Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naują merginų imperiją „Brilliant girls“ kurianti Oksana Šklėriūtė pirmąjį briliantą surado Alytuje

Karolis Sakalauskas, Renata Klimaitytė ir Oksana Šklėriūtė
Martyno Plepio nuotr. / Karolis Sakalauskas, Renata Klimaitytė ir Oksana Šklėriūtė
Šaltinis: 15min
0
A A

Grupės „Kitokios“ narė Oksana Šklėriūtė pavasarį pasitiko pačiame darbų sūkuryje – tik pasirodžius pirmajai saulei ir atšilus orams, įvyko pirmoji „Brilliant girls“ atranka Dzūkijos sostinėje Alytuje.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šešios merginos turėjo galimybę pasivaržyti ir tapti pirmąja „Brilliant girls“ komandos nare. Tarp dalyvaujančių merginų buvo Gintarė Novikova, Ignė Vaitulionytė, Rūta Vansauskaitė, Agnė Ratkevičiūtė, Anželika Antonova ir Ernesta Urbaitytė. Merginoms teko ne tik paruošti namų darbus, bet ir susidoroti su kompromituojančiais, sudėtingais klausimais. Vienoms sekėsi geriau, kitoms prasčiau. Dalyvės buvo viena į kitą nepanašios, netgi labai skirtingos savo išvaizda, tačiau renginio dieną visos atrodė nepriekaištingai, mat jų makiažais ir šukuosenomis pasirūpino ta pati komanda, kuri rūpinsis ir Alytaus choro įvaizdžiu tiesioginiame eteryje.

Renginyje idėjos autorė bei organizatorė Oksana Šklėriūtė ėmėsi ir vedėjos mikrafono, šalia jos stovėjo dailus jaunuolis, turintis nemažą renginių vedimo patirtį. Taip pat jai talkino ir kitos dvi grupės „Kitokios“ narės – Renata Klimaitytė ir Alvyda Chmelevskytė.

„Mano mergaitės artimos man, todėl kaip aš be jų pagalbos, – šypsodamasi sakė Oksana Šklėriūtė. – Joms pavedžiau vieną iš komisijos kėdžių, kad vertintų dalyvių sceniškumą, su kuo jos puikiai susidorojo.“

„Kaip komisijos narė pastebėjau, kad dalyvėms trūko originalumo. Jos visos kaip viena. Ta mergina, kurią išrinkome, buvo būtent ta mergina, kuri kažkiek išsiskyrė iš minios. Manau, kad tai tik pradžia ir ateityje, kituose renginiuose, rasime tikrai originalių, labiau savimi pasitikinčių ir žinančių ko nori merginų“, – kalbėjo dainininkė Alvyda Chmelevskytė.

„Neneigsiu, šiek tiek sutrikau. Kai buvome septynerių, su kiemo mergaitėmis organizuodavome konkursus, kuriems pasiruošdavome tikrai geriau. Man asmeniškai trūko merginų pasiruošimo. Trūko rišlių sakinių, kitokio šokio, galiausiai tikro talento, tiesiog trūko to brilianto. Kiekviena mergina žavi savaip, tačiau susidarė įspūdis, jog ne visai suprato, kur pateko. Jeigu eini pasitikti savo sėkmę, tai atrodyk, elkis, prisistatyk, parodyk talentą, judėk, stovėk, kalbėk, atsakinėk ir šypsokis taip, lyg būtum verta viso pasaulio“, – neslėpė apmaudo Renata Klimaitytė.

Martyno Plepio nuotr./Karolis Sakalauskas, Renata Klimaitytė ir Alvyda Chmelevskytė
Martyno Plepio nuotr./Karolis Sakalauskas, Renata Klimaitytė ir Alvyda Chmelevskytė

Antrąją komisijos kėdę didingai užėmė aktorius, šiuo metu gaisrininko amato besiimantis alytiškis Karolis Sakalauskas, kurį dauguma pažįstate kaip laidos „Dzin“ herojų Karoluką.

„Kiekvienai dienai būtina suteikti prieskonį, kuris priverstų nusišypsoti ir kartu priverstų susimąstyti. Taip ir renginiuose. Karolis komisijoje užėmė nebijančio „per dantį“ patraukti komisijos nario vietą. Taip pat patikrinti, ar merginas lengva išmušti iš vėžių“, – kalbėjo Oksana Šklėriūtė.

Martyno Plepio nuotr./Karolis Sakalauskas, Oksana Šklėriūtė ir A.Mikulėnas
Martyno Plepio nuotr./Karolis Sakalauskas, Oksana Šklėriūtė ir A.Mikulėnas

Trečioji komisijos kėdė buvo patikėta Alytaus savivaldybės Tarybos nariui Nerijui Cesiuliui, kuris buvo tas rimtasis žmogus, užduodantis dar rimtesnius klausimus. Ne kiekvienas „proto bokštas“ sugebėtų greitai atsakyti ar išsisukti iš jo unikalių klausimų.

„Pastebiu tendenciją Lietuvoje, kad daugybė merginų, kurios turi tam tikrų talentų ar neįprastų gebėjimų, taip ir neturi galimybės parodyti juos platesnei publikai, o tokie renginiai suteikia galimybę parodyti save didesnei auditorijai. Komisija, stebėdama šių merginų pasirodymus, gali surasti tą tikrąjį briliantą didelėje stiklinių akmenėlių krūvoje“, – sakė Nerijus Cesiulis, kuris nebuvo toks kritiškas merginų atžvilgiu.

„Turbūt visi jį Alytuje vienaip ar kitaip atpažįsta. Paatvirausiu... dar mano studentavimo laikais Alytaus kolegijoje aš buvau pirma jo studentė, kurią jis pričiupo turint paruoštuką atsiskaitymo metu. Kas kartą susitikę prisimenam tai su šypsena“, – šypsosi Oksana Šklėriūtė.

„Pačio projekto idėja man patiko, skatinti jaunas merginas, moteris suprasti grožį tinkamai, jog tinkamos vertybės, natūralumas, charizma ir dauguma kitų dalykų yra tikrasis grožis, o išorė tai tik priedas. Dalyvavimas šiame projekte suteikė progą dar geriau pažinti save, kas sustiprino mano pasitikėjimą savimi, leido pasijausti pakylėtai ir suteikė dar daugiau pozityvumo. Labai džiaugiuosi, nes teko susipažinti taip pat su labai paprastomis ir žaviomis merginomis, linksmai praleisti laiką. Mano manymu, reikėtų daugiau tokių reginukų, nes tai skatina merginas pasitempti, daugiau domėtis, geriau pažinti save kaip asmenybę“, – apie renginį įspūdžiais dalijosi pirmoji „Brilliant girls“ komandos narė Ernesta Urbaitytė, kurią jau išvysime ir kitų metų „Brilliant girls“ kalendoriuje.

Martyno Plepio nuotr./Ernesta Urbaitytė
Martyno Plepio nuotr./Ernesta Urbaitytė

„Pačiu renginiu esu ganėtinai patenkinta. Nesakau, kad vėliau viskas vyks ta pačia eiga ar pagal tą patį scenarijų. Visuomet yra kur tobulėti, ką pakeisti ar pataisyti. Pirmojo renginio dėka, pastebėjau ir išanalizavau visas spragas. Patikinu, kad ateinantys renginiai bus tik geresni ir geresni. Toliau raginu merginas pildyti anketas ir bandyti savo laimę, nes greitai galime būti jau tavo mieste. Taip pat dėkoju visiems prisidėjusiems prie renginio bei pačioms merginoms už drąsą“, – apie patį renginį atviravo grupės „Kitokios“ atlikėja Oksana Šklėriūtė.

Renginys tęsėsi iki pat paryčių su visa pilna programa, kur publiką linksmino ir scenos grandai 16HZ, moterų numylėtinis Andrius Rimiškis bei „Kitokios“. Netrūko veiklos ne tik dalyvėms, bet ir susirinkusiems žiūrovams - jie taip pat turėjo galimybę pasivaržyti.

Anketą rasite ČIA, ją siūskite adresu info@kitokiaimperija.lt

Martyno Plepio nuotr./Atrankos dalyvės ir Karolis Sakalauskas
Martyno Plepio nuotr./Atrankos dalyvės ir Karolis Sakalauskas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką