Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 12d. 22:37

Monikos Pundziūtės pasirodymas „Aukso laše“ vos nesibaigė nelaime – atlikėja į orą kilo be vieno lyno

Monika Pundziūtė
Mariaus Vizbaro / 15min nuotr. / Monika Pundziūtė

Šeštadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje vykę lietuviškos muzikos apdovanojimai „Aukso lašas“ atlikėjai Monikai Pundziūtei-Monique vos nesibaigė nelaime. Pasirodymo metu į orą pakilti turėjusi dainininkė susidūrė su nesklandumais – dėl techninių kliūčių buvo pakelta ne su dviem, o vienu lynu. Koncertą stebėję žiūrovai 15min pranešė, kad atlikėja atrodė ne juokais išsigandusi.

Kaip 15min informavo koncerte dalyvavęs žiūrovas, pasirodymo su atlikėju Mantu Jankavičiumi metu Monique susidūrė su trukdžiais – jai nepavyko prisitvirtinti prie vieno iš dviejų lynų, todėl pakilusi į orą atlikėja buvo praradusi pusiausvyrą, kabojo pasvirusi į vieną pusę.

Anot gyvai stebėjusių liudininkų, situacija atrodė neraminančiai, o Monika – išsigandusi. Vis dėlto tai pasirodymui nepakenkė – kabodama ant vieno lyno ji atliko likusią dainos dalį.

Netrukus su 15min kalbėjusi Monika paaiškino, kas nutiko, ir pripažino – dabar jaučiasi galinti švęsti antrąjį gimtadienį.

„Mūsų idėja buvo su Mantu per trečiąjį dainos priedainį pakilti į orą. Buvome nusprendę patys prie savęs prisikabinti lynus, per repeticiją nebuvo jokių problemų.

Renginio nuotr. /Apdovanojimų „Aukso lašas 2018“ akimirka
Renginio nuotr. /Apdovanojimų „Aukso lašas 2018“ akimirka

Tačiau kadangi repetavau be savo sceninio rūbo, tai ir buvo didžiausia problema – per dideles rankoves nepamačiau, ar teisingai prisisegiau prie kilpų. Man atrodė, kad viską padariau teisingai, bet....“, – prisimena Monika.

Staigiai iškelta į orą atlikėja suprato, kad kažkas negerai. Laimei, kaip pati sako, lemtingą akimirką šalia jos buvo Mantas. Ji pasakoja, kad pamatęs nesklandumus M.Jankavičius sugriebė jos ranką ir nė sekundei nepaleido scenos kolegės – taip jiedu atliko visą likusią dainos dalį.

„Jis sugriebė mano ranką ir laikė mane taip stipriai...Jis buvo mano herojus, – prisimena Monika. – O man tik sukosi sukosi, ar tas lynas atlaikys, ar nenutrūks“.

Kalbėdama su 15min Monika kelis kartus pakartojo scenos partneriui:„Jis praktiškai išgelbėjo mano gyvybę. Aš jam labai dėkinga“.

Nulipusi nuo scenos atlikėja sunkiai atgavo kvapą, drebėjo. Kaip pati sako, patyrė nemažą šoką. „Nuėję į užkulisius stipriai apsikabinome, nes aš žiauriai, žiauriai drebėjau“, – prisimena Monika.

Atlikėja ne pirmą kartą savo pasirodymuose kyla į orą, tačiau su tokia situacija susidūrė pirmąsyk. „Tačiau taip nutiko tik todėl, kad nusprendėme patys segtis lynus prie savęs. Norėjosi, kad pasirodymas būtų kuo organiškesnis“, – sako atlikėja.

Renginio nuotr. /Apdovanojimų „Aukso lašas 2018“ akimirka
Renginio nuotr. /Apdovanojimų „Aukso lašas 2018“ akimirka

Vis dėlto vakaras muzikos apdovanojimuose „Aukso lašas“ Monique baigėsi sėkmingai – ji gavo Metų atlikėjos apdovanojimą.

Tačiau paklausta, ar po tokio įvykio dar prisimenanti, ką sakė nuo scenos, juokėsi: „Po pasirodymo dar buvo šokas, o man sako: „Tu laimėjai“. Visiškai nesupratau, kas darosi. Ką pasakiau? Tai, ką norėjau, gal tik nelabai rišliai. Bet, ei, atleiskite man – aš ką tik išgyvenau“.

15min susisiekus „M-1“ savireklamos vadybininke Ieva Stasiulevičiūte, ji teigė, kad situacijos komentuoti negali, nes nematė.

„Kas sakė, kad šou biznis nepavojingas, – sakė I.Stasiulevičiūtė. – Vis dėlto kiek mačiau Monika jaučiasi gerai, yra sveika. Daugiau komentarų šiuo metu nebus“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Artimos draugės Oksana Pikul ir Monika Šedžiuvienė į muzikos apdovanojimus atvyko susiderinusios

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:35
00:44
01:08

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką