Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 13d. 21:37

,,Muzikos akademija”: projektą palieka dvynės (nuotraukos, atnaujinta 23.32 val.)

Šou paliko dvynės
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / A.Valinskas

LNK televizijos projekto „Muzikos akademija” dalyviams penktadienio vakarą buvo gerokai lengviau: kovoti dėl išlikimo jiems padėjo garsūs mūsų šalies atlikėjai. Tačiau savo kritiką žėrė komisija, kurioje šįkart buvo ir politikas Arūnas Valinskas. Galiausiai paaiškėjo, kad šou palieka Gabija ir Goda.

Ant ,,karštųjų” kėdžių šįkart sėdi Rūtelė, Gabija ir Goda. Praeitą savaitę projekte pasirodžiusioms dvynėms ,,Lietaus” klausytojai skyrė mažiausią skaičių balsų.

Kas bus merginų konkurentas – nuspręs komisija. Ją sudaro: atlikėja Rosita Čivilytė, radijo ir televizijos laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis bei politikas Arūnas Valinskas. Pastarasis studijoje sukėlė itin daug emocijų studijoje susirinkusiems žiūrovams.

Kaip žinia, pagal projekto taisykles iškritęs dalyvis turi galimybę sugrįžti į ,,Muzikos akademiją”. Šį kartą savo šansą išnaudojo ir pas savo kolegas sugrįžo Justina. Ji atliko nuotaikingą dainą su Žilvinu Žvaguliu.

„Žilvinai, jeigu ne tu, daina būtų skambėjusi geriau”, – šmaikštavo A.Valinskas. Jam Justinos vokaliniai sugebėjimai labai patiko. Tačiau visiškai kitokios nuomonės buvo R.Čivilytė. Jos nuomone, studentė pasirodė prastokai. Nepaisant tokios kritikos, dalyvė neslėpė geros nuotaikos.

 Atnaujinta 22.12 val.  R.Čivilytė pažadėjo atlikti Radžio dainą

LNK televizijos studijoje labai karšta: atlikėjai iš visų jėgų stengiasi kuo geriau pasirodyti. Niekada scenos baimės nejaučiantis Kafka šį kartą nustebino Rositą Čivilytę.

„Kas tau nutiko, susitvarkyk ir daugiau taip nedaryk, pats žinai ką gali padaryti scenoje”, – kalbėjo komisijos narė ir skatino vaikiną būti drąsesniu. Kartu su Atlanta studentas atliko garsiąją dainą „Kregždutės”.

Plačias šypsenas ir tikrą audrą sukėlė Nerijaus pasirodymas. Tiesa, įtakos tam turėjo jam talkinęs Radži. Būtent jam komisija negailėjo gerų žodžių, projekto vedėja Inga Jankauskaitė jį pavadino antrikriziniu dainininku.

„Stebėjau šį pasirodymą ir suabejojau savo repertuaru. Mielasis, nesi scenos senbūvis, tačiau nuoširdumas ir šiltumas stebina”, – kalbėjo R.Čivilytė. Šmaikštumo negailėjo M.Stasiulis, rekomendavęs jai atlikti nors vieną Radžio dainą. Deja, dėl užkimimo moteris to neketina padaryti šiandien. Tačiau sudainuoti bent vieną atlikėjo kūrinį ji pažadėjo kitą penktadienį.

Atnaujinta 22.31 val. „Sunku dainuoti apie tai, ko nėra”, – taip kalbėjo A.Valinskas apie Onsos ir Vudžio dainą. Vaikinai atliko kūrinį apie moterų logiką. Tačiau tokiam politiko pasakytam teiginiui paprieštaravo komisijos narė R.Čivilytė. Jos nuomone, dailiosios lyties atstovių logika tikrai yra, neretai geresnė už vyrų. „Moterų logika kaip ir Dievas, visi tiki ir nori tikėti, bet niekas nėra matęs”, – nepasidavė ir toliau šmaikštavo politikas.

Labai seksualų pasirodymą LNK televizijos žiūrovams dovanojo Eglė. Ji scenoje pasirodė su dainininke Baiba. A.Valinsko nuomone, merginos įvykdė visus šaunaus pasirodymo kriterijus. Jų sąraše: vokaliniai sugebėjimai, darbas, charizma ir repertuaras. Tam pritarė ir M.Stasiulis, neslėpęs, kad tokio merginų pasirodymo neturėtų matyti mažamečiai vaikai.

Itin jausmingą dainą kartu su Aiste Pilvelyte atlikęs Rokas šį vakarą labai liūdnas. Jis labai stengėsi nenuvilti savo gerbėjų, tačiau koją jam pakišo plaučių uždegimas. „Studentas turėtų šį vakarą įgyti neliečiamybę”, – savo idėją pasiūlė politikas.

 Atnaujinta 23.32 val. Projektą palieka dvynės

Jie labai stengėsi, atidavė visas jėgas. Tačiau laimė šį vakarą nusišypsojo ne visiems. Ato gerbėjos gali džiaugtis: prasčiausio komisijos įvertinimo sulaukęs ir ant "karštosios” kėdės sėdėjęs studentas surinko 4951 balsus. Nuo jo atsiliko Rūtelė – 3100, Gabija ir Goda sulaukė mažiausiai žiūrovų simpatijų - 980 ir palieka šou. Merginos dėkojo visiems balsavusiems ir neslėpė noro sugrįžti.

Temos: 1 Akademija
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką