Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 1d. 21:46

Mykolas Majauskas pristatė mylimąją: širdį užkariavo gerokai jaunesnė buvusi padėjėja Seime

Mykolas Majauskas ir Lina Svidinskaitė
15min ir asmeninio albumo nuotr. / Mykolas Majauskas ir Lina Svidinskaitė

Politikas Mykolas Majauskas (37) socialiniame tinkle pristatė naują mylimąją – 15min žiniomis, ja tapo buvusi politiko padėjėja, dabartinė Gitano Nausėdos komandos narė Lina Svidinskaitė (25).

Judviejų nuotrauka Mykolas Majauskas pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“. „Gera kartu“, – rašė jis.

15min susisiekti su Mykolu Majausku nepavyko – jis nekėlė telefono ragelio.

View this post on Instagram

Gera kartu ❤️

A post shared by Mykolas Majauskas (@mykolasmajauskas) on

L.Svidinskaitė šiemet baigė politikos studijų magistrantūrą, taip pat yra įgijusi teisės bakalaurą Vilniaus universitete. Ji prieš kurį laiką dirbo M.Majausko padėjėja Seime.

2019-ųjų prezidento rinkimuose poros nuomonė išsiskyrė. M.Majauskas palaikė konservatorių kandidatę Ingridą Šimonytę, o L.Svidinskaitė dirbo Gitano Nausėdos štabe – koordinavo savanorius visoje Lietuvoje.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Lina Svidinskaitė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Lina Svidinskaitė

Anksčiau M.Majauskas buvo vedęs Ievą Domarkaitę, tačiau 2018-ųjų rugsėjį pora pasuko skirtingais keliais.

Mykolas ir Ieva kartu praleido 20 metų, pusę iš jų – kaip oficiali šeima, susituokę. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos narys visuomet viešai džiaugėsi savo didele šeima ir santuoka, tai vadino viena iš savo svarbiausių vertybių.

Vis dėlto politikui santykių išsaugoti nepavyko. Praėjusių metų kovo mėnesį kilus skandalui, kai Mykolas Majauskas buvo anonimiškai apkaltintas seksualiniu priekabiavimu, politikas prisipažino, kad šeimoje išgyvena nelengvą laikotarpį.

Mykolas ir Ieva santuokos įžadus yra registravusi tik bažnyčioje, civilinė santuoka nesudaryta, todėl teismuose Majauskai, 15min žiniomis, santykių nesiaiškino.

2018-ųjų kovo mėnesį Mykolas Majauskas atsidūrė didžiulio skandalo centre. Iki tol apie seksualinį priekabiavimą prabilusias moteris palaikęs politikas pats buvo apkaltintas nederamu elgesiu.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Ieva Majauskienė, Mykolas Majauskas
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Ieva Majauskienė, Mykolas Majauskas

„Info TV“ laidai „Info diena“ mergina anonimiškai pasakojo su tuometiniu premjero Andriaus Kubiliaus patarėju finansų klausimais susipažinusi, kai buvo dar moksleivė, bet jau buvo sulaukusi pilnametystės.

M.Majauskas, anot merginos, buvo savotiškas politika besidominčių jaunuolių mentorius, kalbėdavo jiems apie politiką, o pokalbiai dažnai baigdavosi baruose.

Pasak merginos, būsimasis Seimo narys su jaunuoliais gausiai vartodavo alkoholį ir ypatingą dėmesį skirdavo jam patikusioms merginoms.

„Kanapinių“ nuotr./Mykolas Majauskas
„Kanapinių“ nuotr./Mykolas Majauskas

Mergina pasakojo, kad kartą M.Majauskas ją iš kavinės parsivedė į namus Vokiečių gatvėje, esą jam reikia kažką iš namų pasiimti.

„Jis tyliai grįžo iš kito kambario. Apsikabino per liemenį ir pradėjo bučiuoti kaklą, pradėjo atseginėti mano suknelę, pradėjo sakyti, kad manęs nori, kad trokšta, koks gražus kūnas. Mane sukaustė didžiulė baimė ir išgąstis, beprotiškai drebėjau, nieko negalėjau padaryti.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Mykolas Majauskas
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Mykolas Majauskas

Jis turbūt suprato, kad aš baisiai drebu ir jam niekas nepavyks. Jis jau buvo nusirengęs ir bandė temptis į lovą, bet aš buvau suakmenėjusi. Ir nesugebėjau nieko normaliai ištarti. Ir jis tada, lyg ir supratęs, kad neišeis nieko čia padaryti, sako: gerai, gal tu man per tyra“, – teigė mergina.

Pasak jos, politikas jai siūlė pernakvoti, tik prašė vonios kambaryje susirinkti plaukus, nes jo žmonai tai esą nepatinka. Mergina tikina bute nelikusi ir naktį praleidusi pas draugę. Mergina tvirtina, kad galėjo būti ne vienintelė, prie kurios priekabiavo dabartinis Seimo narys. Ji tikina žinanti dar bent kelias merginas, kurios patyrė nederamą politiko elgesį.

M.Majauskas anonimės paskelbtą informaciją kategoriškai neigė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:36
01:48
02:04

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką