Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 29d. 20:48

Naglis Bierancas metus, kurie pakeitė jo gyvenimą, atšventė kaip tikra žvaigždė

Naglio Bieranco gimtadienio akimirka
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Marija Grabštaitė, Milita ir Silvija Daikerytės, Naglis Bierancas su Karolina Meschino, Monika Pundziūtė

Šie metai šokėjui, fotografui ir socialinių tinklų žvaigždei Nagliui Bierancui buvo bene puikiausi gyvenime. Užsibrėžęs tikslą jis per pusę metų tapo vienu populiariausių instagrameriu, kurio veido greitai panoro televizija, modelių kompanijos. O kai metai tokie įspūdingi, juos būtina paminėti trankiai. Ketvirtadienio vakarą su muzika ir būriu žvaigždžių Naglis Bierancas atšventė 31-ąjį gimtadienį.

Tikrasis Naglio Bieranco gimtadienis yra rugpjūčio 30-ąją, tačiau dėl darbų gausos rengti šventės tądien nepavyko. Tačiau tokie buvo ir šie metai – kupini naujų potyrių, pasiekimų, draugų ir gausybės veiklos.

Šių metų gegužės pabaigoje Naglis įgyvendino savo metų tikslą ir „Instagram“ platformoje surinko 100 tūkstančių sekėjų, o dar praėjusią savaitę jo armiją dar 50 tūkstančių Lietuvos žmonių. Tad, kaip sako vakaro kaltininkas, tai nusipelno ir vyšnaitės ant deserto.

Ketvirtadienio vakarą N.Bierancas artimiausius pakvietė į sostinėje įsikūrusią „Spritz Summer Garden“ terasą – čia prasidėjo 31-ojo gimtadienio fiesta.

Tiesa, fiesta priminė veikiau raudono kilimo renginį, mat čia susirinko daug žinomų pramogų pasaulio atstovų. Nešini dovanomis ir sugalvoję kuo originalesnį sveikinimą, atvyko Karolina Meschino, Monika Pundziūtė, Marija Grabštaitė, Milita Daikerytė, Lukas Gricius, Laura Vagonė, Kristina Tarasevičiūtė. Gimtadienyje dalyvavo ir Naglio mama Dalia.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Naglio Bieranco gimtadienio akimirka
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Naglio Bieranco gimtadienio akimirka
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Naglis Bierancas ir Marija Grabštaitė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Naglis Bierancas ir Marija Grabštaitė

Paklaustas, ar gimtadieniai visą laiką atrodė taip, Naglis juokėsi: „Tikrai ne. Dažniausiai pas mane būna taip – visiems sakau, kad tikrai neorganizuosiu gimtadienio, nieko nekviesiu ir niekas nevyks, tačiau likus savaitei ar kelioms dienoms vis tiek pakviečiu artimiausius draugus. Ir taip nutinka kasmet“.

Visgi ir šį kartą pats Naglis nieko nebūtų rengęs. Jeigu ne kolegės ir bičiulės Lauros Aleksandravičės iniciatyva, puotos tikriausiai nebūtų buvę.

Naglis sako norėjęs, kad gimtadienio vakarą visi draugai jaustųsi atsipalaidavę, nesuvaržyti. Tad vakarėlio metu nebuvo jokių skambių tostų ar programos. Bet muzika skambėjo. Už ją buvo atsakinga atlikėja Marija Grabštaitė, kuri atliko N.Bieranco frazės įkvėptą kūrinį „Skanei“.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Naglis Bierancas ir Karolina Meschino
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Naglis Bierancas ir Karolina Meschino

Ir pats Naglis norėjęs parengti programą, nustebinti atvykusius, tačiau laiko neliko: „Kadangi esu barbė devyndarbė, taip ir nutinka“.

Draugų N.Bierancas neprašė jokių dovanų. Kaip pats sako, svarbiausia – dėmesys ir pabuvimas kartu. Žinoma, nepasiduodančius Naglis įspėja vertinantis praktiškas dovanas. Ir pabrėžia – niekada nedovanokite jam gėlių. „Man labai liūdna žiūrėti, kaip jos vysta vazonuose.

Tai kokie šie metai buvo? „Kiekvieni metai savotiškai įdomūs, atnešantys naujų potyrių, o kartais ir sunkumų. Bet šie metai man ypatingai kitokie. Ne paslaptis, tapo mano instagramo pakilimo laiku. Neslėpsiu, džiaugiuosi tuo. Atsirado nauja veikla, prasiplėtė draugų ratas“, – džiaugiasi jis.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Milita Daikerytė, Naglis Bierancas, Silvija Daikerytė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Milita Daikerytė, Naglis Bierancas, Silvija Daikerytė
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Naglio Bierancio gimtadienio akimirka
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Naglio Bierancio gimtadienio akimirka

Ir nors jam suėjo tik 31-eri, Naglis juokiasi, kad skaičius jau primena apie artėjančią senatvę: „Pats skaičius nieko nereiškia. Pagalvojęs, o kaip gi aš jaučiuosi sulaukęs 31-erių, galiu drąsiai pasakyti, kad viskas man yra labai gerai. Bet 31-eri jau primena, kad kasmet artėji link senatvės, nėra smagu (juokiasi).

Man ir mama sako, tikriausiai išpopuliarėti būtų smagiau jaunesniam. Bet tada aš buvau visai kitoks. Gerai, kad šis laikotarpis atėjo dabar, nes to, ką dabar darau, anksčiau nebūčiau daręs. Man trūko pasitikėjimo, todėl viskam savas laikas“.

Ir nors gimtadienio išvakarėse Nagliui sveikinimų ir linkėjimų netrūks, pūsdamas žvakutę ant torto sau palinkės: „Linkiu nusirauti galvą, bet jos nepamesti (juokiasi). Ir toliau daryti tai, kas jums patinka“.

Daugiau akimirkų – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką