Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 11d. 12:10

Natalijos Bunkės mylimasis Edgaras: apie savo pomėgius, naujus namus ir poros tradicijas

Natalija Bunkė, Edgaras Eidėjus
15min ir asmeninio albumo nuotr. / Natalija Bunkė, Edgaras Eidėjus

Neseniai į savo naujuosius namus persikraustę Natalija ir Edgaras džiaugiasi gyvenamąja vieta. Dainininkės mylimasis dalijasi apie savo pomėgi ir laisvalaikį kartu. Nors pastaruoju metu jų gyvenimas buvo itin įtemptas ir intensyvus jiedu toliau puoselėja senąsias tradicijas bei susikuria naujų.

Sportas neatsiejama gyvenimo dalis

Niekam ne paslaptis, jog Edgaras mėgsta aktyvų laisvalaikį, šis pomėgis nėra naujas ir netikėtas, tai greičiau gyvenimo dalis.

„Nuo pat mažens esu linkęs sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį. Kūno kultūros pamokos mokykloje buvo mėgstamiausios. Kadangi draugų ratas buvo toks jog didžioji dauguma sportuodavo, todėl ir pats mėgdavau užsiimti aktyvia veikla ir išbandyti įvairias sporto šakas.

Asmeninio albumo nuotr./Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus
Asmeninio albumo nuotr./Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus

Ankščiau skirdavau daugiau laiko šiam pomėgiui, būdavo normalu sportuoti 5 kartus per savaitę laikantis griežtų rėžimų, dabar kai laisvo laiko turiu šiek tiek mažiau sportuoju rečiau. Tačiau aš jau gyvenu tokį gyvenimo būdą, sportas neatsiejama mano gyvenimo dalis, todėl man užtenka bent kelis kartus nueiti pasimankštinti į sporto salę ir aš jaučiuosi žymiai geriau“, – sakė Edgaras.

Nors daugeliui atrodo, kad siekti rezultatų itin vargina, nes reikalauja didelio ryžto ir užsispyrimo, tačiau Edgaras teigia, kad tai žymiai lengviau kai tai ką mėgsti tampa gyvenimo būdu, o ne paprastu pomėgiu.

„Nėra tokio dalyko kaip nėra laiko sportui, net neturint sąlygų nusipirkti sporto klubo abonemento ar ištrūkti iš darbo, visada galima sporto klubą pasidarysi savo namuose, reikia tik noro. Man nesunku atsikelti 6 valandą ryto, kad spėčiau pasportuoti prieš tos dienos darbus. Kai sportas tampa gyvenimo dalimi tu pamatai pokyčius savo kūne, tada užsispyrimas ir ryžtas kasdien tik didėja“, – kalbėjo N.Bunkės mylimasis.

Priežiūra ir tinkama mityba

Nors sportas padeda pagerinti formas ir įgauti raumenų tonuso, tačiau tai neužtikrina rezultatų. Savęs per daug riboti negalima ir į kraštutinumus eiti niekam nevertėtų, tačiau prisižiūrėti būtina, nes nuo to priklauso ne tik mūsų išvaizda, bet svarbiausia ir – sveikata. Kartu su Natalija jiedu kiekvieną dieną terasoje ant grilio kepa įvairius patiekalus.

„Labai mėgstame „steikus“. Jautienos „steikas“ ar keptas viščiukas su daržovėmis yra beveik kasdienis mūsų jau ritualu tapęs laiko leidimas ir mėgavimasis. Kadangi turiu greitą medžiagą apykaitą mitybos man nėra sunku laikytis.

Joe Black Photography nuotr./Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus
Joe Black Photography nuotr./Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus

Galiu valgyti viską ir pilvas man tikrai neužaugs. Aišku turi žiūrėti ką valgai, nes kaip žinome, mityba yra svarbiausias dalykas sportuojant. Todėl šiuo metu paprastai tiesiog antroje dienos pusėje nevalgau angliavandenių, nors vasaros metu tai padaryti labai sunku“, – pasakojo Edgaras.

Naujajame name senos tradicijos

Namo statybos jau baigtos, tačiau Edgaras prisimena, kaip kelis mėnesius, kartu su mylimąja Natalija, vakarais važinėdavo ir ieškodavo tinkamos lokacijos, kurioje norėtų praleisti savo laiką.

„Naujajame name atskiro sporto kambario nebus, tačiau atskira kompiuterių žaidimų vieta tikrai bus. Be to, nors daug kas per pastaruosius mėnesius keitėsi, gyvenome labai intensyviu ritmu, nes tekdavo dažnai vykti pasižiūrėti kaip sekasi remonto darbai, kai kurių dalykų su Natalija nekeičiame. Po ilgos dienos grįžę namo mėgaujamės laiku kartu įsispyrę į pamėgtas masažines šlepetes.

Man patinka jų poveikis ir jaučiu jų teikiamą naudą. Būna dienų kai esame kur nors išvykę, o šlepetes pamirštame namie, tai atrodo kažko trūksta, sunku atsipalaiduoti. Stimuliuodamos pėdose esančius svarbius akupunktūros taškus jos mums padeda pailsėti ir jaustis dar laimingesniems būnant kartu."

Geriausia viso to dalis, pasak Natalijos mylimojo, yra tai, jog jie gali džiaugtis vienas kito kompanija, vietoj vaikščiojimo pas masažistus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

03:16
03:00
03:38

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką