Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mes (ne)sutinkame apsinuoginti!

Irūna Puzaraitė
"FHM" nuotr. / Irūna Puzaraitė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

„Nori išgarsėti – nusirenk!“ – ši frazė jau nebestebina nė vienos į pramogų pasaulį svajojančios patekti merginos. Grožio, talento, charizmos nebeužtenka, nes kol neparodyti savo kojų ir krūtų, tol niekam nebūsi įdomi. Ar tikrai nuogybių demonstravimas – tiesiausias kelias į populiarumą? Šis klausimas buvo užduotas keturioms laidos „Be grimo“ dalyvėms.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Irūna Puzaraitė (20): aš labai norėjau suaugti

Grupės „Studentės“ narę Irūną ilgą laiką liūdino tai, kad į ją aplinkiniai žiūrėjo kaip į mokinukę. „Atėjo diena, kai sau ir kitiems pasakiau: „Žiūrėkite, aš jau suaugau!“ Kai sulaukiau pasiūlymo nusifotografuoti erotinėje fotosesijoje, ilgai nesvarsčiusi sutikau. Niekas manęs nevertė, niekas manęs neįkalbinėjo. Aš net su mama nesitariau. Jai nunešiau galutinį rezultatą – žurnalą, kurio viršelį puošė mano nuotrauka. Mama pavartė, apžiūrėjo ir tarė: „Žinok, man gražu!“ – pasakoja Irūna.
Šiuo metu širdies draugo neturinti Irūna net neabejoja, kad vaikinai nelabai savo merginoms leidžia dalyvauti erotinėse fotosesijose. „Dėl to aš draugo ir neturiu“, – sako dainininkė.

Oksanos Točickajos nuotr./Atlanta
Oksanos Točickajos nuotr./Atlanta

Elena Puidokaitė-Atlanta (29): man gražu!

Dainininkė dalyvavo net trijose erotinėse fotosesijose. Viena iš jų buvo dar tada, kai Atlanta laukėsi dukrytės.
„Mačiau ne vienos užsienio žvaigždės erotines nuotraukas. Man tai gražu. Tad kodėl negaliu turėti savo gražių nuotraukų?! Neįžvelgiu čia nieko bloga. Kodėl nepasilikau šių nuotraukų sau, bet išdrįsau jas paviešinti? Kodėl su kitais negaliu pasidalyti tuo, kas gražu?! Be to, būtina suprasti, kad nuotraukose esu ne aš – mama, kuri namuose vaikšto be makiažo ir be sceninių drabužių. Net mano dukrytė, pamačiusi tas nuotraukas, sako: „Čia ne mama, čia Atlanta“, – sako dainininkė.

Skaistė Steikūnaitė (26): nori užsidirbti – apsinuogink

Eigirdo Scinko nuotr./Skaistė Steikūnaitė
Eigirdo Scinko nuotr./Skaistė Steikūnaitė

„Esu ne tik atlikėja, bet ir modelis, todėl nuogo kūno demonstravimas man yra darbas, – neslepia Skaistė. – Modelių pasaulyje besisukančios merginos neišvengs erotinių fotosesijų. Jei turi gražų kūną – privalai jį parodyti. Kiek garsių manekenių fotografuojasi nuogos – niekas jų už tai nesmerkia! O Lietuvoje vis dar gvildenama, gerai ar blogai daro merginos, demonstruodamos savo dailų kūną. Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad mūsų fotosesijos nėra vulgarios. Jos estetiškos, meniškos, tad nėra už ką mūsų smerkti.“

Viganto Ovadnevo nuotr./Agnė Grudytė-Guobienė
Viganto Ovadnevo nuotr./Agnė Grudytė-Guobienė

Agnė Grudytė-Guobienė (23): iškrypėliams savo kūno nedemonstruosiu

 Serialo „Naisių vasara“ aktorė tvirtai įsitikinusi, kad niekada nesutiks dalyvauti erotinėje fotosesijoje. „Sulaukiau ne vieno pasiūlymo, tačiau net nesvarsčiusi juos atmečiau. Kodėl svetimiems žmonėms turėčiau demonstruoti savo nuogą kūną? Kad visokie iškrypėliai vartytų žurnalą su mano atvaizdu ir taip sau suteiktų malonumą? Ne, ne, ne! Kad kiti tave vadintų seksualia, geidžiama, tikrai nebūtina nusirengti“, – sako Agnė.
 

„Privatu“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką