Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 4d. 10:49

Pasaulio pabaigai besiruošiantis Cololo: „Mano bunkeryje vietos yra Natalijai Bunkei, Ruslanui Kirilkinui ir Petrui Gražuliui”

Vitalijus Cololo
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Vitalijus Cololo

2012 12 21. Ar tikrai šiek tiek daugiau nei po poros savaičių, kaip pranašavo majai, bus pasaulio pabaiga? Ir kas gi nutiks? Sprogs žemė? Prasidės baisiausios stichinės nelaimės ir daugelį ištiks tragiška mirtis?

Lietuvos šou verslo atstovai spaudoje ir internete seka kiekvieną naujieną. Žmonės tiki: gruodžio 21-ąją, kuri, beje, yra paskutinioji Majų kalendoriuje, tikrai įvyks kažkas  baisaus ir sunkiai nuspėjamo. „Nebus ryšio, elektros, nebus jokių telefonų, interneto nebus. Ką darysite tie, kurie sėdite porno svetainėse? Visiems jums bus galas“, – LNK laidai „Karamelinės naujienos“ postringaus laidų ir renginių vedėjas Vitalijus Cololo.

Paklausta, kaip ruošiasi galimai pasaulio pabaigai, dainininkė Mia buvo atvira – ją gąsdina keliama panika dėl gruodžio dvidešimt pirmosios. „Stengiuosi daugiau laiko būti su sūnumi, šeima, artimaisiais. O kaip kitaip pasiruošti tai pasaulio pabaigai? Jei ji ateis, tai ateis“, – sakė Mia.

Nors nei Mija, kitos šou pasaulio žvaigždės kruopų bei vandens atsargomis per daug nesirūpina, tikrai negarantuoja, kad šio mėnesio pabaigoje jiems neteks maldauti pagalbos... Juk kalbos apie pasaulio pabaigą aidi vis dažniau! O Cololo artėjančia katastrofa taip įtikėjęs ir išsigelbėjimo galimybėmis taip pasidomėjęs, kad  gali konsultuoti kitus! „Išsikasiau miške jau tokį bunkerį. Apklojau „šiferiu“, medukais apmėčiau. Jis šešiavietis, dvi vietos dar laisvos yra. Čia mano Nojaus laivas“, – prisipažino Cololo.

Patikimą slėptuvę pasaulio pabaigai Cololo aiškina pradėjęs rausti ne kur nors Vilniuje, o  kuo toliau nuo civilizacijos, Dzūkijos miškuose. Druskininkuose su žmona bei dukra gyvenantis Vitalijus yra girdėjęs: šios vietos slaptam reikalui itin tinkamos. Nes kažkur visai čia pat, bunkerį neva pasistatė netgi pats Merkinės piramidės šeimininkas, Povilas Žėkas... Cololo slėptuvė – šešiavietė. Ką priims į kompaniją, nusprendė  nedvejodamas.

„Priimsiu dukrą, Nataliją Bunkę be Bunkaus ir Ruslaną Kirilkiną. Dar kokį Gražulį galvoju priglaust“, – „Karamelinėms naujienoms“ sakė V.Cololo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką