Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 05 02, 12:27

Motinos dieną Ieva Narkutė susilaukė antrosios atžalos

Dainininkė Ieva Narkutė gyvena džiugiomis nuotaikomis – Motinos dieną jai gimė antroji atžala. Šia žinia moteris pasidalijo socialinio tinklo paskyroje.
Ieva Narkutė
Ieva Narkutė / D.Umbrasas / LRT nuotr.

„Mamos diena dar niekada nebuvo tokia, kokia ji man šiandien. Dar niekada mamos dienos nesu sutikusi su šiuo vaizdu už lango. O gražumas!

Sprogsta iš meilės širdys ir galvos mūsų šeimoje, nes į Mamos dieną spėjo Elena. Sveika atvykusi, Elena! Tegu pasaulis būna tau gražus ir geras, dukryt.

O mes savo ruožtu vėl didžiausias padėkas siunčiame Vilniaus miesto klinikinės ligoninės 2-ajam gimdymo skyriui. Esame čia antrą kartą ir vėl tik geriausius jausmus palieka kiekvienas čia dirbantis žmogus. Tokiam rūpestyje lengva pasijust beveik kaip esant spa, o ne ligoninėje. Ačiū skyriaus vedėjui R.Daunoravičiui, gyd. A.Miklaševičienei, gyd. G.Šukienei, akušerėms Gitanai ir Monikai bei visiems, ką čia sutikome ir sutiksime.

Nei nėštumas, nei gimdymas patys savaime nėra liga, bet o, mamos, mes gi puikiai žinome, kiek visokių jėgų tai pareikalauja. Todėl labai svarbu, kad kiekviena iš mūsų gautų ne tik profesionalią priežiūrą, bet ir šiltą žmogišką ryšį, pokštą tinkamu laiku ar griežtesnį žodį, kai jau reikia.

Mane šiuo keliu jau antrą kartą lydi nepakartojama gyd. Viktorija, su kuria mūsų messengerio susirašinėjimai gal ir ne visada atrodo labai pro, bet visada veikia tik teigiamai, todėl bučkis jai!

Būkit pasveikintos, mamos! Būkit pasveikintos tos, kurios gimdyklose, operacinėse ar bet kur kitur į pasaulį atvedat žmones. Būkit išlaukti ir išmyluoti, viso pasaulio vaikai“, – socialiniame tinkle dalijasi I.Narkutė.

15min primena, kad žiniomis apie kartu su vyru Mindaugu Šeduikiu laukiamą gyvybę Ieva Narkutė pasidalijo socialiniame tinkle.

„Išsipildymo akcija 2021, arba Stebuklas 2.0. Tai tiek naujienėlių iš manęs“, – po nuotrauka, kurioje jau matosi apvalėjantis pilvukas, rašė dainininkė.

Pirmosios atžalos I.Narkutė susilaukė 2016-ųjų lapkritį, savo dukrai suteikė Onos vardą.

Primename, kad I.Narkutė ir M.Šeduikis susituokė 2015 metų rugsėjį. Jauki poros santuokos ceremonija vyko Vilniaus Antakalnio rajone esančioje Išganytojo bažnyčioje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką