Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš „X Faktoriaus“ pasitraukė Marijono Mikutavičiaus mokinė Skaistė Karnusevičiūtė

 Skaistė Karnusevičiūtė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Skaistė Karnusevičiūtė
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienio vakarą TV3 muzikinio projekto „X Faktorius“ gerbėjai leido prie televizijos ekranų: transliuota aštuntoji finalinė kova, kurios metu dėl teisės pasilikti projekte rungėsi penki dalyviai. Jų likimą spręsti patikėta žiūrovams, tačiau galutinį tašką padėti turėjo teisėjai: „X Faktorių“ paliko M.Mikutavičiaus mokinė Skaistė Karnusevičiūtė.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Dalyvius transliacijai ruošė ir jų pasirodymus komentavo „X Faktoriaus“ teisėjai: Rūta Ščiogolevaitė, Saulius Prūsaitis, Saulius Urbonavičius-Samas ir Marijonas Mikutavičius.

Šeštadienio vakarą scenoje pasirodė Rūtos Ščiogolevaitės mokiniai Audrius Petrauskas ir Žygimantas Gečas, Marijono Mikutavičiaus vadovaujamos Anžela Adomovič ir Skaistė Karnusevičiūtė bei Sauliaus Prūsaičio mokoma Ieva Ščerbinskaitė. 

Po to, kai praėjusią savaitę iš televizijos konkurso pasitraukė „Žemaitukai“, Saulius Urbonavičius-Samas liko be mokinių.

Transliacijos metu „X Faktoriaus“ dalyviai žiūrovams atliko po du skirtingus kūrinius. Šou jie pradėjo drauge atlikdami „Of Monsters and Men“ kūrinį „Little Talks“.

Pirmoji scenoje pasirodė ir kovą pradėjo M.Mikutavičiaus mokinė Skaistė Karnusevičiūtė. Pasirodymui, kurio metu ji atliko kūrinį „Let‘s Get Loud“, dainininkę rengė dizaineris Egidijus Rainys – papuošė ją smaragdine blizgia suknele. Skaistei pasirodyti talkino penki šokėjai. Nors Skaistės šou būta energingo, S.Urbonavičiui nepatiko tai, kad mergina atrodė uždususi. R.Ščiogolevaitė pastebėjo, kad atlikėja nepreciziškai išmoko kūrinio žodžius.

 Skaistė Karnusevičiūtė
Skaistė Karnusevičiūtė

Sauliaus Prūsaičio mokoma Ieva Ščerbinskaitė pasirodė antroji. Ji atliko grupės „Roxette“ dainą „It Must Be Love“. Pasirodymo metu dainininkė taip pat atrodė puikiai – ją puošė rusva išskirtinio kirpimo blizgi suknelė. „Esi gan vienplaniška dainininkė ir mažai eksperimentuoji. Tai – vienintelis tavo minusas. Tačiau tikrai geriau eiti vienu keliu ir tai daryti gerai, nei bandyti viską ir tai daryti vidutiniškai“, – kalbėjo R.Ščiogolevaitė.

Ieva Ščerbinskaitė
Ieva Ščerbinskaitė

Eilė lipti į sceną atėjo Audriui Petrauskui, kurį moko R.Ščiogolevaitė. Jis uždainavo Beno E. Kingo kūrinį „Stand by me“, vaikinui talkino šokėja. „Tu puikiai dainuoji, viskas tau puikiai gaunasi. Man tu – radijinis atlikėjas, ir tai nėra blogai. Šis kūrinys puikiai tiko tavo balsui“, – vertino S.Urbonavičius-Samas. Antrino ir S.Prūsaitis: „Iš tiesų, kūrinys skirtas tavo balso tembrui.“

Audrius Petrauskas
Audrius Petrauskas

Anžela Adomovič, kurią ugdo M.Mikutavičius, pasirinko Rihannos dainą „Stay“. Projekto favorite tituluojamai merginai scenoje taip pat talkino šokėjai, pati ji pasirodė vilkėdama juodą suknelę iki žemės su itin giliu skeltuku. „Seniai seniai laukiau tokio švaraus ir aiškaus tavo pasirodymo. Nuo A iki Z viskas buvo išpildyta, viskas suskambėjo“, – sakė S.Urbonavičius-Samas, pridūręs, kad buvo labai gražu.

Anžela Adomovič
Anžela Adomovič

Paskutinįsis pirmojo raundo metu pasirodė R.Ščiogolevaitės mokinys Žygimantas Gečas, atlikęs legendinį kūrinį „Gangster's Paradise“. Žiūrovams jis dovanojo itin stilingą ir subtilų pasirodymą. „Įsivaizduoju, kad Rūta ir jums patariantys žmonės rado tą raktelį, kaip tave pateikti žmonėms – su kelnėmis, petnešomis, kėdėmis...“ – kalbėjo M.Mikutavičius. Jis tikino besimėgavęs dainininko šou ir jei tik galėtų rašyti pažymį, įvertintų pasirodymą dešimtuku.

Žygimantas Gečas
Žygimantas Gečas

Skaistė Karnusevičiūtė pradėjo antrąjį dainų ratą, ji uždainavo pernai pergalę „Eurovizijoje“ pelniusią dainą „Only Teardrops“. Ji ir vėl pademonstravo ypatingą kostiumą, nors šįkart judėjo mažiau, scenoje atrodė įtaigiai. Anot S.Urbonavičiaus-Samo, scenografija užgožė atlikėją. Pasak S.Prūsaičio, antrasis merginos pasirodymas – geresnis už pirmąjį.

Skaistė Karnusevičiūtė
Skaistė Karnusevičiūtė

Ieva Ščerbinskaitė pasirinko Kylie Minogue dainą „Can't Get You Out Of My Head“. Pasipuošusi žydru kombinezonu ji žiūrovams skyrė ryškų ir koketišką pasirodymą. „Man gaila, kad negaliu tavęs pagirti už šį pasirodymą, nors labai norėčiau. Esu įpratusi tavę girti“, – kalbėjo R.Ščiogolevaitė. Jai antrino M.Mikutavičius, kuriam pasirodyme buvo per daug vaidybos.

 Ieva Ščerbinskaitė
Ieva Ščerbinskaitė

Audrius Petrauskas, antrąkart stojęs scenoje, atliko „Coldplay“ dainą „Paradise“. Jis pasirūpino scenografija – stovėjo ant didelio kubo. Pasipuošė baltu kostiumu. S.Urbonavičius-Samas ragino visus Audriui paploti – sakė, kad buvo tiesiog puiku. Antrino ir R.Ščiogolevaitė – jai Audriaus šou taip pat labai patiko.

Audrius Petrauskas
Audrius Petrauskas

Anžela Adomovič ir vėl pasirinko lyrišką dainą. Šįkart – Cher kūrinį „Believe“. Po subtilaus ir estetiško pasirodymo S.Urbonavičius-Samas jai plojo aukštai iškėlęs rankas: „Buvo labai jautru. Šią dainą mes žinome iki kaulų smegenų, o dabar buvo visiškai kitaip. Tai buvo labai jausminga, labai gražiai papasakota istorija. Ačiū tau labai.“ S.Prūsaitis taip pat gyrė: „Jeigu būčiau kurčias, vistiek būčiau supratęs, kas dedasi.“

Anžela Adomovič
Anžela Adomovič

Žygimantas Gečas uždainavo „Greenday“ kūrinį „Boulevard of Broken Dreams“. Pasirodymo metu scenoje buvo gausu specialiųjų efektų – pasirūpinta efektingu apšvietimu, viršun šovusių liepsnų liežuviais. „Žygi, pasiimk tu tą svajonio jaunikio etiketę iš manęs ir neškis, kur tik nori“, – juokėsi M.Mikutavičius. „Idealiai suskambėjo pasirodymas, idealiai viską padarei“, – sakė S.Urbonavičius-Samas.

Žygimantas Gečas
Žygimantas Gečas

Pasibaigus visiems dalyvių pasirodymams buvo pradėtas televizijos žiūrovų balsavimas, susumavus rezultatus paaiškėjo, kad kovą projekte toliau tęs S.Prūsaičio mokinė Ieva Ščerbinskaitė, M.Mikutavičiaus mokinė Anžela Adomovič ir R.Ščiogolovaitės mokinys Žygimantas Gečas.

Audriui Petrauskui ir Skaistei Karnusevičiūtei žiūrovų balsų nepakako – jiedu darsyk pasirodė scenoje ir atliko dainas, su kuriomis mėgino iškovoti vertintojų simpatijas. Skaistė pasirinko dainuoti kūrinį „One Way Or Another“. Audrius uždainavo legendinę dainą „Halellujah“.

Komisijos nariai savo balsus paskirstė taip: Rūta Ščiogolevaitė, Saulius Urbonavičius-Samas ir Saulius Prūsaitis rinkosi Audrių, o Marijonas Mikutavičius – Skaistę. Iš projekto pasitraukti priversta buvo Skaistė Karnusevičiūtė.

Transliacijos akimirka
Transliacijos akimirka
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką