Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 18, 15:32

Niujorke įsikūręs P.Mendelis: apie skyrybas su vaikinu ir gyvenimą šalia įžymybių

Paulius Mendelis – sėkmingai Niujorke įsitvirtinęs NT brokeris, kuris dirba perversmą nekilnojamojo turto nuomos bei prekybos pasaulyje sukėlusioje įmonėje, savo veikloje pritaikiusioje dirbtinio intelekto technologijas ir galinčioje labai tiksliai nuspėti potencialių klientų poreikius.
Paulius Mendelis
Paulius Mendelis / Lnk nuotr.

Sistema, turėdama prieigą prie didžiulės duomenų bazės, analizuodama potencialių klientų pomėgius bei veiksmus, gali vos per kelias minutes labai tiksliai pasiūlyti tuos objektus, kurie geriausiai atitinka jų poreikius.

„Dirbtinis intelektas viską už tave padaro, tereikia paspausti vieną mygtuką ir voilà!“– LNK laidoje „Bus visko“, kuri bus parodyta antradienio vakarą, 20 val., pasakojo pašnekovas.

Paulius Niujorke gyvena šešerius metus. Laidai „Bus visko“ vyras atvers savo namų duris naujame Manhatano rajone Hudson Yards. Lietuvis nuomojasi butą pastate, kuris ne tik turi sporto klubą, SPA, įrašų studiją, konferencijų kambarį, bet ir visą krūvą restoranų.

Lnk nuotr./Paulius Mendelis
Lnk nuotr./Paulius Mendelis

Pastate dažnai vyksta oficialūs renginiai, kuriuose lankosi ypatingi svečiai. Prieš savaitę ten viešėjo Barakas Obama su šeima, o garsioji Amerikos atlikėjų pora Jay Z ir Beyonce šiame pastate turi net savo asmeninį poilsio kambarį su slaptu patekimu pro atskirą liftą. Laidoje lietuvis ne tik atskleis, kaip Niujorke linksminasi VIP svečiai, bet ir papasakos apie gyvenimo šiame pastate kainas.

Paulius pasidalijo, kad į Niujorką atvyko vedinas laisvės troškulio, – vyras neslepia savo homoseksualumo. Paulius atskleidė, kad Lietuvoje LGBT bendruomenė palyginti labai nedidelė, todėl savo šalyje buvo sunku sutikti antrąją pusę, o Niujorke situacija yra visiškai kitokia.

„Čia tiek daug homoseksualų, kad beveik kasdien gali eiti į pasimatymus vis su kitu žmogumi“, – pasakojo Paulius, kalbėdamas apie asmeninį gyvenimą. Vyras pridūrė, kad Niujorke labai sunku sukurti tvirtus santykius, nes žmonės labai daug dirba ir niekas nenori įsipareigoti.

Šalyje, kurioje yra įteisintos homoseksualios santuokos, lietuvis buvo net susižadėjęs ir atskleidė, kaip jam pasipiršo širdies draugas. „OMG, tai buvo labai netikėta. Jis priklaupė ant vieno kelio ir įteikė man žiedą su savo šeimos herbu“, – pasakojo Paulius.

Lnk nuotr./Paulius Mendelis
Lnk nuotr./Paulius Mendelis

Deja, sužadėtuvės netruko ilgai. Po pusmečio Paulius išsiskyrė. Buvęs sužadėtinis lietuvio nenorėjo taip lengvai paleisti. Vyras priklausė įtakingai šeimai, todėl pradžioje bandė grasinti, kad sugriaus Pauliaus gyvenimą, tačiau galiausiai atlyžo.

Galutinai ištrūkti iš toksiškų santykių Pauliui padėjo atsitiktinai sporto klube sutiktas žmogus, kuris tapo jo mentoriumi. Turtingas NT paveldėtojas lietuviui padėjo suprasti, kokie yra jo gyvenimo tikslai. Paulius pradėjo sportuoti, sveikai maitintis, pakeitė draugus, darbą ir, kaip pats sako, ši pažintis pakeitė visą jo gyvenimą 180 laipsnių kampu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką