Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 31d. 12:59

Per naujametį LNK žiburėlį uždainuos Ugnė Skonsmanaitė

Ugnė Skonsmanaitė
Ievos Markevičiūtės ir Eglės Jociūtės (FFAKERS) nuotr. / Ugnė Skonsmanaitė

LNK žiūrovai Naujuosius metus sutiks su žydruoju žiburėliu „Kaip Spragtukas meilės ieškojo“, kuriame pagrindinius vaidmenis sukūrė populiarių LNK laidų KK2 ir „KK2 penktadienis“ vedėjai Ugnė Skonsmanaitė ir Žygimantas Stakėnas.

Ištaigingame Trakų Vokės dvare nufilmuota muzikinė pasaka nustebins ne tik smagiais siužeto vingiais, bet ir mylimų laidų vedėjų vaidyba. 

LNK užkulisiuose spėliojama, ar pagrindinę meilės liniją  žiburėlyje sukūrę eterio kolegos Ugnė ir Žygimantas pasibučiuos naujametės pasakos pabaigoje. Žiburėlio režisierius Julius Juchnevičius tai laiko paslaptyje, o finalinėje scenoje dalyvavusios žvaigždės tik paslaptingai šypsosi.

„Tegu lieka intrigos“, – šypsosi ir pati Ugnė, kuriai teko vaidinti Žygimanto herojaus mylimąją. Kol klausimas dėl aistringo bučinio neaiškus, vieną dalyką tikrai galima tikrai pažadėti – netikėtą Ugnės ir Žygio duetą. Paprastai nedainuojanti KK2 vedėja sutiko sudainuoti Irenos Starošaitės ir Žilvino Žvagulio dainą „Aš būsiu ten, kur būsi tu“.

„Dainavimas – man tikras iššūkis, išbandymas ir stresas. Taip, aš galiu vaidinti, kalbėti prieš kamerą. Kamera iš viso yra geriausia mano draugė. Bet dainavimas, jo įrašinėjimas mane labai trikdo. Man gėda, kai girdžiu, kad kažkas neišeina... Tai tikras „Oi!”, – prisipažįsta žavioji Ugnė.

LNK nuotr./Ugnė Skonsmanaitė ir Žygimantas Stakėnas
LNK nuotr./Ugnė Skonsmanaitė ir Žygimantas Stakėnas

„Kaip Spragtukas meilės ieškojo“ – tai filmas filme. Pagal scenarijų, UAB „Linksmų nuotykių karalystė“ (LNK) organizuoja šventę žvaigždėms ir užsako teatro trupę, kuri turi svečiams vaidinti „Spragtuką“, tačiau ji pasiklysta kažkur Baltarusijoje. Šventės organizatorė (Asta Baukutė) ir jos asistentė (Ingrida Kazlauskaitė) nusprendžia spektaklį daryti iš vietinių resursų ir parinkti aktorius iš svečių. Taip ir nutinka, kad Inga ir Arūnas Valinskai tampa karaliais, į LNK šventę atvykusi Ugnė Skonsmanaitė prikalbinama būti  princese, o vaikinas, kuris stengėsi patekti į šventę, ieškodamas merginos, Žygimantas Stakėnas – Spragtuku.

Egidijus Sipavičius bus bibliotekininkas, kuris organizatorei ir jos asistentei parūpins Spragtuko pasaką – knygą. Viešnias „69 danguje“ organizatorė paperka sūriu ir jos sutinka pabūti pasakos piktuoju personažu – trigalve žiurke. Gintaras Deksnys pjesėje vaidina įmonės direktorių, kuris skaldo nevykusius juokelius (kaip dažniausiai būna su direktoriais). „Pikaso“ vaikinai – padavėjai, kurie aptarnauja šventę. 

Naujametinėje LNK pasakoje pasirodys Larisa Kalpokaitė, Jonas Radzevičius, Paulius Skučas, Indrė Kuodytė, Rolandas Vilkončius, Agnė Zakarevičienė, Violeta Tarasovienė, Vilius Tarasovas, Radži, „Studentės“, „Sare Roma“, „Kastaneda“, „Rokada“, „Pop Ladies“ ir kiti.

Kaip Ugnei ir Žygiui sekėsi dainuoti meilės dainą, galite pamatyti čia: 

VIDEO: Ugnė Skonsmanaitė dainuoja

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką