Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 13d. 23:22

Oficialiai santykius įteisino Aurimas Žvinys ir Eglė Stanišauskaitė: tuokėsi kukliai ir paprastai

Eglė Stanišauskaitė ir Aurimas Žvinys
Fotodesantas.lt nuotr. / Eglė Stanišauskaitė ir Aurimas Žvinys

Liepos 13-ąją Šiaulių dramos teatro vadovas ir aktorius Aurimas Žvinys (36 m.) sumainė žiedus su aktore Egle Stanišauskaite. Pora jau kuris laikas buvo kartu, augina dukrelę Eleonorą.

Kaip lrytas.lt pasakojo A.Žvinys, vestuvės turėjo būti kuklios, praleistos tik tarp draugų, giminių ir artimiausių žmonių.

„Emocijos puikios, ko gero, reikėtų sakyti. Puikios, geros, pakilios, šventiškos“, – tiems patiems šaltiniams bylojo džiaugsmingai nusiteikęs A.Žvinys.

15min primena, kad pirmoji A.Žvinio santuoka buvo su aktore Inga Norkute. Išsiskyrė jiedu 2017 metų kovą. Buvę sutuoktiniai skirtingais keliais pasuko po kone penkerius metus trukusios santuokos. Ji buvo nutraukta bendru sutarimu.

Praeitų metų lapkričio mėnesį A.Žvinys tapo tėvu. Mažosios Eleonoros mama – tuo metu buvusi jo širdies draugė, o dabar jau ir žmona Eglė.

„Jausmas puikus... Pirmą kartą laikant dukrą ant rankų, užplūdo įvairiausi jausmai – ir jaudulys, ir džiaugsmas, ir nežinomybė. Jausmų maišatis, bet visi jie – pozityvūs“, – tuo metu 15min šypsodamasis kalbėjo Valstybinio Šiaulių dramos teatro direktorius.

Komentarai: 10

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką