Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 6d. 20:04

„Melagių“ premjeroje – keturių kartų kino žvaigždės ir raudonas kilimas VIP svečiams

Brigita Arsobaitė, Dainius Kazlauskas su žmona Indre, Julija Janus, Gediminas Juodeika
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Brigita Arsobaitė, Dainius Kazlauskas su žmona Indre, Julija Janus, Gediminas Juodeika

Antradienio vakarą lietuviško kino mylėtojams Vilniuje buvo nutiestas raudonas kilimas – kino centre „Forum Cinemas Vingis“ vyko naujos režisieriaus Mariaus Kunigėno komedijos „Melagiai“ premjera.

Ir nors didžiuosiuose ekranuose filmas pradedamas rodyti nuo lapkričio 9 dienos, VIP svečiams buvo surengtas išskirtinis seansas – į juostos pristatymą atvyko būrys kultūros, meno, verslo ir pramogų pasaulio atstovų.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Ramūnas Vyšniauskas (antras iš kairės), Gediminas Juodeika (dešinėje)
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Ramūnas Vyšniauskas (antras iš kairės), Gediminas Juodeika (dešinėje)

Renginio nepraleido Gediminas Juodeika, Julija Janus, Ramūnas Vyšniauskas, Emilis Vėlyvis, Indrė Kuodytė ir Paulius Skučas, Indrė Trakimaitė, Laura Blaževičiūtė su vyru Andriumi Pranckevičiumi bei daugelis kitų.

Išskirtinio dėmesio sulaukė ir keturkojė vakaro viešnia – filme suvaidinusi kalytė Sunny. Drauge su ja į premjerą atvyko ir jos šeimininkė Modesta Malinauskaitė.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr.Modesta Malinauskaitė su augintine Sunny
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr.Modesta Malinauskaitė su augintine Sunny

Smagus, dinamiškas šventinis filmas apie netobulą šeimą sudomino daugybę linksmų plaučių žmonių – „Melagiuose“ visų kartų žiūrovai galėjo nesunkiai atpažinti save.

Filme jų laukė nuotaikingas susidūrimas su Kalėdų Seneliu ir labai netikėta pabaiga – visi herojai yra ne tokie, kokie atrodė iš pirmo žvilgsnio...

„Melagiuose“ nusifilmavo daug žinomų aktorių, čia pagrindinius vaidmenis atliko Dainius Kazlauskas, Giedrius Savickas, Edita Užaitė, Brigita Arsobaitė, Liubomiras Laucevičius, Larisa Kalpokaitė, Gediminas Girdvainis ir daugelis kitų.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Brigita Arsobaitė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Brigita Arsobaitė

Apie filmą „Melagiai“

Filmas žiūrovus priartina prie didžiųjų metų švenčių. Tačiau jų belaukiant daugėja ir nerimo – juk prie vieno stalo tradiciškai susirinks visa šeima. Tuomet suaugę vyrai vėl ims elgtis kaip maži berniukai, metų nuoskaudos bus pamirštos ir įsivyraus ramybė... O gal ir ne?

Filmo herojai Marius (akt. D.Kazlauskas) ir Jovitas (akt. G.Savickas) – du broliai, bet labai skirtingi. Marius – pasitikintis savimi sėkmės kūdikis darbe, tačiau nusivylęs vyras šeimoje. Jovitas – tipiškas nevykėlis. Jo negerbia žmona Nomeda (akt. E.Užaitė), netgi tėvas – atsargos karininkas – nesupranta, kaip tokį užaugino. Tiesa, pikantiška paslaptis: Nomeda – ilgametė Mariaus meilužė! Apie jų santykius nieko neįtaria nei Jovitas, nei Mariaus žmona Kristina Liucija (akt. B.Arsobaitė).

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Dainius Kazlauskas su žmona Indre
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Dainius Kazlauskas su žmona Indre

Taip netikėtai pakrypus įvykiams, visi imasi gelbėti griūvančios vyresniųjų tėvų laimės, į įvykius įsisuka net šeimoje gyvenantis kvaištelėjęs senolis (akt. G.Girdvainis), ir jauniausia karta – viską telefonais fiksuojantys Nomedos sūnūs Kristupukas ir Dovydukas bei savo paaugliams draugams įvykius SMS žinutėmis „transliuojanti“ Kristinos Liucijos ir Jovito duktė Barbora. Ar gali būti, kad mama tikrai buvo neištikima? Jeigu ne, kodėl ji taip keistai elgiasi? Ir kodėl senolis, į kurį niekas nekreipia dėmesio, vis klausinėja: „Ar jau iškvietėt avarinę?“

Filmo prodiuseriai – puikiai žinomi iš lietuviškų kino hitų „Nepatyręs“ ir „Tarp mūsų, berniukų...“, „Melagius“ prodiusavo Paulius Virbickas, Stasys Baltakis ir Vladimiras Razarionovas.

Filmo režisierius – M.Kunigėnas, scenarijaus autorius – Rytis Zemkauskas, parašęs ne vieną scenarijų dokumentiniams filmams bei televizijos laidoms, tačiau šįkart debiutuoja kaip kino scenaristas ir pristato komišką istoriją. Žanras tarsi ir nebūdingas kūrėjui – komedija. Tačiau filmo „Melagiai“ scenarijus toks ir yra: komiškas tik detalėmis, bet dramatiškas savo esme, nes gvildenama žmogiškųjų santykių problema, nuolatinė meilės ir savęs paieška.

Komedija bus pradėta rodyti nuo lapkričio 9 dienos.

VIDEO: MELAGIAI (2018) - lietuviška komedija kinuose nuo lapkričio 9 d. (finalinis treileris 2'18's)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką