Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 4d. 12:20

„Mis Lietuva 2012” bus išrinkta per Velykas

Ieva Gervinskaitė
Renato Neverbicko nuotr. / „Mis Lietuva 2011” Ieva Gervinskaitė

„Lietuvos ryto“ televizija skelbia atranką į prestižinį konkursą „Mis Lietuva 2012”. Tradiciškai gražiausia lietuvaitė renkama vasarą, tačiau šiemet konkursas organizuojamas daug anksčiau. Kuriai merginai atiteks „Mis Lietuva” titulas, paaiškės antrąją Velykų dieną.

„Kadangi mes vieninteliai Lietuvoje turime „Mis Pasaulis” (angl. „Miss World“) licenciją, mus tarptautinio konkurso rengėjai informavo, kad šiemet gražiausia pasaulio mergina bus renkama kur kas anksčiau. Todėl turime suskubti ir šių metų „Mis Lietuvą” išrinkti ne vėliau, kaip balandį. Simboliška, kad gražiausia lietuvaitė bus tituluojama per Velykas – švenčiant gamtos atbudimą iškilmingą vakarą atsiskleis ir visas merginų grožis”, – sako Izolda Gudelis, vienos konkurso organizatorių, įmonės „Academia femina” vadovė.

Konkurse „Mis Lietuva” gali dalyvauti netekėjusios 17–24 metų amžiaus merginos, kurios pasitiki savimi, yra žavios, veiklios, siekia užsibrėžto tikslo, norėtų užsiimti labdaringa veikla ir atstovauti Lietuvai pasauliniame grožio konkurse. Norinčias išbandyti save, kviečiame  jau nuo šiandien pildyti anketą internete. Registruotis galima iki sausio 31 d. 

Per atranką, kuri vyks vasario 4 dieną, iš skirtingų grožio specialistų sudaryta komisija išrinks 14 finalininkių.

„Mis Lietuva 2011” Ieva Gervinskaitė sako, kad grožio konkurse, ji įgijo daugiau pasitikėjimo savimi, drąsos siekiant užsibrėžtų tikslų ir neįkainojamos patirties – ji sutiko daugybę naujų žmonių bei išmėgino naujas veiklos sritis.

„Kviečiu merginas įrodyti lietuviams, kad mūsų šalyje gyvena tikrai gražios, protingos, charizmatiškos ir be abejonės – drąsios merginos. O jeigu tikite grožio konkursų skeptikų nuomone, kad gražioms ir protingoms merginoms to įrodinėti nereikia, tada leiskite savo išorės bei asmenybės grožiu pasigėrėti ne tik kaimynams bei draugams, bet visai Lietuvai ir netgi – pasauliui”, – agituoja talentais ir aktyvumu visus sužavėjusi I.Gervinskaitė. 

Nemažai patirties konkurse pasisėmė ir garsi atlikėja, grupės „Šarka” narė – Kristina Ivanova. „Šiame konkurse vadovavausi kredo: nereikia būti tobula, tiesiog reikia norėti būti gražia ir laiminga. Tai puiki galimybė tobulėti ir siekti savo užsibrėžtų tikslų visoms nebijančioms iššūkių merginoms, nežiūrint į tai, ar jūs tik svajojate būti pastebėta, ar jau įkopusios į pripažinimo olimpą. Tai pavadinčiau naudinga ir įdomia mokykla, labai papildžiusia mano jau turėtą šešerių metų patirtį scenoje”, – sako dainininkė, kuri pernai laimėjo „Mis Gracija” titulą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką