Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 26, 16:18

Mia su A.Stoniu pasidalijo savo išgyvenimais: vėžio diagnozė palietė ir jos šeimą

Lietuvoje puikiai žinomo Arvydo Stonio gyvenime magijos tikrai netrūksta. Tą savo kailiu patyrė ir jį kalbinusi Mia Pilibaitytė. Eidama į pokalbį su iliuzionistu, ji tikrai nesitikėjo, kad ir pati ims dalintis slapčiausiais ir dar niekur neviešintais – tiek džiugiais, tiek ir skaudžiais – savo gyvenimo momentais.
Mia
Mia / TV3 nuotr.

Šiandien Arvydas mėgaujasi gyvenimu – jam pavyko pergudrauti net tokią žiaurią ligą kaip vėžys. O penktosios vedybos su dabartine žmona Jolanta atnešė visa tai, ko ankstesnėse santuokose nebuvo, rašoma TV3 televizijos pranešime spaudai.

Tačiau tas laikas, kai Arvydas įsimylėjo Jolantą, tuo pat metu vyrui buvo ir pats sunkiausias. Įkalbėtas šeimos gydytojo, iliuzionistas profilaktiškai pasitikrino sveikatą, o tada išgirdo tai, kuo iš pradžių nenorėjo tikėti – juk jokių sveikatos sutrikimų nejautė! Tad prireikė antrojo, papildomo tyrimo, kuris galutinai patvirtino – A.Stonys serga prostatos vėžiu.

TV3 nuotr./Arvydas Stonys
TV3 nuotr./Arvydas Stonys

„Treji metai iki mūsų su Jolanta vestuvių, buvo išbandymas – ne tik meilės jausmų, bet tai buvo ir atkaklios kovos su vėžiu metas. Ar būčiau laimėjęs šią kovą be Jolantos? Tikėtina, kad būčiau palūžęs“, – šiandien neslepia Arvydas.

Jo žmona Jolanta laidoje „Prieš srovę“ tikino, kad jie su Arvydu – tarsi dvi skirtingos to paties obuolio puselės, kurias į vieną sujungė likimas. Arvydas antrins – jei Jolantą būtų sutikęs anksčiau, tikėtina, pirmų keturių santuokų nebūtų buvę, ir dabar nereikėtų teisintis, dėl ko jis vedė net penkis kartus.

Tai išgirdusi, Mia sureagavo mįslingai – tarsi juokais, tarsi rimtai prabils apie trečiąsias savo vedybas. Žinoma moteris netgi ir Arvydui patarė dėl santuokų skaičiaus nesijaudinti: „Baikit, aš jau ir trečią kartą planuoju tekėti, tai čia tie 5 kartai…Linkėčiau sau, kad tas trečias kartas būtų paskutinis“, – paslaptingai besišypsodama sakė ji.

A.Stonys laidai atviravo ir apie su įsimylėjimu ateinančius pavojus bei pirmąjį pasimatymą su penktąją žmona Jolanta. Taip pat jis atvirai atskleidė priežastį, kodėl pirmiausiai su Jolanta nusprendė pagyventi 3 metus, o tik tuomet atšoko vestuves.

TV3 nuotr./Arvydas Stonys, Mia
TV3 nuotr./Arvydas Stonys, Mia

Visgi žiūrovai išgirs ne tik apie meilę. Eidama į susitikimą su žinomu iliuzionistu, Mia tikrai nesitikėjo, kad juos su Arvydu sieja nemažai bendro, bei kad jautrus žinomo vyro pasakojimas apie jį užklupusią onkologinę ligą ir pačiai moteriai sukels stiprius jausmus.

Viešai iki šiol Mia apie tai nekalbėjo, tačiau prieš kelis mėnesius vėžio diagnozė palietė ir jos šeimą.

„Pasirodo, kad ne tokia aš ir tvirta“, – braukdama ašaras ir dalindamasi išgyvenimais apie brangų šeimos narį, sakė Mia.

Padrąsinta visa tai įveikusio Arvydo, Mia pridėjo: „Tą momentą, kada tu sužinai diagnozę, atrodo, kad viskas yra baigta. Tada tu pereini per visą tą mėsmalę ir supranti, kad baigta, vis dėlto, ne viskas. Įsivaizduoju, kad viskas galėjo baigtis daug blogiau, negu dabar. O dabar viskas tikrai yra pakankamai gerai. Bet visada kalbu su atsarga“.

Laida „Prieš srovę“ – antradieniais, 19.30 val. per TV3.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką