Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Moteriškumu ir elegancija alsuojančią kolekciją „Suknelės išpažintis“ pristačiusi Viktorija Jakučinskaitė dėkojo mamai ir širdies draugui

Smiltė Bagdžiūnė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Smiltė Bagdžiūnė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienio vakarą kviestiniai svečiai rinkosi į mados ir grožio šventę – dizainerė Viktorija Jakučinskaitė pristatė 10-ąją jubiliejinę kolekciją „Suknelės išpažintis“, alsuojančią elegancija, prabanga, romantika ir moteriškumu. Išskirtinės ir tik iš kokybiškų audinių pasiūtos suknelės skirtos vestuvėms ar kitoms ypatingoms gyvenimo progoms.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
VIDEO: Viktorijos Jakučinskaitės kolekcija „Suknelės išpažintis“

Elegantiškai pasipuošę svečiai žengė „Pirklių klubo“ laiptais į Merkurijaus salę įvertinti dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės naujosios proginių suknelių kolekcijos, kurios pristatymui specialiai iš Olandijos atskrido atlikėja Migloko, kartu su orkestru „Džiazuojanti klasika“ papuošusi renginį savo muzika.

Mados fiestos scenografiją kūrė aktorius Gytis Ivanauskas, o podiumo dekoracijos buvo sukurtos iš gyvų gėlių ir dekoratyvinių medžių.

Išskirtinio grožio sukneles demonstravo ir žinomos moterys: modelis Smiltė Bagdžiūnė, modelis Gabrielė Martirosianaitė, televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė, modelis Monika Račiūnaitė bei poetė, dainininkė Indrė Valantinaitė.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Indrė Valantinaitė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Indrė Valantinaitė

Podiumu praėjus visiems modeliams, scenoje pasirodė ir pati dizainerė, padėkojusi ją palaikiusiems artimiausiems žmonėms – gyvenimo draugui Vitalijui Jančenkovui ir mamai, visai komandai bei klientėms, kurios negali atsispirti jos suknelėms.

Sakydama padėką V.Jakučinskaitė sunkiai valdė emocijas: „Noriu visiems padėkoti, jei tik neapsiverksiu“, –  tramdydama džiaugsmo ašaras sakė ji. Bičiuliai besigraudinančią dizainerę apipylė glėbiais gėlių ir bučiniais.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Viktorijos Jakučinskaitės kolekcijos pristatymas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Viktorijos Jakučinskaitės kolekcijos pristatymas

Ypatinga kolekcija ypatingoms moterims

Pirmosios ketvirtadienio vakarą pristatytos kolekcijos „Suknelės išpažintis“ užuomazgos ant popieriaus pradėjo dėliotis dar rudenį. Šimtai metrų skirtingų rūšių tiulio, atvežto iš Italijos, Prancūzijos, Rytų šalių, gipiūro, raukinių, nėrinių – naujajai kolekcijai V.Jakučinskaitė naudojo tik kokybiškus audinius.

Anksčiau mėgusi kurti drabužius, tinkamus eiti ir į darbą, ir į teatrą, šį kartą dizainerė pristatė išskirtinių suknelių kolekciją – glamūrinę, skirtą ne kasdienai, o ypatingoms progoms.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Viktorijos Jakučinskaitės kolekcijos pristatymas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Viktorijos Jakučinskaitės kolekcijos pristatymas: Monika Račiūnaitė

„Tai suknelės, skirtos ypatingoms gyvenimo akimirkoms. Progoms, kai galime peržengti rutinos užburtą ratą ir atsiduoti magiškam jausmui“, – pasakojo V.Jakučinskaitė.

Dizainerės puošiama moteris – nugalėtoja. Išskirtinė, įdomi, savotiška, drąsi, bet tuo pačiu trapi ir kerinti – kaip ir pati kolekcija.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Viktorijos Jakučinskaitės kolekcijos pristatymas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Viktorijos Jakučinskaitės kolekcijos pristatymas: Gabrielė Martirosianaitė

„Mano klientės – moterys, kurios nebijo demonstruoti savo moteriškumo, – įsitikinusi kūrėja. – Beveik visos yra gyvenime daug ko pasiekusios, tvirtai stovinčios ant kojų, bet nepamirštančios savo moteriškojo prado ir nebijančios būti romantiškomis“, – šypsosi Viktorija.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Viktorijos Jakučinskaitės kolekcijos pristatymas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Viktorijos Jakučinskaitės kolekcijos pristatymas: Gintarė Gurevičiūtė

Pamatyti elegancijos ir moteriškumo kupinos kolekcijos atvyko V.Jakučinskaitės bičiulė, kostiumų dailininkė ir stilistė, Agnė Jagelavičiūtė, tarp svečių buvo galima pamatyti aktorių Marių Jampolskį su žmona Renata, verslininkę Dainą Bosas, verslininkę Danutę Elzbergienę-Petrauskas su vyru Raimundu Vincentu, buvusią televizijos laidų vedėją Rimantę Kulvinskytę, verslininką Jogailą Morkūną, verslininkus Ingą ir Aivarą Stumbrus, aktorę Sandrą Daukšaitę-Petrulėnę, televizijos ir renginių prodiuserį Gediminą Jaunių, šokėją Andrių Kandelį su žmona Milda ir kitus.

Komentarai
Temos Mada
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką