Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 11d. 19:34

N.Bunkė ir J.Stambrauskaitė Turkijoje ilsėjosi prabangiame viešbutyje: „Įspūdžių – su kaupu“

Natalija Bunkė ir Justina Stambrauskaitė
Asmeninė nuotr. / Natalija Bunkė ir Justina Stambrauskaitė

Atlikėja, grupių „Pop Ladies“ ir „Yva“ lyderė Natalija Bunkė ir prekės ženklo „Le Mirage“ kūrėja Justina Stambrauskaitė nuo vėsaus lietuviško pavasario nusprendė pabėgti į saulėtą Turkiją. Ir nors atostogos truko tik septynias dienas, teigiamų įspūdžių – su kaupu.

Skristi į Turkiją Justina su Natalija nusprendė spontaniškai. Užimtos moterys rado laisvą savaitę ir nė negalvodamos išlėkė ten, kur šilta – ypač kai Lietuvoje orai šiuo metu tikrai nelepina.

„Kai pamatėme, kad mūsų darbotvarkė ateinančią savaitę laisva, kaipmat nusipirkome bilietus. Paskambinome Rimvydui Širvinskui-Makaliui, kad suorganizuotų mums kelionę. Turėjome tik vieną prašymą – norėjome gero viešbučio“, – sakė N.Bunkė.

Asmeninė nuotr./Natalija Bunkė ir Justina Stambrauskaitė
Asmeninė nuotr./Natalija Bunkė ir Justina Stambrauskaitė

Justina ir Natalija apsistojo prabangiame ir pasaulio garsenybių pamėgtame Turkijos viešbutyje „Adam&Eve“. Beleko kurorte netoli Antalijos netrūko nei SPA malonumų, nei linksmybių.

„Maudėmės, valgėme ir linksminomės. Jau nuo 16 valandos čia vyksta įvairiausi renginiai, nes šis viešbutis yra orientuotas į jaunimą ir pramogas – čia nėra vaikų, įleidžia tik nuo 16 metų“, – 15min pasakojo N.Bunkė.

Jai antrino ir J.Stambrauskaitė – moterys viešbutyje jautėsi kaip karalienės.

„Šiame viešbutyje atostogauju jau antrąsyk. Personalas yra nerealiai paslaugus, mus pasitiko išskėstomis rankomis. Atvykusios gavome savo „angelą“, kuris mums visos kelionės metu asistavo, padėdavo.

Iš pradžių gavome atskirą vilą su nuosavu baseinu, tačiau jautėmės gyvendamos kaip atskirame viešbutyje, todėl paprašėme, kad pakeistų į kambarį viešbučio viduje. Jie labai nustebo, kad vieną brangiausių jų turimų variantų keičiame į paprastus apartamentus. Bet norėjome gyventi su visais, kad šalia būtų daugiau kompanijos, tad mums davė apartamentus per pusę aukšto“, – sakė J.Stambrauskaitė.

Asmeninė nuotr./Natalija Bunkė
Asmeninė nuotr./Natalija Bunkė
Asmeninė nuotr./Natalija Bunkė ir Justina Stambrauskaitė
Asmeninė nuotr./Natalija Bunkė ir Justina Stambrauskaitė

Visas atostogas Natalija ir Justina praleido viešbučio teritorijoje. Kam kur nors eiti, kai viskas yra vietoje, juolab kad Turkijoje abi vieši ne pirmąsyk.

„Turkijoje tiek aš, tiek Justina viešėjome daug kartų, tad galybėje ekskursijų esame buvusios – nieko įspūdingo daugiau nepamatysime. Buvome išvažiavusios į miestą, kad lauktuvių nupirktumėme, bet labai trumpam. Pats viešbutis juk turi įvairių pramogų, koncertų. Kiek teko pasirodymų matyti kituose viešbučiuose, jie neverti dėmesio. O čia tikrai yra į ką pasižiūrėti – diskotekos labai geros, šokėjos gražios“, – pasakojo N.Bunkė.

J.Stambrauskaitė juokavo, kad po kelionės su Natalija priaugo bent po 2 kilogramus.

„Mėgavomės krevetėmis, austrėmis, kitomis jūros gėrybėmis. Maistas – nerealus. Be abejo, atėjęs į prabangų restoraną gausi dar aukštesnės kokybės maistą, bet viešbutyje su „Viskas įskaičiuota“ principu, yra tikrai viskas gerai“, – sakė Justina.

Tiesa, N.Bunkė ir J.Stambrauskaitė gavo kvietimus į rusų reperio „Timati“ koncertą. „Linksminomės uždaroje erdvėje, VIP zonoje prie pat scenos, todėl koncertas tikrai paliko didelį įspūdį“, – juokėsi N.Bunkė.

Asmeninė nuotr./Natalija Bunkė ir Justina Stambrauskaitė
Asmeninė nuotr./Natalija Bunkė ir Justina Stambrauskaitė

Tiek Natalija, tiek Justina džiaugėsi, kad pagaliau pavyko bent savaitei atitrūkti nuo gausybės darbų, nors ir teko šiek tiek padirbėti nuotoliniu būdu.

„Mes viską suderinome – ir pailsėjome, ir pasilinksminome, ir net padirbome per atstumą. Veiklios moterys moka viską padaryti vienu metu. Bet atostogų man labai reikėjo, jų neturėjau dvejus metus. Norėjau kažkur išvykti, bet vis nepavykdavo“, – sakė N.Bunkė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova imasi naujos veiklos ir pristato prekės ženklą „NK seses 2“

Asmeninė nuotr./Natalija Bunkė, Justina Stambrauskaitė ir Simona Starkutė
Asmeninė nuotr./Natalija Bunkė, Justina Stambrauskaitė ir Simona Starkutė

„Man paskutiniai metai taip pat buvo labai įtempti – iš pradžių neigiama, vėliau teigiama prasme. Paskutinis pusmetis buvo beprotiškai darbingas ir įtemptas, turėjau daug stresinių situacijų. Beprotiškai norėjau pailsėti ir manau, kad esame nusipelniusios kiekvienos dienos čia. Gaila, kad dėl darbų negalėjome būti ilgiau, nes įspūdžių – su kaupu“, – antrino J.Stambrauskaitė.

Šiame viešbutyje viešėjo ir modelis Simona Starkutė. Natalija ir Justina ją sutiko visiškai netikėtai.

„Lietuvių šiame viešbutyje yra mažai, bet taip sutapo, kad Simona atskrido. Pamačiusios maloniai nustebome. Žinoma, laiką vėliau leidome vienoje kompanijoje“, – juokėsi N.Bunkė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

01:30
01:16
01:39

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką