Dabar populiaru
Publikuota: 2012 birželio 8d. 13:11

Nuosprendis: Irma Jurgelevičiūtė – kalta dėl vagysčių, teismas atlikėjai skyrė piniginę baudą

Irmos Jurgelevičiūtės teismas
Viganto Ovadnevo nuotr. / Irma Jurgelevičiūtė išgirdo nuosprendį

Vilniaus apylinkės 2-ajame teisme penktadienį paskelbtas nuosprendis vagystėmis kaltintos atlikėjos Irmos Jurgelevičiūtės byloje. Projekto „Šok su manimi“ dalyvius apvogusi moteris buvo pripažinta kalta – jai buvo paskirta 11 tūkst. 50 Lt piniginė bauda, bet atsižvelgus į dvi paras, kurias atlikėja praleido suimta, bauda sumažinta iki 10 tūkst. 530 Lt.

Teismo nuosprendyje skelbiama, kad I.Jurgelevičiūtė apvogė šias projekto „Šok su manimi“ dalyves: Violetą Burneikienę, Eiridą Daukšienę, Inetą Stasiulytę. Be to, atlikėja kėsinosi pagrobti Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnų pinigus, kurie buvo palikti kaip masalas. Dėl kitų kaltinimų teismas I.Jurgelevičiūtę išteisino.

Emocijos – nuo šypsenos iki ašarų

Į teismą atvykusi I.Jurgelevičiūtė švytėjo savo raudona trumpa suknele ir maloniai šypsojosi fotografams, tačiau  išgirdusi nuosprendį apsipylė ašaromis ir akivaizdžiai palūžo. Teisėjo Audriaus Cinino kalbos atlikėja klausėsi stovėdama, o išgirdusi verdiktą, kad yra kalta, ji kūkčiodama atsirėmė į sieną. Moteris vėliau žurnalistams pareiškė, kad toks nuosprendis jos nenustebino, tačiau apgailestavo, kad teisėjui pritrūko drąsos ją išteisinti.

I.Jurgelevičiūtė nuosprendį dar gali skųsti per 20 dienų nuo jo paskelbimo, tačiau atlikėja sakė, dar neapsisprendusi, kaip elgsis.

Toks nuosprendis Irmos akivaizdžiai nenudžiugino, nes prieš posėdį jį prisipažino tikėjusis kitokio teisėjo sprendimo. „Tikiuosi geriausio. Tikiuosi, kad mane išteisins“, – prisipažino I.Jurgelevičiūtė. Nors penktadienį buvo sprendžiamas atlikėjos likimas, moteris atėjo vilkėdama ryškią raudoną suknelę, juokavo su žiniasklaidos atstovais ir pažadėjo, kad tai ne paskutinis kartas, kai jie pasimato. „Žadu koncertuoti“, – pareiškė I.Jurgelevičiūtė. 

Visgi prieš pat teismo salėje pasirodant teisėjui, Irma pastebimai pradėjo jaudintis, gniaužyti rankas.

Viganto Ovadnevo nuotr./Irmos Jurgelevičiūtės teismas
Viganto Ovadnevo nuotr./Irmos Jurgelevičiūtės teismas

Daugiau nei metus teisme laikytos bylos naujai ėmęsis teisėjas Audrius Cininas netempė gumos ir dar praėjusiame teismo posėdyje buvo perskaityti visų liudininkų parodymai bei peržiūrėta vaizdo medžiaga, kurioje užfiksuota, kaip I.Jurgelevičiūtė savinasi jai nepriklausantį turtą.

Praėjusiame teismo posėdyje atlikėjos advokatas Vytautas Sirvydis prašė išteisinamojo nuosprendžio savo klientei, nes „nėra įrodyta, kad jo ginamoji Irma Jurgelevičiūtė atliko svetimo turto grobimą“. Tuo tarpu prokuroras Gedvydas Vaivada pasiūlė dainininkei skirti piniginę 50 MGL (6500 Lt) dydžio baudą.

Didžiulio visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio sulaukusi byla teisme užsitęsė ilgai, nes atlikėjos advokatas V.Sirvydis pareikalavo, kad bylos teisėjas būtų nušalintas, taip pat prašė iš naujo kviesti liudytojus, posėdžiai buvo nukelti mėnesiui dėl pačios atlikėjos ligos.

Atlikėja buvo kaltinama iš televizijos projekto „Šok su manimi“ dalyvių 2010-ųjų metų rudenį pavogusi daiktų bei pinigų už 4 tūkst. 203 litus. Taip pat teigiama, kad I.Jurgelevičiūtė kėsinosi pagrobti pinigų iš Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnų specialiai padėtų dviejų moteriškų rankinių: iš „Gucci“ rankinėje esančios piniginės – 700 Lt, iš rankinės „Prada“ – 300 Lt. I.Jurgelevičiūtė savo kaltę atkakliai neigė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką