Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Niujorke pristatyta garsių Lietuvos dizainerių kolekcija (nuotraukos)

2009 metų  rudens/žiemos „Swan Ph“ kolekcija
2009 metų rudens/žiemos „Swan Ph“ kolekcija
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Niujorke pristatyta antroji 2009 metų rudens ir žiemos „Swan Ph“ kolekcija. „Swan Ph“ – tai garsių Lietuvos dizainerių Jolantos Rimkutės, Ievos Ševiakovaitės, Seržo Gandžumiano, Ramunės Strazdaitės ir Gabrielės Januškevičiūtės sukurtas moteriškų drabužių prekės ženklas. Antrąjį sezoną pristatoma „Swan Ph“ drabužių linija jau sulaukė nemažo JAV mados verslo žinovų įvertinimo. Netrukus „Swan Ph“ kolekciją taip pat bus galima pamatyti Lietuvoje.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Lietuvos žymių dizainerių Jolantos Rimkutės, Ievos Ševiakovaitės, Seržo Gandžumiano, Ramunės Strazdaitės ir Gabrielės Januškevičiūtės su vadybininke Rūta Kaupinyte kuriamas moteriškų drabužių prekės ženklas „Swan Ph“ vasario pabaigoje buvo antrą kartą pristatytas Niujorke.

Pirmąjį „Swan Ph“ pristatymą Niujorko prestižinėje parodoje „The Train“ 2008-ųjų rudenį lydėjo išskirtinis parodos organizatorių dėmesys, drabužių srities specialistų susidomėjimas. Pratęsiant praeitais metais pradėtą veiklą, antroji, 2009-ųjų rudens ir žiemos „Swan Ph“ kolekcija, vasario pabaigoje buvo pristatyta specialiai surengtuose susitikimuose su JAV mados verslo atstovais. Kolekciją kūrę dizaineriai sulaukė aukštų JAV mados žinovų įvertinimų ir gavo ne vieną verslo pasiūlymą ateinančiam sezonui.

Kolekcijos stilistika ir aukšta kokybė ypač sužavėjo „The Doneger Group“ vyriausiąją redaktorę Roseanne Morrison. „The Doneger Group“ yra pasaulinių mados tendencijų tyrimų ir produktų strategijų konsultavimo lyderė JAV, veikianti jau daugiau kaip šešiasdešimt metų. Susipažinusi su „Swan Ph“ kolekcija, P.Morrison suteikė galimybę naudoti asmeninę savo rekomendaciją „Swan Ph“ pristatymuose.

„Swan Ph“ taip pat sulaukė pasiūlymų pademonstruoti kolekciją atskirame renginyje ateinančio sezono Niujorko mados savaitės metu bei pradėti bendradarbiauti su Niujorke pripažintais mados kolekcijų pardavimo atstovais („showrooms“).

Naujoji „Swan Ph“ kolekcija sudomino ir lietuvių kilmės JAV baleriną, žurnalo „Vogue“ redaktorės asistentę, JAV senatoriaus Jay Rockefeller sūnaus žmoną Indrę Vengris Rockefeller. Indrė mielai sutiko dalyvauti su Niujorke gyvenančia fotografe Viktorija Juodėnaite surengtoje „Swan Ph“ fotosesijoje.

„Swan Ph“ buvo šiltai priimti ambasadoriaus Jono Paslausko vadovaujamame Lietuvos generaliniame konsulate Niujorke, taip pat sulaukė Amerikos lietuvių internetines televizijos Niujorke „NYCLTV.com" dėmesio. Televizijos įkūrėjo ir vadovo Mykolas Gudelio kvietimu kolekciją Niujorke pristačiusios dizainerė Ramunė Strazdaitė ir vadybininkė Rūta Kaupinytė dalyvavo „NYCLTV.com" laidoje „Žmonės kaip žmonės“. „Nors mūsų televizija įkurta visai neseniai, tačiau jau dabar ji sulaukia nemažo susidomėjimo netgi iš pačioje Lietuvoje gyvenančių lietuvių,“ – pasakojo Mykolas Gudelis. Niujorke taip pat įvyko „Swan Ph“ fotosesija, kurią surengti padėjo Niujorke gyvenanti fotografė Viktorija Juodėnaitė.

Šį sezoną „Swan Ph“ taip pat žengė pirmuosius žingsnius, prisistatant Prancūzijos rinkoje. Netrukus įvyksiančioje kelionėje į Kopenhagą taip pat bus ieškoma „Swan Ph“ plėtros galimybių Danijoje..

2009-ųjų rudens ir žiemos „Swan Ph“ kolekcija bus demonstruojama „Mados infekcijoje“ kovo mėn. 21 d. Balandžio mėnesį Lietuvos mados mėgėjai galės įsigyti „Swan Ph“ pavasario ir vasaros kolekcijos drabužius G9, esančiame prekybos centre „Gedimino 9“, Vilniuje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką