Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ona Valiukevičiūtė ir Giedrė Balutytė. Priešingybės

Ona Valiukevičiūtė ir Giedrė Balutytė
Ona Valiukevičiūtė ir Giedrė Balutytė
Šaltinis: „Laima“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Didesnių neįsivaizduosi: viena rami, santūri, susikaupusi, kita impulsyvi, emocinga, ginanti savo nuomonę. Tačiau dainininkės Ona Valiukevičiūtė ir Giedrė Balutytė be žodžių supranta viena kitą, nes drauge išgyveno ir laimingų, ir neramių dienų. O dabar, po „Žvaigždžių duetų“, nesvarbu, kas ką patarinėtų – Giedrei nesinori praleisti nė vienos progos dainuoti.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Giedrė stropiai mokėsi muzikos?

Ona: Kažkada tą norą atmušė fortepijono mokytoja – Giedrė eidavo pas ją drebėdama, nes, pasirodo, gaudavo per nagus. Toliau mokytis ji nepanoro, o mes buvome turbūt per daug demokratiški tėvai – visais klausimais. Gal ir be reikalo? Bet kaip versi, jei vaikas per ašaras sako, kad nenori? Štai ir dešimtmetė anūkė Augustė nelabai veržiasi muzikos mokytis, bet užtat šoka.
Giedrė: Mama griežta nebuvo, laimei, nes tuomet groti man buvo kankynė. Mokytoja tokia neurotikė pasitaikė... Na, o po kurio laiko genai vis vien prasiveržė. Niekada nenorėjau dainuoti chore – tik solo. Ir nesvarbu kur – televizijos projekte ar kaimo kultūros namuose. Mielai važiuoju ten, kur kviečia. Man faina!

Pastabų Giedrei dėl dainavimo pasakydavote?

Ona: Tai kad mano pastabų ji nepriima. Turi kontrargumentų. Argi dukros tiki tuo, ką mamos sako?
Giedrė: Na, ne, pasakydavo ir mama, ir tėtis. Bet turėjome mokytoją Rositą Čivilytę: jai esu labai dėkinga, nes daug ko išmokau. Iš pradžių jos bijojau – atrodė griežta ir šalta, o paskui paaiškėjo, kad ji labai mielas, šiltas žmogus.

Plačiau skaitykite naujausiame žurnalo „Laima“ numeryje
 

„Laima“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką