Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 20d. 15:29

„Paparacuose“ – atviras Dragūno interviu apie jį persekiojančią policiją ir naują širdies draugę

„Paparacuose“ – atviras Dragūno interviu apie jį persekiojančią policiją ir naują širdies draugę.
TV3 nuotr. / „Paparacuose“ – atviras Dragūno interviu apie jį persekiojančią policiją ir naują širdies draugę.

Jau šį pirmadienį skandalinguose TV3 „Paparacuose“ – atviras ne ką mažiau skandalingojo Egidijaus Dragūno interviu ir paviešintos slaptos nuotraukos. Daugiau nei prieš savaitę skandalingasis atlikėjas viešai pareiškė, kad jis nesuraizgytas jokiais santykiais. „Su manekene Rima Triškute manęs niekas nesieja“, – sakė E. Dragūnas.

Tačiau jau po kelių dienų „Paparacai“ užfiksavo porelę kartu. Meilios šypsenos abejonių nepaliko – jiedu tikrai bendrauja. Tą patį atkakliesiems „Papracams“ patvirtino ir Rima, o „selas“ kaip visada ėmė išsisukinėti ir tik vėliau atlikėjui liežuvis atsirišo, tad jis išklojo viską. Ir apie Rimą, ir apie savo niekaip nesibaigiantį karą su policija, teigiama TV3 pranešime.

„Jie mane jau penkiolika metų persekioja ir „nutekina“ informaciją žurnalistams. Kiek galima? Aš juk vaiką auginu, išgirskite mane“, – prašė Selas.

Taip pat „Paparacuose“ matysite „Humoro klube“ kilusio skandalo peripetijas. Vienas iš nuolatinių laidos dalyvių ir komikų Modestas Vaišnoras nė kiek neatgailauja įskaudinęs Nijolę Pareigytę viešai pasakodamas neva ji darbą gavo tik permiegojusi su savo vadovu. Priešingai – sako, jog Neli pati prisiprašė ir tiesiai į „Paparacų“ kameras nerinkdamas žodžių rėžia dar keletą perliukų... Po šio pasisakymo, matyt, jam grės dar vienas teismas.

Pikantiškos žinios TV3 žiūrovus pirmadienį pasieks apie prezidento rinkimų užkulisius. Jų lauks atviras plastikos chirurgo interviu – kuris, tiksliau, kuri kandidatė patikėjo savo išvaizdą grožio peiliui?

Skandalingi „Paparacai“ visų nuodėmes išpažins pirmadienį, kovo 23 dieną 19.15 val. tik per TV3!
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką