Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 23d. 21:14

Nijolė Pareigytė su vyru Rimvydu atšventė 7-ąsias vestuvių metines: „Šį princą man išbūrė iš tirščių“

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su vyru Rimvydu
Asmeninio albumo nuotr. / Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su vyru Rimvydu

Dainininkei Nijolei Pareigytei-Rukaitienei (34) prieš daugelį metų būrėja iš kavos tirščių išpranašavo, kad moteris suras aukštą, protingą, išsilavinusį vyrą. Galiausiai taip ir nutiko – ji jau septynerius metus laimingai ištekėjusi už verslininko Rimvydo Rukaičio. Ir nors jųdviejų gyvenimuose buvo visko, pora neseniai architektūra garsėjančiuose Atėnuose atšventė 7-ąsias vestuvių metines.

N.Pareigytė-Rukaitienė 15min pasakoja, kad šiemet ypatingos dienos proga sutuoktiniai nusprendė aplankyti Graikiją, kurioje ir atšventė septynerių metų vestuvių sukaktį. Dainininkė išduoda, kad ši kelionė turėjo įvykti paslapčia, tačiau dėl jos įtempto grafiko planas neišdegė.

„Jis grįžo namo ir man pasakė rinktis iš trijų skaičių. Aš pasirinkau antrą ir jis ištarė Lvovo pavadinimą. Tačiau miestas man nepatiko ir pasakiau, kad ten nenoriu. Tada jis atskleidė, kad pirmas skaičius buvo Milanas, o trečias – Atėnai. Kadangi Milane buvau ne kartą, tai vienareikšmiškai nusprendėme, kad važiuosime į Graikiją. Man visada smagu pamatyti ką nors seno, paliesti kokią nors seną plytą“, – juokavo dainininkė.

Visgi tai nebuvo vienintelė sutuoktinių kelionė. Jų vestuvių metinių sąraše galime išvysti tokius miestus kaip Roma bei Kopenhaga.

Asmeninio albumo nuotr./Nijolės Pareigytės-Rukaitienės kelionė į Atėnus
Asmeninio albumo nuotr./Nijolės Pareigytės-Rukaitienės kelionė į Atėnus

Prisiminus savo ir Rimvydo santykių pradžią, Nijolė šypteli, nes viskas prasidėjo prieš devynerius metus, kai jis buvo merginų grupės užsakovas kokteilių bare „BarBar'a“. Vis dėlto jausmai užgimė ne iš karto, nes pažinties pradžioje N.Pareigytė buvo kituose santykiuose.

„Vieną vasarą gavau iš Rimvydo žinutę. Tada sulaukiau dar vienos, o kadangi buvo atkaklus, vis dažniau primindavo apie save. Vėliau vieną naktį po koncerto mes visi kartu ėjome Palangos miesto Meilės alėja.

Kompanijoje buvau aš, Goda, Ingrida ir priekyje mūsų ėjęs Rimvydas su savo draugu. Atsimenu, ėjome į mano dabartinio vyro barą, kuris įsikūręs prie jūros, pavakaroti. Na, o einant Goda man sako: „Nijole, žiūrėk, čia tavo princas“, – pasakojo N.Pareigytė-Rukaitienė.

Asmeninio albumo nuotr./Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su vyru Rimvydu vestuvių metines minėjo Atėnuose
Asmeninio albumo nuotr./Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su vyru Rimvydu vestuvių metines minėjo Atėnuose

Pasirodo, dainininkė anksčiau buvo sutikusi būrėją, kuri iš kavos tirščių jai išpranašavo aukštą, išsilavinusį ir turtingą vyrą. Ji Nijolei sakė, kad netrukus jį sutiks, tačiau turi atidžiai stebėti.

Šią istoriją N.Pareigytė papasakojo ir savo draugėms, kurios akimirksniu nusprendė, kad Rimvydas yra tas vienintelis, ir gatvėje pradėjo šaukti, kad tai būtent jis.

„Vėliau taip ir išėjo, kad po truputį pradėjome bendrauti, o paskui ir draugauti“, – apie santykių pradžią su Rimvydu pasakojo dainininkė.

Asmeninio albumo nuotr./Nijolė Pareigytė, Rimvydas Rukaitis su dukra
Asmeninio albumo nuotr./Nijolė Pareigytė, Rimvydas Rukaitis su dukra

Grupės „69 danguje“ narė save santykiuose mato kaip nelengvą žmogų ir tvirtai teigia, kad būtent jos vyras yra tas, kuris priima protingus sprendimus. Ji pripažįsta esanti labai principinga, emocionali ir dažnai pasako tai, ko nederėtų. Vis dėlto laikas Nijolę išmokė nutylėti atitinkamose situacijose.

„Šiaip visada jis šnekasi su manimi. Pasisodina mane, klausia ir analizuoja, eina į kompromisą, bando suprasti, kodėl iškilo barnis. Ir tai išties veikia. Nors, neslėpsiu, aš sunkiai šneku ir negaliu vyrui į akis pasakyti, kad jis man patinka (juokiasi).

Būna, išvažiuoju ir parašau žinutę , kas negerai. Tada jis manęs sulaukia, vėl pasisodina ir sako, kad pasikalbėtume, spręstume problemą. Va, šiuo klausimu jis labai protingas ir aš jam dėkinga už tai. Jis kartais nutyli, atleidžia ir supranta. Juk tik kalbėdamiesi išlaikysime santykius. Svarbu juos puoselėti“, – įsitikinusi dainininkė.

Sunkiausias laikotarpis moters gyvenime buvo alkoholio vartojimas. Ir nors Nijolė sėkmingai iš to išsikapstė ir šiuo metu visiškai atsisakė svaigalų, jos vyras šiuo klausimu kol kas kiek liberalesnis.

Asmeninio albumo nuotr./Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su vyru Rimvydu
Asmeninio albumo nuotr./Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su vyru Rimvydu

„Esu tokios nuomonės, kad vyrui aš nesu mama ir geriausia šioje situacijoje, kad jam nesakiau tokių dalykų, jog esu geras pavyzdys, negeriu, nesivalkioju gatvėmis, vaikas prižiūrėtas ir auginamas. Niekada jam šių dalykų nesakiau, nes kiekvienas turi savo gyvenimą ir yra savo gyvenimo kalvis. Jis yra suaugęs vyras.

Man labiausiai patiko, kai jis matydamas mano ramius šeštadienius ir sekmadienius, kai keliuosi neskaudančia galva, sakė, kaip man pavydi ir kaip manimi didžiuojasi", – atviravo Nijolė.

Kalbėdama apie gražiausius gyvenimo periodus su Rimvydu moteris prisiminė nėštumo laikotarpį. Tuo metu ji išvydo savo vyro nepaprastai rūpestingą pusę, ir sakė, kad jautėsi esanti laimingiausia moteris pasaulyje.

Video kadras/Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su dukra Patricija
Video kadras/Nijolė Pareigytė-Rukaitienė su dukra Patricija

„Žinoma, tuo metu mano hormonai ėmė viršų, bet aš buvau nuolat lepinama. Jis man gamindavo valgyti, veždavo namo juodus ikrus ir mane glostydavo, myluodavo ir stipriai manimi rūpinosi. Nėštumo metu jaučiausi tikra karaliene.

Na, aš ir vemdavau, man būdavo bloga, o jis vis rasdavo mane miegančią. Tačiau tą jo rūpestį prisiminsiu visą gyvenimą. Aš galėjau be jokių problemų miegoti, nejaučiau jokio diskomforto“, – nėštumo dienas prisiminė Nijolė.

Tiesa, dukrą Patriciją auginanti pora neatmeta galimybės ateityje susilaukti dar vienos atžalos. Nijolė neslepia, kad pagrindinė problema susilaukti dar vieno vaiko – laiko stoka. Moters planuose ne vienas svarbus renginys, o apie jų atšaukimą nėra nė kalbos. Ir nors antrą vaikelį kuriam laikui teks atidėti, tačiau dainininkė juokaudama pabrėžia, kad ties tuo su vyru ketina padirbėti.

Komentarai: 5

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

16:44
03:16
03:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką