Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 rugsėjo 1d. 10:27

Mentalisto Nicholo Kin ir Raimondos Balsytės vestuvėse vyravo Viduržemio jūros tema

Nicholo Kin ir Raimondos Balsytės vestuvės
Naurimo Zavecko nuotr. / Nicholo Kin ir Raimondos Balsytės vestuvės
Mentalistas Nicholas Kin – jau savaitė kaip vedęs vyras. Raudondvario dvare jis susituokė su mylimąja Raimonda Balsyte. „Dėl darbų šiuo metu negalime išvykti į užsienį ar į kurį nors Lietuvos kurortą, bet galimybę Raimondai pasimėgauti pirmuoju mėnesiu po vestuvių norėjau suteikti“, – sakė Nicholas.

Jis patikino – žmoną ir ateityje vis stengsis palepinti staigmenomis, tačiau į dabartinį gyvenimo periodą norisi itin atkreipti dėmesį.

„Kas rytą Raimondai ruošiu pusryčius. Dabar pas mus ant stalo visada rasite vaiskiausiu pasaulyje pernai pripažintą alyvuogių aliejų, saliami su trumais, avies pieno sūrį su pipirais ar aštria paprika, artišokų užtepėlę, alyvuogių, džiovintų pomidorų“, – gardumynus vardino Nicholas Kin.

Anot jo, per vestuves šventės organizatoriai „Why Not Agency“ pasistengė, jog joje netrūktų Viduržemio jūros regiono temą atitinkančių detalių. Būtent todėl ir buvo įrengtas specialiai iš Italijos ir Graikijos parvežtų produktų kampelis.

„Tiek man, tiek Raimondai viskas buvo taip gardu, jog nutariau, kad mėgavimąsi užkandžiais dar kurį laiką reikėtų pratęsti ir namuose“, – su šypsena pasakojo jaunikis.

Naurimo Zavecko nuotr./Nicholo Kin ir Raimondos Balsytės vestuvės
Naurimo Zavecko nuotr./Nicholo Kin ir Raimondos Balsytės vestuvės

Vienas kitam Nicholas ir Raimonda rengia ir kitokius mielus netikėtumus.

„Stengiamės, jog tai būtų ne materialios, o emocijas keliančios dovanos. Esame taip sutarę – medaus mėnesio metu parodyti vienas kitam kuo daugiau dėmesio. Žinoma, visą gyvenimą, kiekvieną dieną taip nebus, bet savąją šventę dabar minime taip, kaip galime“, – sakė pašnekovas.

Nicholas Kin, kurio tikrasis vardas ir pavardė yra Nikolajus Jegorovas, su Raimonda susipažino 2015-ųjų pavasarį. Maždaug po keturių mėnesių draugystės per restorane surengtą mados renginį jis savo išrinktajai pasipiršo. Suorganizuoti staigmeną būsimai sužadėtinei tuomet padėjo Nicholo bičiuliai – renginį vedęs Dainius Martinaitis ir Kristina Kučinskaitė. Būtent juos Nicholas ir Raimonda pakvietė būti santuokos liudininkais.

Naurimo Zavecko nuotr./Nicholo Kin ir Raimondos Balsytės vestuvės
Naurimo Zavecko nuotr./Nicholo Kin ir Raimondos Balsytės vestuvės

Vestuvių dieną nuotaka vilkėjo iki šiol Lietuvoje dar neregėtą salono „Zolotas Baltic“ suknelę iš lino. Kadangi Graikijos meistrų darbai į mūsų šalį yra dar pakeliui, Raimonda, oficialios ceremonijos metu pasirinkusi dvigubą Balsytės-Jegorovos pavardę, tapo pirmąja nuotaka mūsų krašte, pasipuošusia specialiai jai pasiūta suknele.

Atsižvelgdamas į tai, kad nuotakos drabužis persmelktas Viduržemio jūros regiono dvasios, Raimondai netradicinę puokštę iš sukulentų, perkūnrožių, gubojos, rožių ir itališko ruskuso lapų sukūrė floristas Modestas Vasiliauskas.

„Apie vestuves iš anksto žinojo tik keli žmonės – tie, kas jas padėjo organizuoti. O artimiausiuosius iš anksto pakvietėme vakarienės į restoraną ir tikrąją jos priežastį atskleidėme tik likus kelioms dienoms iki šventės. Nenorėjome, kad tėvai imtų rūpintis ir jaudintis“, – atviravo Nicholas Kin.

Naurimo Zavecko nuotr./Nicholo Kin ir Raimondos Balsytės vestuvės
Naurimo Zavecko nuotr./Nicholo Kin ir Raimondos Balsytės vestuvės

Vestuviniu desertų stale beveik visi saldumynai buvo dekoruoti laurų lapais, kurie kaip simbolis pasirinkti neatsitiktinai – vainikas, nupintas iš lauro šakelių, nuo antikos laikų yra šlovės, pergalės ar taikos simbolis. Be to, atspindi būtent Viduržemio jūros regiono tradicijas.

Vestuvėse Nicholas ir Raimonda išmėgino ir kelias pramogas. Kartu su svečiais pirštais pabaigė piešti dailininkės Gintės Ramutytės pradėtą darbą ir kūrė vienas kitam kvepalus.

„Bandėme surasti kvapus, kurie abiem patiktų. Esu įsitikinęs, kad Raimondai labiausiai derėjo prisirpusių uogų ir granatų derinys“, – sakė Nicholas Kin.

Jaunieji neabejojo – jų gyvenime bus dar ne viena šventė, kurią norėsis prisiminti ir minėti ne vieną dieną.

TAIP PAT SKAITYKITE: Antros sužadėtuvės: mentalistas Nicholas Kin Tenerifėje dar kartą pasipiršo mylimajai Raimondai

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:00
16:32
19:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką