Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujausiame „Laimos“ numeryje skaitykite: kokias Kalėdų tradicijas puoselėjame?

Žurnalo „Laima“ gruodžio mėnesio numeris
Viršelis / Žurnalo „Laima“ gruodžio mėnesio numeris
Šaltinis: „Laima“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Prekyboje jau pasirodė gruodžio mėnesio žurnalas „Laima“. Jame skaitykite:

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Tradicijas kuria žmonės

Vis daugiau senamiesčio kiemų rakinama nuo nepageidaujamų prašalaičių. Vis dažniau žmonės užtrenkia savo namų duris ir su artimiausiais draugais eina švęsti į miestą. Gimtadienių, krikštynų, Kalėdų... Bet kol vieni kuria naujas tradicijas, kiti dar tvirčiau įsikimba į senąsias. Anksčiau jos buvo vadinamos svetingumu.

„O kaip Kalėdas švęsite jūs?“ – „Laima“ pasiteiravo žinomų Lietuvos moterų ir nekukliai įsiprašė į svečius. Susipažinkite – trys šeimos, trys skirtingos idėjos, kaip pasitikti didžiąsias metų šventes: Nerija ir Linas Sabaliauskai, arba Vakarėlis su draugais ir muzika; Birutė ir Marius Lavickai, arba Priėmimas mieste; Greta ir Aidas Akcijonaičiai, arba Suneštinis balius.

Gedmanto Kropio/„Laimos“ nuotr./Nerija ir Linas Sabaliauskai, Birutė ir Marius Lavickai, Greta ir Aidas Akcijonaičiai
Gedmanto Kropio/„Laimos“ nuotr./Nerija ir Linas Sabaliauskai, Birutė ir Marius Lavickai, Greta ir Aidas Akcijonaičiai

Meistras ir Margarita

Jų karjera – pavydėtina. Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko šiandien net didesnės žvaigždės nei tais laikais, kai dalyvavo olimpiadose, rinko medalius Europos ir pasaulio čempionatuose. Į Vilnių abu atvyko labai trumpam tarp „Ledynmečio“ repeticijų. Netrukus jie ir vėl sutiks savo pirmąsias Kalėdas ant „liepsnojančio ledo“ Lietuvoje, antrųjų šeimyniškai švęsti grįš į Maskvą. O kol kas pasimatėme jaukaus prieššventinio pokalbio, nors jis neišvengiamai palietė ir nelinksmas nūdienos aktualijas: Margarita su siaubu seka įvykius Ukrainoje, kur liko jos šeima, artimieji...

Redos Mickevičiūtės/„Laima“ nuotr./Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko
Redos Mickevičiūtės/„Laima“ nuotr./Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko

Ar reikia mokytis moteriškumo?

Moteriškumo meno, moters magijos ir kitos mokyklos, mokančios, regis, savaime suprantamų moteriškų dalykų, kuriuos anksčiau vienos kitoms perduodavo šeimos moterys, išgyvena renesansą. Tai tik dar viena mada ar suvyriškėjusių ir nusidirbusių damų mėginimas atrasti save kaip laimingą moterį?

Apie tai „Laimos“ klube susitiko pasikalbėti aktorė Ineta Stasiulytė, radijo laidų vedėja, rašytoja Ugnė Barauskaitė, Deivių mokyklos vadovė Rūta Černiauskaitė ir asmeninis treneris, svetainės www.kilo.lt įkūrėjas Andrius Pauliukevičius.

Mariaus Žičiaus/„Laimos“ nuotr./„Laimos“ klubas
Mariaus Žičiaus/„Laimos“ nuotr./„Laimos“ klubas

Jaunoji karta renkasi sultis

Įtariame, kad polinkis verslauti perduodamas su genais. Vieno pirmųjų stambių lietuvių kapitalistų Tado Karoso dukra Goda Karosaitė kone po dešimtmečio, praleisto Amerikoje, į Europą grįžo kurti pirmojo savo verslo. Modelio išvaizda apdovanota 27-erių mergina drąsiai galėtų tapti ir pačios įsteigto sveiko maisto ir gėrimų baro veidu. O ir ryžto jai nestinga, nors ir tenka išsvajotas keliones po pasaulį apriboti maršrutu Vilnius–Madridas, net jei ne viskas klostosi, kaip planuota...

Šventės ir jų galvosūkiai

Švęsti dažniausiai smagu. Tačiau net ir gražiausios metų šventės vieniems kelia nerimą, o kitiems – klausimų: ką apsirengti, ką padėti ant stalo, kaip papuošti namus, kuo pradžiuginti artimuosius ar bent jau jų neįskaudinti. Todėl „Laima“ apsiėmė apie kai kurias nepatogias situacijas pakalbėti su specialistais.

„Shutterstock“ nuotr./Kalėdos
„Shutterstock“ nuotr./Kalėdos artėja
„Laima“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką