Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 1d. 19:10 , Atnaujinta: 2018 sausio 1d. 20:23

N.Juškos šeimai Naujųjų sutikimą apkartino fejerverkas: „Šovė man į koją, švilpė pro galvas“

Nerijus Juška
Dovilės Adamonytės nuotr. / Nerijus Juška

Pirmosios 2018-ųjų akimirkos apkarto Nerijui Juškai ir jo šeimynai. Nusprendę iššauti parduotuvėje įsigytą fejerverką, jie vos išvengė didžiulės nelaimės: vaizdas po sprogimo priminė karą, o viena fejerverko dalis pataikė tiesiai baleto meistrui į koją.

„Tai buvo pirmas kartas, kai pats sprogdinau fejerverkus, tačiau galiu garantuoti, kad tikrai paskutinis“, – 15min pripažino baleto meistras.

Savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje N.Juška pasidalijo sukrečiančia patirtimi, tikėdamasis, kad tai apsaugos kitus nuo baisių nelaimių.

„Likus kelioms valandoms iki vidurnakčio „Maximoje“ nusprendžiau įsigyti, ko niekad nepirkdavau – fejerverkų dėžutę! (Ne šiaip iš rūsio kokio, o iš parduotuvės“, – feisbuke pasakojo N.Juška. 15min jis paaiškino, kad fejerverkus pirko prekybos centre esančiame laikiname pardavimo punkte.

Vėliau visa šeima iškeliavo į sostinės centrą, kur kartu su gausia minia stebėjo įspūdingą fejerverkų šou. Nors šalimais fejerverkus šaudė kiti, Nerijus Juška dabar dėkoja Dievui, kad savo pirkinį išbandė tik grįžęs namo.

„Neduok Dieve, jei mes tokią dėžę būtume nusinešę ir centre susprogdinę. Juk ji būtų visus aplinkui iššaudžiusi“, – neslėpdamas išgąsčio kalbėjo primarijus.

„Neduok Dieve, jei mes tokią dėžę būtume nusinešę ir centre susprogdinę. Juk ji būtų visus aplinkui iššaudžiusi“, – neslėpdamas išgąsčio kalbėjo primarijus.

N.Juška pasakoja, jog dėžutę kartu su uošviu prie namo pastatė taip, kaip nurodyta. Visgi netrukus abu jautėsi tarsi kare.

„Atsitraukėme per keletą metrų nuo jos ir jau tuoj tuoj grožėsimės spalvotais vaizdais....Pirmas fejerverkas šovė skersai namo kampo, antras tiesiai man į koją. Susigūžę su uošviu pradėjome bėgti slėptis, kai tuo tarpu fejerverkai ir toliau švilpė mums pro galvas ir visą kūną. Ačiū Dievui, kad moterys su vaikais nusprendė visą tai žiūrėti pro namo langus viduje “, – siaubingą akimirką aprašė N.Juška.

Vilmanto Morkvėno nuotr./Nerijus Juška
Vilmanto Morkvėno nuotr./Nerijus Juška

Baleto meistras neslepia, jog situacija sukrėtė visą šeimą. Po fejerverko sprogimo pačiam tenka gydytis koją.

„Ačiū Dievui, kad šūvis kliuvo į koją, tiesiai į šlaunį. Liko mėlynė, skaudėjo, bet džiaugiamės, kad viskas baigėsi taip. Jei būčiau bent kiek pasilenkęs, situacija galėjo būti žymiai blogesnė", – 15min sako baleto meistras.

Išvengti didesnių sužalojimų pavyko tik dėl greitos reakcijos.

„Šoko būsenos susigūžę bėgome slėptis už namo, o į mus tiesiai šaudė fejerverkai. Jausmas, kai bėgi ir fejerverkai laksto į visas puses, tiesiog neapsakomas. Kažkoks košmaras“, – atskleidė Nerijus.

Pasak jo, po sprogimo labiausiai nukentėjo namas. Fejerverkas paliko skyles namo sienose, tvoroje.

Asmeninio albumo nuotr./Nerijus Juška su žmona Agne ir sūnumi Pauliumi
Asmeninio albumo nuotr./Nerijus Juška su žmona Agne ir sūnumi Pauliumi

„Iš fejerverkų dėžutės nieko neliko. Šiandien vaikščiojome po visą kiemą ir rankiojome tūbeles“, – pasakoja Nerijus.

Pirmą kartą tokioje situacijoje atsidūręs baleto meistras atskleidė, kad kol kas dėl patirto šoko ir finansinių nuostolių niekur nesikreipė.

„Aš net nežinau, kur reikėtų kreiptis ir kaip tai įrodyti. Net neprisimenu, ar turiu pirkimo čekį“, – susimąstė Nerijus.

Patyręs didžiulį sukrėtimą, N.Juška įspėja visus būti atsargius. Vis dėlto labiausiai jį stebina faktas, jog fejerverką įsigijo prekybos centre: „Juk pirkome parduotuvėje, ne kažkokiame rūsyje. Juk ne savos gamybos pardavinėja.“

Susisiekus su „Maxima“ atstovais, jie patikino, kad negali atsakyti už jų patalpose pardavinėjamą produkciją.

„Dėl situacijos apgailestaujame. „Maxima“ fejerverkais ir kitomis pirotechnikos priemonėmis neprekiauja. Žmogus minėtą prekę greičiausiai įsigijo iš šventiniu laikotarpiu parduotuvėje plotą besinuomojančios, fejerverkais prekiaujančios įmonės“, – 15 min pakomentavo „Maximos“ Komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

01:02
23:03
01:29

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką