Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 31d. 10:22

Pasaulio vicečempionų E.Sodeikos ir I.Žukauskaitės vestuvės Trakuose: šokėjus supiršo E.Daniūtė

Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė, Edita Daniūtė ir Mirko Gozzoli
Luko Griciaus nuotr. / Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė, Edita Daniūtė ir Mirko Gozzoli

Iš pradžių jie vienas į kitą žvelgė ne visai meiliu konkurento žvilgsniu – atkakliai varžėsi, kuris gi ant parketo yra geresnis šokėjas. Tačiau galiausiai bendro tikslo jie ėmė siekti kartu ir neilgai trukus tapo net pasaulio vicečempionais. Besisukant šokių aikštelėje, Evaldas Sodeika (29) ir Ieva Žukauskaitė (28) įsisuko ir į bendrą gyvenimą. O rugpjūčio 23-iąją savo meilę nusprendė įteisinti – po 4-erių metų draugystės pora susituokė Trakuose.

Kaip pora pasakojo 15min po vestuvių, Trakai jiems – vienas gražiausių Lietuvos miestų, be to, čia gimė ir augo Evaldas. Todėl ilgai nesvarstę, jie būtent čia iškėlė ir vieną didžiausių jųdviejų švenčių. O ir daugiau nei metų po sužadėtuvių laukti jie nedrįso – o kam, kai esi tikras, kad šalia gyvenimo meilė.

Tiesa, kad jau jųdviejų darbo grafikas itin įtemptas ir daugkartiniai Lietuvos standartinių šokių čempionai neturi kada ilsėtis, vestuvių datą teko rinkti pagal laisvesnes dienas.

Rugpjūčio 23-ioji, ketvirtadienis, tam puikiai tiko – amžiną meilę Evaldas ir Ieva prisiekė Trakų Švč.Mergelės Marijos Apsilankymo bazilikoje.

„Per daugelį metų šokant kartu buvo daug šalto ir šilto, tikrai esame pasiruošę būti vienas kumštis iki galo. Tikime, kad vestuvės yra šventė, vykstanti vieną kartą gyvenime, todėl mums tai yra labai svarbi diena, ją norėjome atšvęsti ypatingai“, – 15min pasakojo Ieva Žukauskaitė.

Luko Griciaus nuotr./Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė
Luko Griciaus nuotr./Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė

Ir diena iš tiesų buvo ypatinga. Pasak šokėjos, ji visuomet svajojo apie jaukias, tradicines vestuves. Todėl Evaldas iki pat paskutinės akimirkos, kai nuotaka su tėčiu žengė pro bažnyčios slenkstį, nematė jos suknelės. Be to, ir paskutinę naktį pora praleido atskirai, kas, pasak jos, abudu privertė dar labiau jaudintis. O galiausiai abiejų tėvai pasitiko jaunavedžius su duona bei druska, kurie buvo patiekti ant nuotakos prosenelės nertos staltiesės. Tokios tradicijos, anot Ievos, šventę padarė dar šiltesnę ir jautresnę.

Šią jautrią akimirką pora išgyveno apsupti tik pačių artimiausių žmonių. Kaip patys džiaugiasi – tokių buvo daugiau kaip 60-imt, kas įrodo, kad jie jaučiasi itin turtingi turėdami tiek daug brangių draugų.

Nors I.Žukauskaitė visuomet manė, kad šios dienos liudininku taps jos brolis, visgi galiausiai nusprendė kitaip. Šias pareigas patikėjo šokėjai Editai Daniūtei ir jos mylimajam Mirko Gozzoli.

Pagrindiniai Evaldo ir Ievos šokių treneriai yra Daiva Dackevičienė ir Giedrius Januškevičius, tačiau šokio subtilybių jaunavedžiai mokosi dar pas 5 užsieniečius, tarp kurių yra ir Edita su Mirko.

„Prieš kokius 6-erius metus, kai jie pradėjo dirbti su mumis, Edita buvo pirmasis žmogus, kuris kartojo, kad su Evaldu būsime daugiau nei šokėjų pora, kad esame skirti vienas kitam, kad turime būti kartu, kad netikime tuo dar patys, bet vieną dieną susituoksime. Tai išsipildė, todėl net nekilo abejonių, kad liudininke tapti turi mūsų tikroji piršlienė ir jos sužadėtinis Mirko“, – šypsojosi Ieva.

Luko Griciaus nuotr./Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė, Edita Daniūtė ir Mirko Gozzoli
Luko Griciaus nuotr./Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė, Edita Daniūtė ir Mirko Gozzoli

Kaip kone visos merginos, taip ir Ieva, dar būdama maža, jau svajojo apie vestuves. Jau tada ji buvo nusprendusi, kad nuotakos suknelę jai kurs Eglė Modzeliauskienė, mados namų „EM Couture“ dizainerė. Būtent ji rūpinasi Ievos įvaizdžiu ant parketo nuo tada, kai jai buvo vos 5-eri, iki pat šių dienų, todėl geriau pažįstančio nuotakos skonį žmogaus rasti nebuvo įmanoma. Vakarinei daliai ji pasipuošė Aurelijos Beliakaitės kurta suknele.

Savo aprangą jau buvo apgalvojęs ir Evaldas Sodeika. Šokėjas pasipuošė Italijoje gerai žinomo Carlo Pignatelli, vestuvinius drabužius kuriančio dizainerio, smokingu.

Apsimainę žiedais, pagamintais salone „Fashion gold“, pora pagaliau tapo oficialiai vyru ir žmona, oficialiais partneriais ne tik ant parketo, bet ir gyvenime. Ieva dar ir pavardę pasikeitė – po bažnytinės priesaikos tapo Sodeikiene.

Luko Griciaus nuotr./Evaldas Sodeika
Luko Griciaus nuotr./Evaldas Sodeika

Po ceremonijos visi vyko į šalia Trakų esantį poilsio kompleksą. Čia jų laukė kaip visuomet pasakiškai padekoruota Manto Petruškevičiaus aplinka, vedėjas Vytautas Rumšas jaunesnysis ir Augustės Vedrickaitės muzikinė programa. Visai šventei dirigavo ir iki smulkmenų rūpinosi vestuvių planuotoja Laura Vagonė.

Savo svečius nustebino ir Evaldas su Ieva – paruošė pirmąjį, visai kitokį jaunavedžių šokį. „Iš pradžių pasirūpinome muzika, o patį šokį pradėjome ruošti likus vos keletui dienų iki šventės. Nesinorėjo klasikinio, todėl nutarėme ištrūkti iš rėmų, kurių laikomės varžybų metu, ir ryžomės kitokiam, kiek labiau pašėlusiam šokiui“, – šypsojosi ji.

Luko Griciaus nuotr./Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė, Edita Daniūtė ir Mirko Gozzoli
Luko Griciaus nuotr./Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė, Edita Daniūtė ir Mirko Gozzoli

Susipažino ant parketo

Nuo vaikystės abudu sportinius šokius šokantys Ieva ir Evaldas, būdami dar vaikai, susipažino šokių aikštelėje. Nors iš pradžių vienas į kitą žiūrėjo kaip į priešininkus, galiausiai įsimylėjo.

„Oi... – atsiduso Ieva. – Mūsų draugystė jau kiek ilgesnė nei 15 metų. Pirmiausia susipažinome kaip konkurentai ant šokių parketo. O pastaruosius 11 metų šokame kartu poroje, 4-erius iš jų – mes pora ne tik ant parketo, bet ir gyvenime“, – šypsojosi Ieva.

I.Žukauskaitė prisipažįsta, kad visgi turėjo praeiti laiko, kol jiedu vienas į kitą pasižiūrėjo ne vien tik kaip į draugą: „Per tiek metų mūsų bendravimas keitė savo pavidalą ir statusą, kol galiausiai, kiek įsiterpiant mūsų liudytojai Editai Daniūtei, paaiškėjo, kad žmogus, kuris ir laimėje, ir bėdoje visada buvo ir bus, yra visai šalia. Tiesiog reikėjo į jį pažvelgti kitomis akimis.“

Luko Griciaus nuotr./Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė
Luko Griciaus nuotr./Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė

Praėjusiais metais Evaldas nutarė žengti dar vieną svarbų žingsnį – Italijoje pasipiršo mylimajai Ievai.

„Tą akimirką prisimenu taip – visas vaivorykštės spalvas turintis dangus, nežmoniško grožio Italijos uolos, šampano taurė ir Evaldo žodžiai, kuriuos atsiminsiu visada. Gražus, jautrus ir labai nuoširdus pasipiršimas“, – prisiminė ji.

O dabar susituokę, jie jau pagalvoja ir apie gausesnę šeimą. Tačiau – dar kiek vėliau.

„Vaikų abu labai norime, bet pirmiausia norime užbaigti tai, dėl ko aukojamės, dėl ko aukojosi ir mūsų tėvai – tai mūsų karjera. Kai liko vos paskutinis laiptelis iki pasaulio čempionų titulo, būtų gaila visko atsisakyti nepabandžius jo pasiekti. O Sodeikiukų bus ne vienas ir ne du, jei, žinoma, tik Dievulis leis“, – žadėjo Ieva.

Luko Griciaus nuotr./Ieva Žukauskaitė
Luko Griciaus nuotr./Ieva Žukauskaitė

Kaip priklauso, po vestuvių lauks ir romantiškasis medaus mėnuo, tik jį pora perkėlė į žiemą.

„Šokėjai, kaip ir visi profesionalūs sportininkai, planuoja savo asmeninį gyvenimą įterpdami į karjeros grafiką. Jau šį savaitgalį mes keliame sparnus į Bankoke vykstančias varžybas. Tad pagrindinis medaus mėnuo bus žiemą. Sakydama „pagrindinis“ turiu omenyje, kad trumpasis jo variantas įvyko po vestuvių – mes kelias dienas galėjome praleisti dviese ir svarbiausia – namuose, tai mums tikras medaus mėnuo, nes nuolat ir taip keliaujame“, – 15min pasakojo Ieva Žukauskaitė.

Žiūrėkite galeriją:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:19
00:58
01:38

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką