Dabar populiaru
Publikuota: 2018 liepos 28d. 16:26

Monika Šedžiuvienė nusprendė nebeslėpti: „Turiu vyrą, kuris beprotiškai myli mane ir mano sūnų“

Monika Šedžiuvienė su sūnumi
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Monika Šedžiuvienė

Šeštadienis – tikra santykių aiškinimosi diena. Viešumoje aiškėja vis naujos kriptomilijonieriaus Pauliaus Ališausko santykių detalės, o žiniasklaidoje nuaidėjo ir naujas Andriaus bei Monikos Šedžių konfliktas, po kurio atlikėja nusprendė nebetylėti. Taip, ji turi naują širdies draugą.

Šeštadienio popietę M.Šedžiuvienė pasidalijo moters nuotrauka iš A.Šedžiaus buto, teigdama, kad naują gyvenimą pradėjęs sutuoktinis turėtų nebevilkinti teismo proceso. Vis dėlto 15min Andrius Šedžius teigė, kad ne jis, o būtent Monika turi naują širdies draugą.

Po šio vis dar oficialaus sutuoktinio komentaro M.Šedžiuvienė nusprendė nebetylėti ir nieko nebeslėpti.

„Taip, mano gyvenime atsirado žmogus, kuris beprotiškai myli mane, mano sūnų. Ir negaili nei laiko, nei finansų. O tikras tėvas net alimentų laiku nemoka“, – 15min patvirtindama žinią sakė M.Šedžiuvienė.

Vis dėlto atlikėja nepanoro atskleisti nei naujo draugo vardo, nei profesijos. Tik patikino, kad tai nėra žinomas žmogus.

„Instagram“ nuotr./Monika Šedžiuvienė
„Instagram“ nuotr./Monika Šedžiuvienė

Kaip pati sako, santykių faktu nereikėtų stebėtis. Andriaus ir Monikos Šedžių skyrybų procesas tęsiasi jau daugiau nei metus, todėl puikiai suprantama, kad abu turi teisę kurti naują gyvenimą.

„Mes su Andriumi pusę metų miegojome skirtinguose kambariuose. Skyrybų procesas tęsiasi daugiau nei metus, žinoma, kad tiek jis, tiek aš su kažkuo bendraujame. Bet aš bent jau nevaidinu ir nemeluoju niekam. O jis kovoja, ardosi dėl visko, tik oficialiai išsiskirti nenori“, – 15min teigė Monika.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika ir Andrius Šedžiai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Monika ir Andrius Šedžiai

Kaip sako Monika, ji visada buvo už santykius, meilę, tvirtą šeimą. Vis dėlto, kaip pati sako, to nesulaukusi: „Suprantu, kad buvau naivi ir šiam žmogui iššvaisčiau aštuonerius metus. Jis nemyli nė vienos moters, jam reikia haremo. Tik galiu jam padėkoti už naudingą pamoką ir už sūnų“.

„O dar jam palinkėsiu užaugti ir žiūrėti į rimtas, subrendusias moteris, o ne vos tik baigusias mokyklą. Juk jo dukrai tuoj bus 18-ka metų, o paties draugei – 19-ka“, – stebėjosi Monika.

Vis dėlto Andrius Šedžius 15min tikino, kad Monikos Šedžiuvienės paviešintose nuotraukose tėra bičiulė. „Aišku, kad nieko neturiu, esu vienišas. Nuo 2017-ųjų metų kovo mėnesio į namus pasikviečiau kokius dvidešimt moterų, su kuriomis esame tik draugai, bičiuliai. Tai ką man dabar daryt, jei viena nusifotogravo ir įsikėlė nuotrauką? Uždraust?“, – teiravosi vyras.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

03:13
00:52
01:23

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką