Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 25, 10:35

O.Gasanovo kelionėje – žmogaus mirtis: „Baisiausias skrydis mano skrydžių istorijoje“

Keliautojas, žurnalistas Orijus Gasanovas teigia išgyvenęs tragiškiausią skrydį savo gyvenime. Po visą pasaulį dažnai keliaujantis vyras pasakoja, kad skrendant maršrutu Los Andželas–Varšuva sunegalavo keleivis. Jo gyvybės išgelbėti nepavyko.
Orijus Gasanovas
Orijus Gasanovas / Instagram nuotr.

O.Gasanovas savo įrašu apie liūdną skrydžio patirtį sutiko pasidalinti ir su portalo 15min skaitytojais.

„Los Andželas–Varšuva (LO24). Tai buvo baisiausias skrydis mano skrydžių istorijoje. Daug baisesnis už tuos, kai stipriai kratė ar kai už lango žaibavo.

Viskas prasidėjo praėjus valandai ir 15 minučių nuo pakilimo. Kai prie lėktuvo tualetų išsirikiavo eilės norinčių nusilengvinti. Viename iš jų visą laiką degė raudona švieselė (užimta). Na, maža kas galėjo nutikti, iš pradžių niekas daug dėmesio nekreipė.

Bet praėjus dar vienai valandai kažkam kilo įtarimas. Tas žmogus kreipėsi į stiuardus, o šie puolė belsti į tualeto duris. Niekas neatidarė. Stiuardai kelis kartus lenkų ir anglų kalbomis perspėjo, kad atsirakins tualetą ir užeis į vidų. Taip ir padarė.

Instagram nuotr./Orijus Gasanovas
Instagram nuotr./Orijus Gasanovas

Po kelių sekundžių per gasiakalbius pasigirdo klausimas: „Ar lėktuve yra gydytojų? Keleiviui reikia skubios pagalbos.“ Tiesiog per akimirką prie tualeto durų stovėjo penki medikai. Nemačiau, iš kur subėgo kiti, bet viena moteris, sėdėjusi eilėje už manęs, tiesiog per sekundę šoko iš savo krėslo. Negaliu nustot žavėtis ja.

Medikai paguldė sunegalavusį keleivį ant grindų ir ėmėsi teikti pirmąją pagalbą. Mačiau tik kai atliekamas širdies masažas. Kažkuris tada užrėkė: neškite defibriliatorius! (Nežinojau, kad jie būna lėktuvuose). Iš salono priekio bėga stiuardas su didele dėže, paženklinta raudonu kryžiumi. Kiti stiuardai ištiesia pledus ir dengia, kad keleiviai nematytų, kas vyksta.

Salone tą akimirką jau girdisi klyksmai, kažkas baisiai panikuoja, kažkas apsisuka ir toliau miega. Praėjus dar 40 min., lėktuvo kapitonas kreipiasi į keleivius ir praneša, kad gelbėdami žmogaus gyvybę skubiai leisimės Kanadoje, arčiausiai mūsų esančiame Winnipeg oro uoste.

Orijaus Gasanovo nuotr./Nelaimė skrydžio metu
Orijaus Gasanovo nuotr./Nelaimė skrydžio metu

Deja, per tą laiką medikai tikriausiai konstatuoja, kad padėti keleiviui nepavyks. Lėktuvas nusileidžia, į saloną pirmiausiai žengia policininkai, tada keli medikai. Bet niekas nieko jau nedaro. Užkelia keleivį ant neštuvų, uždangsto kūną, kad nešokiruoti kitų, ir išneša iš lėktuvo.

Salone lieka tik policininkai, jie fotografuoja įvykio vietą (tualetą). Ima parodymus iš keleivių bei įgulos narių. Praeina maždaug pusantros valandos, gal dvi, mums duodamas leidimas toliau skristi į Europą. Išskridome be vieno iš mūsų, palikome jį ten, Winnipege“, – istorija iš lėktuvo socialiniuose tinkluose dalijosi Orijus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką