Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 6d. 11:23

Mino 33 gimtadienyje: tatuiruotės, auskarai, limuzinai ir stručio kiaušiniai

Penktadienį, Kauno restorane „Legenda“, romantiškų dainų atlikėjas Mino tradiciškai šventiniame koncerte paminėjo savo 33-jį gimtadienį.
Organizatorių nuotr. / Penktadienį Kauno restorane „Legenda“ romantiškų dainų atlikėjas Mino tradiciškai šventiniame koncerte paminėjo savo 33-iąjį gimtadienį.

Penktadienį Kauno restorane „Legenda“ romantiškų dainų atlikėjas Mino tradiciškai šventiniame koncerte paminėjo savo 33-iąjį gimtadienį. Ir nors dainų autorius bei atlikėjas yra gimęs balandžio 1-ąją, šventė buvo nukelta arčiau savaitgalio, kad „būtų daugiau erdvės linksmybėms“, kaip sako renginio šeimininkas.

Kaunas pasirinktas ne veltui, nes Mino, kaip žinoma, gimęs ir užaugęs laikinojoje sostinėje. Be to, restoranui „Legenda“ vadovauja geras atlikėjo bičiulis ir kolega Gediminas Juodeika, su kuriuo Mino ir laikė audringo renginio vadžias.

Kaip ir buvo tikėtasi, šis tendemas žaismingai vadovavo vakaro programai, artistiškai pykosi ir taikėsi, pokštavo, linksmino ir provokavo žiūrovus. Čia pat ant scenos plakė kiaušinienę iš stručio kiaušinio ir ja vaišino svečius. Gerbėjams geriausias savo dainas atliko jubiliatas ir jo ištikimiausi scenos bendražygiai Valdas, Skaistė, Romas, Airidas bei naujoji Mino simpatija, jauna atlikėja Vesta. O neišskiriamos scenos (ir gyvenimo – aut. past.) draugės šokių studija „Tina Dance“ demonstratyviai išrengė Mino tiesiog ant scenos. Žavingos šokėjos pareiškusios, jog taip padedančios išpildyti Mino sau duotą pažadą pasidaryti atmintinę tatuiruotę, kai jau taps įžymus dainininkas, pakvietė meistrą ir „tinučių“ dovana buvo daroma tiesiog renginio metu. O kad ir žiūrovai neliktų nuskriausti, savanorei Mino gerbėjai čia pat buvo padovanotas atminimo auskaras, bet tik su viena sąlyga, jog bus įvertas tuojau pat. Nežinia kas, ar meilė Mino, ar alkoholis, paskatino jauną moterį avantiūrai ir ši paliko sceną pasipuošusi auskaru bamboje.

Organizatorių nuotr./Penktadienį, Kauno restorane „Legenda“, romantiškų dainų atlikėjas Mino tradiciškai šventiniame koncerte paminėjo savo 33-jį gimtadienį.
Organizatorių nuotr./Penktadienį romantiškų dainų atlikėjas Mino šventiniame koncerte paminėjo savo gimtadienį.

Kadangi šis gimtadienis simboliškas skaičių prasme (33), buvo prisiminti Mino pasiekimai pramogų verslo pasaulyje. Sulaukęs Kristaus amžiaus dainų autorius ir atlikėjas profesionalios scenos viršūnėje puikiai laikosi jau ketveri metai, yra sukūręs per 200 autorinių dainų ir per 10 kūrinių pritaikęs lietuvišką tekstą, išleidęs 3 kompaktines plokšteles (dvi jų tapo auksinės). Asmeninius santykius atlikėjas slepia, tačiau labiausiai minėtinos dainininko romantiškos draugystės – su atlikėjomis Vilija („Kelias į žvaigždes“) ir Evelina bei choreografe Kristina Navickaite-Tina.

Renginyje taip pat dalyvavo Mino tėvai. Jie jubiliejaus proga sūnui dovanojo naują gitarą su linkėjimu stabtelti kurti dainas moterims, o parašyti gerą dainą Lietuvai artėjančio tūkstantmečio proga. Į šventinį vakarą su įspūdinga puokšte įgriuvo ir garsus floristas Modestas Vasiliauskas.

Vakaro kulminacijoje draugai atlikėjai, svečiai ir restorano personalas choru sudainavo „Ilgiausių metų". Tuomet ir vakaro šeimininkas prisidėjo prie svečių tęsti vakaro už uždarų durų. Paskutinis siurprizas laukė jau besiskirstant paryčiais. Mino specialiai savo gimtadienio svečiams užsakė limuziną. Jis išvežiojo prisilinksminusius svečius į namus tik už sunaudotų degalų kainą.

Pats atlikėjas šią gimtadienio šventę vadina labiausiai vykusia. Kad sėkmingai klostytųsi sceninė veikla, Mino sau  padovanojo naują profesionalų mikrofoną ir išvyko poilsio savaitgalio į Druskininkus su „Tina Dance“ merginomis.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką