Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nekaltybė kelia įtampą

Ramunė Pajuodytė
Gedimino Žilinsko nuotr. / Ramunė Pajuodytė
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Laba diena, Ramune. Draugauju su vaikinu keletą mėnesių. Viskas būtų nuostabu, tačiau jis vengia intymių santykių. Neseniai man prisipažino, kad aš jam būčiau pirmoji moteris. Jis žino, kad man jis būtų ne pirmas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Suprantu jo baimę ir delsimą. Aš taip pat labai nerimauju, bet mane pradeda erzinti ta situacija. Kaip man elgtis, kad jo kaip nors neįžeisčiau, kaip reiktų elgtis, jei pirmas kartas nepavyktų ir pan. Aušrinė.

Sveika, Aušrine. Aš manau, jog tu gali imtis iniciatyvos ir padrąsinti savo mylimąjį. Tu jau turi kažkokią patirtį, tad būk ta, kuri pakviečia, ta, kuri drąsesnė. Siūlau tau neprisirišti prie standartinių visuomenės primetamų vaidmenų, kad vyras turi būti viso ko iniciatorius, „aktyvusis pradas“, vadovaujantis. Nebijok griauti šių taisyklių.

Gali būti, jog tavo vaikinas jaučia didžiulį kompleksą dėl to, kad jis dar neturi seksualinės patirties, ypač jei žino, kad tu jau tokią turi. Vaikinai, dar nepraradę „nekaltybės“, neretai jaučiasi nepilnaverčiai, ar apskritai nesijaučia esą vyrai – tai vis visuomenės spaudimo, kad tikras vyras turi būti seksualiai aktyvus ir pajėgus, pasekmės. Jie siaubingai bijo apsikvailinti ar nuvilti savo merginas, pasirodyti prieš jas nepatyrę. Taigi, tavo draugas ko gero šioje sityje taip pat jaučiasi visiškai nekompetentingas ir prisibijo seksualinių santykių. Tu, žinodama, kaip jis gali jaustis, gali padėti peržengti šį barjerą, pademonstruoti supratimą, nuraminti jį, parodyti, kad tau visai nebaisu ir viskas čia yra natūralu.

Atskleisk savo norus

Niekur neskubėkite, iš pirmo karto gali ir nepasisekti, bet jei nepavyks pirmą, tai tikrai pavyks antrą, trečią ar ketvirtą kartą. Pasitikėk jo, kaip vyro, natūralia prigimtimi, instinktais ir savo, kaip moters, aistra. Jokiu būdu nesiorientuokite į rezultatą – bus erekcija ar ne, patirsi orgazmą ar ne. Per didelis noras ir susirūpinimas patirti kažką ypatinga sukelia vidinį spaudimą kažką pajausti, daryti, o tai blokuoja natūralų susijaudinimą. Tiesiog mėgaukitės pačiu procesu, lytėjimu, artumu. Suvok mylėjimąsi kaip jūsų meilės vienas kitam išraišką, o ne techniką. Būk atvira ir „perskaitoma“ savo vaikinui – judesiais, mimika ar žodžiais gali išreikšti jam, ko norėtum ar ką jis galėtų daryti. Kuo aiškiau atskleisi jam savo norus, tuo jam bus lengviau suteikti tau ir sau malonumą. Nepamiršk, kad jis neatsakingas už tavo pasitenkinimą kaip ir tu neatsakinga už jo susijaudinimą ar apskritai seksualinio akto sėkmę. Nebijok jo nuvilti ir pati per daug nieko nesitikėk iš jo. Kaip gi tu gali jį įžeisti, nejau jis toks jau trapus ir pažeidžiamas? Svarbiausia būk savimi, būk tokia, kokia esi, būk natūrali ir nuoširdi, ir tuomet viskas bus puiku. Sėkmės jums abiems!

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką