Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 6d. 17:10

Miuziklas „Čikaga“: scenoje – V.Baumila, tarp žiūrovų – netrukus trečio vaiko sulauksiantys Žiogai

Vaidas Baumila, Remigijus Žiogas su žmona Rovena
Fotopolio nuotr. / Vaidas Baumila, Remigijus Žiogas su žmona Rovena

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro šio sezono hitas – kultinis miuziklas „Čikaga“ – triumfavęs didžiosiose Klaipėdos, Šiaulių ir Kauno arenose, sugrįžo į uostamiestį. Sausio 5 d. vakarą su trenksmu ir žiūrovų gausa pasirodymas vyko kultūros centre „Žvejų rūmai“.

Pažymėtina, kad originalusis „Čikagos“ miuziklas buvo skirtas Brodvėjaus teatro scenai, o ne didžiulėms arenoms. Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras nepabūgo iššūkio šį kūrinį išdidinti. Arenoms buvo adaptuotas scenovaizdis, dekoracijos, bet ir atlikėjų sudėtis: didesnė muzikantų grupė, choras. Žvejų rūmuose publika išvydo originalui artimesnę „Čikagą“.

Tarp publikos – ir paskutines nėštumo dienas skaičiuojanti Remigijaus Žiogo žmona Rovena.

TAIP PAT SKAITYKITE: Remigijaus Žiogo žmona laukiasi trečio vaiko: „Vieni dovanų lauks po egle, mes – ligoninėje“

„Fotopolio“ nuotr./Miuziklo „Čikaga“ akimirka
„Fotopolio“ nuotr./Miuziklo „Čikaga“ akimirka

Sausio 5-ąją miuzikle pasirodė ir kiti pagrindinių vaidmenų atlikėjai nei pirmojoje premjeroje, vykusioje „Švyturio“ arenoje. Roksi Hart vaidmenį šįsyk atliko Lietuvos balso finanlininkė solistė Edita Bodrovaitė, Velmos Keli – Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistė Beata Ignatavičiūtė, Bilio Flyno kostiumą vilkėjo temperamentingasis Vaidas Baumila, taip pat scenoje dainavo klaipėdiečiams gerai pažįstama Kristina Jatautaitė, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistai: Tadas Jakas, Judita Butkytė, Aurelijus Liškauskas.

„Fotopolio“ nuotr./Miuziklo „Čikaga“ akimirka
„Fotopolio“ nuotr./Miuziklo „Čikaga“ akimirka

Taigi, tai buvo ta pati ir sykiu visiškai kitokia „Čikaga“, nes teatras – lyg gyvas organizmas, kintantis ir kiekvieną kartą autentiškas.

Juolab, kad staigmenų, netikėtumų ir intrigų kupinas pats miuziklo siužetas. „Čikaga“ – tai muzikinė baudžiamojo teisingumo satyra, pasakojanti apie dvi dėmesio ir pripažinimo siekiančias žudikes. Miuziklas persmelktas seksualumo ir ironijos. Būti žinomu – siekiamybė. Nesvarbu, kur bebūtum ir ką darytum, tavo gyvenimo prasmė – šviesti spindinčia žvaigžde. Tavo pasirodymas sukamas kaip šou, vaizdo klipas ar dar vienas sensacingas nusižiovavimas. Tai gyvenimas dėl žinutės pirmajame puslapyje, dėl antraštės, blizgučių, šlovės alėjos. Todėl nieko nėra šventa ir visos priemonės geros. Būtis savaime subalansuota ieškoti naujos intrigos. Įdomiausia, kad tokius „garsius“ veikėjus žmonės linkę garbinti, teisinti, lipdyti iš jų idealus. Miuziklas satyriškai žvelgia į teisingumo sąvoką, kuria apsiginklavę šio „teatro žaidėjai“ tampa šou egzistencijos įkaitais.

„Fotopolio“ nuotr./Miuziklo „Čikaga“ akimirka
„Fotopolio“ nuotr./Miuziklo „Čikaga“ akimirka

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro režisierės Rūtos Bunikytės interpretacijoje XIX a. trečiojo dešimtmečio Čikagos miesto kriminalinės teisybės paieškos susipina su stilingu nuteistųjų seksualumu ir paverčia kalėjimo sienas šiuolaikiška žvaigždžių kalve – teisingumo šou, kuriame egzistuoja savos taisyklės.

Miuziklo muzikos vadovas ir pagrindinis dirigentas – garsus vokalo specialistas, profesorius iš Didžiosios Britanijos Derekas Barnesas, greta stoja ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro dirigentas bene daugiausia miuziklų dirigavęs Vladimiras Konstantinovas, scenografė – Renata Valčik, choreografė – Inga Briazkalovaitė, šviesų dailininkas – Eugenijus Sabaliauskas, spektakliui kostiumus kūrė įvaizdžio namai "House of Kikimara".

Brodvėjaus miuziklu „Čikaga“ Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras klaipėdiečius džiugins ir sausio 25 d. Žvejų rūmuose (bilietai išparduoti). Pavasarį planuojamos gastrolės į Vilnių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

06:21
02:48:11
16:03

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką