Dabar populiaru
Publikuota: 2008 spalio 7d. 12:02

„Neskubėk gyventi“ - padės tėvams suprasti vaikus

Jaunieji aktoriai
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Jaunieji aktoriai

Lietuvos televizija (LTV) pradeda rodyti edukacinį serialą jaunimui „Neskubėk gyventi“. Pasak kūrybinės grupės, serialo tikslas – parodyti, kuo dabar gyvena moksleiviai ir kokias problemas jiems tenka spręsti.

„Praraja tarp vaikų ir tėvų visais laikais buvo didelė. Tačiau šiais laikais praraja yra tokia didelė, kokios anksčiau nebuvo“, – sakė aktorius Vytautas Anužis, vaidinantis istorijos mokytoją, ir pripažino, kad toks serialas itin reikalingas.

„Serialą bus įdomu žiūrėti ne tik paaugliams, bet ir suaugusiems. Smagu prisiminti mokyklos laikus, tas pačias klases ir suolus. Prisiminti mokyklinius nuotykius, pokštus, pirmąsias meiles ir nusivylimus. Todėl manau, kad serialas skirtas visoms amžiaus grupėms“, – pasakojo aktorė Gabija Ryškuvienė.

Edukacinis serialas pasakos apie amžinus kartų, jausmų ir nuotaikų konfliktus. Įtemptos situacijos, kultūra, mokslas, meilė, draugystė – į visa tai seriale bus žvelgiama jaunų žmonių akimis.

„Tėveliai, kurie galbūt neturi laiko vaikams, galbūt nelabai domisi vaikų problemomis, dabar jie turės galimybę geriau suprasti savo vaikus ir lengviau su jais susišnekėti“, – kalbėjo G.Ryškuvienė, seriale vaidinanti klasės auklėtoją.

„Neskubėk gyventi“ – socialinis projektas, siekiantis suburti ne tik jaunimą, bet ir vyresnius žmones. Serialo prodiuserio Rolando Skaisgirio nuomone, šis projektas kuriamas auditorijai, kuriai televizijoje skiriama mažiausiai dėmesio – vaikams ir jaunimui.

Planuojama, kad prie serialo kūrimo galės prisidėti televizijos žiūrovai. Parodžius pirmąsias serijas, žiūrovai galės siųsti savo kurtus scenarijus, o geriausi ir įdomiausi bus panaudoti plėtojant serialo siužetines linijas.

Serialą „Neskubėk gyventi“ nuo spalio 13 dienos keturis kartus per savaitę rodys LTV.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką