Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 26d. 10:46

Pasakodama, koks tėtis yra Merūnas Vitulskis, jo žmona Erika nesulaikė ašarų

Merūnas Vitulskis ir Erika Vitulskienė
Stop kadras / Merūnas Vitulskis ir Erika Vitulskienė

Vienas populiariausių Lietuvos dainininkų, tarptautinių festivalių laureatas bei operos solistas Merūnas Vitulskis – ne tik sėkmingo, bet ir atsidavusio šeimai vyro pavyzdys. Jau šį sekmadienį gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ dainininkas kartu su žmona Erika atvirai pasakos apie tai, kas juos labiausiai žavi vienas kitame, tėvystės rūpesčius ir džiaugsmus bei darnių santykių paslaptį.

Sekmadienį laidos „Raudonas kilimas“ komandai M.Vitulskis su žmona E.Vitulskiene atvirai ir itin jautriai pasakos apie jų seniai gimusią draugystę – jie skaičiuoja jau 13-tus metus santuokoje. Pora prisimins, kaip draugystės pradžioje abu daugiau juokavo nei rimtai kalbėjosi.

Žingeidus ir daug dirbantis dainininkas neabejoja – antroji jo meilė – muzika. Kaskart vis daugiau iš savęs reikalaujantis solistas spėja ne tik rengti turą po Lietuvą, bet ir dirbti užsienyje. „Tik darbas ir nuoseklumas gali tave pakelti nuo vidutinybės. Niekada nenorėjau ja būti, visada norėjau išliekamosios vertės“, – apie tikslus TV3 laidoje pasakos žinomas vyras.

Stop kadras/Merūnas Vitulskis
Stop kadras/Merūnas Vitulskis

Dainininkas prisipažins, kad už savo sėkmingą karjerą turi dėkoti tik žmonai. „Aš gyvenime dabar išvis turbūt nieko neturėčiau, jei ne mano žmona. Turbūt būčiau viską prašvaistęs“, – prisipažins M.Vitulskis.

E.Vitulskienė neslėps, kad buvimas žinomo vyro žmona turi savo kainą. Nuolatinis prisitaikymas, skubėjimas ir stresas ypač vargina moterį, ką jau kalbėti apie tai, kad žiniasklaidoje mirga straipsniai apie jos priaugtą ar numestą svorį, pakeistą plaukų spalvą. „Kai tekėjau, apie tai negalvojau“, – atviraus dainininko žmona.

Stop kadras/Merūnas Vitulskis ir Erika Vitulskienė
Stop kadras/Merūnas Vitulskis ir Erika Vitulskienė

Tačiau E.Vitulskienė prisipažins galinti džiaugtis turėdama šalia mokantį palepinti vyrą. „Jis labai romantiškas. Gal dėl to, kad vaikystėje labai mėgo visokias knygas apie riterius. Gėlės namie tikrai nevysta“, –- šypsodamasi pasakos moteris.

M.Vitulskis taip pat nuoširdžiai kalbės apie žmoną ir negailėdamas komplimentų atviraus, kad didžiuojasi jos asmenybės augimu.

Stop kadras/Erika Vitulskienė
Stop kadras/Erika Vitulskienė

Du berniukus auginantys Vitulskiai tikins, kad laikas su šeima – pats brangiausias. Kalbėdama, koks tėtis yra Merūnas, Erika nesuvaldys ašarų. „Jis yra labai geras tėtis, nuo ryto iki vakaro kartu. Visada vaikus pasitiks ryte su šypsena, paguldys su bučiniais“, – su džiaugsmo ašaromis akyse pasakos moteris.

Kaip M.Vitulskis spėja kopti karjeros laiptais ir būti dėmesingas tėtis? Kokia M. ir E.Vitulskių darnių santykių paslaptis? Apie visa tai ir dar daugiau – jau šiandien 18 val. gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:36
01:48
02:04

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką