų pirmos pažinties Arūnas iškeliavo į turą po Europą. Tuo metu ir aš keliavau, todėl pirmam pasimatymui susitikome Liuksemburge. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, labai patikome vienas kitam“, – 15min pasakojo Ona.

O pasipiršo Arūnas tikrai įspūdingai. Šiuo metu Trakuose gyvenanti pora susižadėjo oro balione. Kaip sako pati Ona, ji tikrai nesitikėjo žiedelio, tačiau jį gavusi buvo labai laiminga ir jautėsi mylima.

„Praėjusios vasaros pabaigoje Arūnas privertė mane skristi su oro balionu. Ten jis ir pasipiršo, – su šypsena veide sužadėtuves prisimena Ona. – Tai nutiko rugpjūčio mėnesį. Tikriausiai jis ilgai galvojo, kaip suorganizuoti šią šventę, nes viskas buvo užsakyta, puikiai paruošta. Mane tai tikrai nustebino. Kai Arūnas įteikė žiedelį, labai apsidžiaugiau, pasijutau įvertinta, supratau, kad tikrai mane myli“, – sakė moteris.

Griauna stereotipus vestuves keldami žiemą

Paklausta ar vestuves pora nusprendė surengti žiemą, nes mėgsta griauti stereotipus, Ona juokiasi. Muzikos klubo vadovė sutiko – su Arūnu jie tikrai nėra įprasta pora, todėl ir šventė buvo netradicinė. Ona pasakojo su Arūnu neįsivaizduojantys savo gyvenimo be kelionių ir skanių, meksikietiškų takų bei buritų.

Pora nusprendė savo vestuvių dieną skanauti šiuos patiekalus, todėl ir šventės tema tarsi buvo iš anksto padiktuota: „Nors labai mylim vasarą, žiemą, po švenčių, būna labai liūdna. Mūsų vestuvės buvo meksikietiška tema, su specialia atributika – daug spalvotų juostelių, gėlių arkomis. Norėjome, kad žiemą būtų vasariška šventė.“

Tiesa, penktadienis buvo pasirinktas neatsitiktinai. Legendinės grupės „Poliarizuoti stiklai“ gitaristo dukra sako pasirinkusi šią datą, nes norėjo išpildyti mamos norą: „Vasario 15-ąją mano mamos gimtadienis ir ji labai apsidžiaugė, kad būtent šią dieną pasirinkome švęsti savo vestuves“, – 15min sakė O.Skernevičiūtė.

Pora pasirinko įteisinti civilinę santuoką. Ona pasakojo esanti nelabai tikinti, todėl ir į bažnyčią eiti vien dėl vestuvių, ji nemačiusi prasmės.

Manto Repečkos nuotr./Onos Skernevičiūtės ir Arūno Gibiežos vestuvių akimirka
Manto Repečkos nuotr./Onos Skernevičiūtės ir Arūno Gibiežos vestuvių akimirka

15min Ona prisipažino – jaudulį prieš vestuves nuslėpti buvo tikrai sunku. Ji kiekvieną dieną vis sugalvodavo kokių nors idėjų būsimai šventei, kurias stengdavosi įgyvendinti. Tai pareikalavo tikrai nemažai kantrybės ir pastangų. Tačiau išlikti ramiai jai padėdavo vienas svarbus ritualas.

„Labai jaudinausi, norėjau, kad greičiau įvyktų vestuvės. Kiekvieną dieną vis ką nors sugalvodavau, nepamiršdavau smulkmenų savo šventei. Atsipalaiduoti padėdavo rytinė mankšta, kurios metu viską apmąstydavau. Dabar su Arūnu santykiuose jaučiame euforiją, todėl labai smagu ir neatrodo, kad gali būti blogiau. Tikimės, kad puikiai sutarsime ir visą gyvenimą“, – pasakojo moteris.

Vestuvių šventė – su „Poliaziruotų stiklų“ muzika

Visgi Ona tikino, kad pasiruošimas vestuvėms truko gana ilgai. Ji pati planavo visą šventę kartu su bendradarbiais, prisidėjo ir draugai. Moteris juokėsi – su komanda įkūrė ir dirbtuvėlių kambarį, kuriame buvo gaminami tikri šedevrai.

„Ruošėmės tikrai labai daug, viską darėme su „Tamsta“ komanda. Nėra lengva gauti autentiškos meksikiečių atributikos, todėl reikėjo gerai paieškoti internete arba pasigaminti patiems. Įrengėme net rankdarbių kambarėlį. Iš pradžių mąsčiau pasisamdyti vestuvių organizatorę, tačiau pati jau ilgą laiką dirbu su renginiais. Per mėnesį surengiame apie 18 koncertų, todėl pamaniau, kad ir vestuves suruošti nebus sunku. Norėjau, kad šventė primintų mūsų pomėgius ir laiką, praleistą kartu“, – pasakojo nuotaka.

Manto Repečkos nuotr./Onos Skernevičiūtės ir Arūno Gibiežos vestuvių akimirka
Manto Repečkos nuotr./Onos Skernevičiūtės ir Arūno Gibiežos vestuvių akimirka

Nors pasiruošimas vestuvėms užtruko ilgai, kur jos vyks, jaunavedžiams net nekilo klausimas. Ona sako, kad jie iš karto žinojo – klubas „Tamsta“ puiki vieta jų šventei: „Vieta buvo nuspręsta iš anksto. „Tamsta“ klubas tarsi mano antri namai, kartu su Arūnu ten vakarieniaujame, dalyvaujame koncertuose. Visas kolektyvas kaip šeima, todėl net nekilo klausimas švęsti kažkur kitur.“

„Užaugau su grupės „Poliarizuoti stiklai“ muzika, todėl ji skambėjo ir mūsų vestuvėse. Atėjus laikui pjauti tortą – pasirodė ir grupės nariai. Jie juk tiek daug metų kartu koncertuoja, matė kaip užaugo vaikai, todėl pasirodyti mūsų šventėje jiems buvo vienas malonumas. Šventės metu taip pat pasirodė Parranda Polar bei atlikėja Monika Liu, ji taip pat atliko dainą ir per ceremoniją“, – pasakodama apie šventę pridūrė Ona.

Manto Repečkos nuotr./Onos Skernevičiūtės ir Arūno Gibiežos vestuvių akimirka
Manto Repečkos nuotr./Onos Skernevičiūtės ir Arūno Gibiežos vestuvių akimirka

Tiesa, jaunavedžiai į vestuves pakvietė 120 svečių, draugai atvyko ir iš užsienio. Prieš vestuves Ona su Arūnu tikėjosi, kad jie turės puikią šventę, kurios metu galės mėgautis ne tik meksikietiškais skanumynais, bet ir laisva atmosfera, nuoširdžiais pokalbiais.

„Vestuvėse dalyvavo mūsų draugai ir artimieji. Nenorėjome jų varžyti, todėl aprangos kodą pavadinome „Laisvė kūrybai“. Gyvenime ir taip turime daug visokių įpareigojimų. Norėjome, kad mūsų vestuvėse žmonės jaustųsi laisvai“, – atvirai kalbėjo Ona.

Išskirtiniai vestuviniai rūbai ir ilgai rinkti žiedai

Meksikietiškas vestuves šventę jaunavedžiai pasirinko ir išskirtinius drabužius: „Suknelę aš pirkau internetu. Ji šviesiai rožinė, romantiška. O Arūnas pasipuošė palmėmis ir papūgomis margintu kostiumu. Netikiu papročiu, kad prieš vestuves nuotaka negali rodyti savo būsimam vyrui suknelės. Mes kartu sprendėme, kaip rengsimės“, – atvirai kalbėjo O.Skernevičiūtė.

Paklausta apie pagrindinį vestuvių akcentą – žiedus, O.Skernevičiūtė pasakojo, kad kartu su vyru ilgai rinkosi šiuos papuošalus. Juk tokį aksesuarą teks nešioti visą gyvenimą.

Manto Repečkos nuotr./Onos Skernevičiūtės ir Arūno Gibiežos vestuvių akimirka
Manto Repečkos nuotr./Onos Skernevičiūtės ir Arūno Gibiežos vestuvių akimirka

„Išsirinkome auksinius, rankų darbo vestuvinius žiedus. Norėjome, jog jie neblizgėtų, atrodytų lyg žalvariniai. Tai bus Arūno pirmasis papuošalas, todėl atsakingai juos rinkomės. Iš pradžių galvojome išgraviruoti datą, tačiau vėliau šios idėjos atsisakėme“, – tikino moteris, po vestuvių pasirinkusi vyro pavardę.

Šeimą netrukus aplankysiantis stebuklas

Tiesa, apie povestuvinę kelionę jaunavedžiai kol kas dar nesvarsto. Ona prisipažino, kad turėjo nusipirkę bilietus į Maldyvus, tačiau į kelionę vykti negalės. Jų šeimą netrukus aplankys gandrai. „Tamsta“ klubo vadovė su 15min pasidalino džiugiomis naujienomis – jų šeima laukiasi berniuko. Nors vardo kol kas pora sako dar nesugalvojusi, tikisi, kad nurimus vestuvių nuotaikoms, naujagimiui jį išrinks. „Po vestuvių bus ramiau, nusipirksime vardų knygą ir jį sugalvosime“, – šypsojosi Ona.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką