Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 15d. 14:30 , Atnaujinta: 2011 rugsėjo 15d. 15:41

„Olialia“ projektas uždaromas? O gal tik keičia pavadinimą?

Vakarėlio akimirka
Martyno Siruso/adfoto.lt nuotr. / Vakarėlio akimirka
„Olialia“ projektas, sudrebinęs Lietuvą nuogybėmis ir šviesiaplaukių modelių atrankomis, nutraukia savo veiklą. Tuo tarpu grupė „Olialia pupytės“ atsisveikinti neketina – keis pavadinimą.

Ketvirtadienį projekto atstovė Indrė Kavaliauskaitė išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriame patvirtino jau seniai sklandančius gandus, kad „pupytės“ subrendo permainoms.

Pasirodo, už šio pranešimo slepiasi kiek kitokia tiesa – keičiasi grupės pavadinimas, įvaizdis, galbūt keisis ir pats muzikos stilius.

Keisis ne tik Skaistės Steikūnaitės, Marinos Bui ir Oksanos Pikul trio pavadinimas – merginos nusprendė iš esmės keisti savo įvaizdį. Konkrečių vizijų Oksana dar neatskleidžia, tačiau pažymėjo, jog bus atsisakyta perdėto seksualumo – tokiais atvirais sceniniais drabužiais, kokius demonstruodavo „pupytės“, scenoje nėra pasirodžiusi nė viena Lietuvos grupė.

Žemiau pateikiame pranešimo spaudai tekstą.

Gerbiami kolegos, ne vien budistinis požiūris, bet ir sveikas protas sako, jog jei buvo pradžia, bus ir pabaiga. Tai visiškai logiška, toks dėsnis, tokia gamta.

Iš pradžių įvyko didysis sprogimas, po to prasidėjo evoliucija, turi ateiti ir pabaiga. „Olialia“ buvo svajonė, sparnai kilti, „Olialia“ spinduliavo grožiu, „Olialia“ turėjo pakeisti pasaulį.

Dabar atėjo laikas pokyčiams, ne viskas pasisekė taip, kaip mes norėjome, pasaulio mes neužkariavome, bet iš visų jėgų stengėmės nešti gėrį ir atidavėm savo visą širdį.

„Olialia“ nori padėkoti visiems partneriams, visiems prisidėjusiems ir svarbiausia tikėjusiems mūsų idėja, mūsų svajone.

K.Kastaneda yra pasakęs: „Pasaulyje, kuriame visi skuba, o laikas nelaukia, nėra laiko apgailestavimui ir abejonėms. Laiko užtenka tik sprendimams.“

Rugsėjo 30 dieną „Olialia“ dovana mūsų draugams – paskutinis atsisveikinimo vakaras.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:36
52:13
17:22

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką