Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 17d. 10:46

Pirmieji „Teleloto“ žiūrovų širdis bandys užkariauti I.Puzaraitė ir R.Žiogas

Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Remigijus Žiogas
Roberto Rapkausko ir Galdikas Photography nuotr. / Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Remigijus Žiogas
Sekmadienį televizijos loterijos „Teleloto“ žiūrovų laukia staigmena – nuotaikingus žaidimus ves ir vertingus prizus žaidėjams dalins Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Remigijus Žiogas. Tai viena iš dviejų garsenybių porų, naujajame sezone besivaržanti dėl loterijos vedėjų vardo. Kas turėtų tapti šio sezono vedėjais, nuspręs žiūrovai.

Išrinkti, kas šįmet turėtų tapti naujaisiais „Teleloto“ vedėjais, žiūrovai kviečiami balsuojant už pasirinktą porą – Irūną Puzaraitę-Čepononienę ir Remigijų Žiogą arba Nijolę Pareigytę-Rukaitienę ir Dainių Palivoną. Savo balsą kandidatams galima atiduoti internetu.

Abi į vedėjų vietą pretenduojančios poros turės progą išbandyti savo jėgas „Teleloto“ eteryje – ves po vieną loterijos laidą bandydamos pavergti žiūrovų simpatijas ir pelnyti balsus. Jau šį sekmadienį eteryje pirmieji pasirodys atlikėja, televizijos laidų vedėja I.Puzaraitė-Čepononienė ir renginių vedėjas R.Žiogas, žiūrovams žadantys padovanoti vien geriausias emocijas, rašoma pranešime spaudai.

„Esu labai betarpiškas žmogus, lengvai randantis kalbą su kiekvienu pašnekovu. Mano slaptas ginklas – tai natūralumas ir nuoširdumas, kurie, tikiuosi, padės pelnyti žiūrovų simpatijas. Tuo tarpu mano partneris Remigijus – labai aktyvus ir energingas, turi puikų humoro jausmą. Mūsų pora ypač harmoninga ir papildanti vienas kitą, todėl tapę „Teleloto“ vedėjais galėtume garantuoti, kad laidoje netrūks nei pramogų, nei nuoširdžių pokalbių“, – sako dėl žiūrovų balsų besikaunanti I.Puzaraitė-Čepononienė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Renginio akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Renginio akimirka

Žinoma moteris atvirauja, kad pačiai jai loterijose iki šiol nėra pasisekę, todėl pergalė „Teleloto“ vedėjų rinkimuose būtų pats geriausias, išlauktas prizas. „Galbūt „Teleloto“ aš laimėsiu dabar? Labai norėčiau, nes vesti tokią laidą būtų vienas malonumas – juk matyti laiminčius žmones ir pačiai jiems dovanoti prizus yra didžiausias džiaugsmas“, – sako Irūna.

Savo porininkei antrina ir R.Žiogas, žiūrovams žadantis ypač smagius žemaičio ir suvalkietės pasirodymus eteryje.

„Priešingai nei Irūnai, man loterijose sekasi netgi labai, vadinasi, jei „Teleloto“ vesiu aš, seksis ir žiūrovams – būsiu jiems geriausių prizų garantas! Apskritai, mudviejų su Irūna pora – labai įdomi ir dinamiška, atstovaujanti visos Lietuvos žaidėjams. Ji – žavi suvalkietė, aš – patrakęs žemaitis. O žinote, kas būdinga žemaičiams? Ogi didžiulis dosnumas! Ypač savo krašto žiūrovams ir žaidėjams. Todėl jei į kovą dėl prizų stos koks kitas žemaitis, mano atsakomybė bus padaryti viską, kad jis mažų mažiausiai laimėtų automobilį“, – juokiasi R.Žiogas.

Žinomas vyras taip pat atskleidžia, kad tapti „Teleloto“ vedėju svajojo jau daugiau nei 20 metų. „Toks noras gimė dar tada, kai laidą vedė Sigutis Jačėnas – daug metų troškau taip pat kaip jis eteryje iš visų jėgų sušukti „skambutis!“. Dabar ta svajonė gali tapti realybe, ir net dar geriau – laidą vedant kartu su Irūna, kurios gerbėju buvau nuo tada, kai ji dainavo grupėje „Mokinukės”, – pasakoja R.Žiogas.

Asmeninio albumo nuotr./Remigijus Žiogas
Asmeninio albumo nuotr./Remigijus Žiogas

Kuri garsenybių pora taps naujaisiais „Teleloto“ vedėjais paaiškės susumavus žiūrovų balsus, spalio pradžioje. Išrinktas garsenybių duetas prisijungs prie „Teleloto“ senbuvių – laidą vedančių Skaivos Jasevičiūtės ir Jono Radzevičiaus bei Deivio ir Renatos Norvilų. Atsinaujinusią televizijos loteriją „Teleloto“ visi vedėjai ves pakaitomis: kiekvieną savaitę – vis kita vedėjų pora.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:00
16:32
19:43

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką