Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 10d. 13:21

M.Daikerytės naujojo salono atidaryme – garsenybių fiesta: užsuko ir E.Dragūnas su mylimąja K.Kozlovaite

Tatjana Lavrinovič, Edita Lavrinovič, Milita Daikerytė, Viktorija Siegel, Nerijus Juška su šeima
Gabrielės Gudkovaitės nuotr. / Tatjana Lavrinovič, Edita Lavrinovič, Milita Daikerytė, Viktorija Siegel, Nerijus Juška su šeima

„Graži moteris – ne ta, kuri stilingai apsirengusi ar ryškiai pasidažiusi. Moters grožis atsiskleidžia tada, kai ši save atranda mėgstamoje veikloje. Tokia moteris spinduliuoja pasitikėjimu savimi, skleidžia meilę aplinkiniams ir yra verta jaustis gražia“, – per antrojo savo salono „Studio M by Milita Urban“ atidarymo šventę „Ogmios mieste“ kalbėjo vizažistė Milita Daikerytė.

Tarptautinę grožio dieną – rugsėjo 9-ąją – Milita negalėjo suvaldyti džiugių emocijų, kuomet garsenybės plūdo į jos naująją grožio oazę. Gavę išskirtinio grožio „Wow Flowers“ asmeninius kvietimus šventėje apsilankė modelis Simona Starkutė, atlikėja Ingrida Martinkėnaitė, Edita Lavrinovič, Tatjana Lavrinovič, drabužių kūrėjos Rūta Mackevičiūtė ir Sandra Šernė, vestuvių planuotoja Laura Vagonė, tinklaraštininkė Simona Burbaitė, vizažistė Deimantė Kazėnaitė, atlikėjas Egidijus Dragūnas su širdies drauge, modeliu Kotryna Kozlovaite, baleto artistas Nerijus Juška su šeima, renginių organizatorė Kristina Kaikarienė, Neringa Zeleniūtė, Viktorija Siegel ir kt.

Kviestiniai svečiai klausėsi DJ grojamos muzikos ir saksofonisto Jono Sikorskio gyvai atliekamų kūrinių, vaišinosi užkandžiais, gėrimais ir šventiniu tortu.

Svečių sveikinimai Militai Daikerytei – galerijoje:

Nors šypsena iš Militos veido nedingo visą vakarą, vizažistė prasitarė, kad pačiu darbymečiu rūpintis dar ir naujosios studijos įkūrimu – lengva nebuvo.

„Pamenu, kai prieš trejus metus atidariau pirmąjį grožio saloną Vilniaus senamiestyje, tuo pat metu laikiau brandos egzaminus. O visą šią vasarą neturėjau laisvų savaitgalių ir dieną pradėdavau penktą valandą ryto. Šią savaitę apskritai miegojau vos po kelias valandas... Dabar jaučiuosi taip, lyg per parą pirmyn ir atgal būčiau perskridusi Atlantą“, – nusijuokia 22-ejų mergina.

Gabrielės Gudkovaitės nuotr. /Militos Daikerytės naujojo grožio salono atidarymo akimirka
Gabrielės Gudkovaitės nuotr. /Militos Daikerytės naujojo grožio salono atidarymo akimirka

Milita pasakojo, kad prieš dvejus metus lyg ir buvo kilusi idėja plėsti verslą „Ogmios mieste“, tačiau galiausiai šią mintį paleido. Nutarė, kad sėkmingai įsivažiavusiam grožio verslui skirs kiek mažiau dėmesio ir geriau kibs į studijas universitete, daugiau koncentruosis į asmeninį gyvenimą.

„Ir – staiga pasiūlymas! Apsvarsčiau galimybę ir galiausiai nutariau imtis dar vienos grožio studijos atidarymo darbų. Stengiamės išlaikyti tą patį konceptą, kaip ir pirmojoje studijoje Smetonos gatvėje. Aš, kaip ir kiti grožio meistrai, dirbsime per dvi vietas, o naujieji komandos nariai labai kruopščiai atrinkti, – tikina M.Daikerytė. – Grožio salonus vadinu savo kūdikiais, todėl stengsiuosi dėmesį jiems paskirstyti vienodai. Tiesa, naujagimiai visada reikalauja kiek daugiau priežiūros negu jau ūgtelėję vaikai, todėl panašu, kad kol kas mane dažniau sutiksite naujajame salone (šypsosi).

Gabrielės Gudkovaitės nuotr. /Militos Daikerytės naujojo grožio salono atidarymo akimirka
Gabrielės Gudkovaitės nuotr. /Militos Daikerytės naujojo grožio salono atidarymo akimirka

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką